Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 maja 2011, 08:27

Murchinson, no to faktycznie dieta jest ok :ico_oczko: Myślę że powodem może być mieszane karmienie albo zły sbosób ssania butelki lub cycuszka.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 maja 2011, 08:32

Motylku on jak ssie to cicho i nie słychać by wtedy łykał powietrze. Pediatra powiedziała, że może mieć tak jak ja za mało enzymu trawiącego mleko i stąd mogą być bóle.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 maja 2011, 08:35

witam

u Hani kolek nie było a jadłam normalnie wszystko,nawet gołąbki i bigosik jak miała miesiąc :ico_oczko:
to chyba do Koroneczki było :ico_haha_01:
tak :ico_sorki:

u nas też ładna pogoda,to niedługo do sklepu pójdziemy,w ogóle mała wczoraj po 21 wstała,zasnęła po 22 i spała do 3.30,potem zasnęła o 4.30 i spała do 5.30 i tyle było już spania,tak więc ja ledwo na oczy widzę,zasnęła jakieś 20 min temu dopiero :ico_sorki: ale pocieszam się,że Hania wstała po 7 to może uda mi się je zgrać i położyć koło 13 to i ja bym się zdrzemnęła :ico_noniewiem:
tyle ze dopajałam ja woda zeby cały czas na piersi nie wisiała......a wiadomo lato u pały .......
ja ostatnio też małej dałam wodę,to jak się dopadła to wypiła 70 ml :-D

herbatkę mam koperkową i też co 2 dzień jej daję do picia :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 maja 2011, 08:38

ja ostatnio też małej dałam wodę,to jak się dopadła to wypiła 70 ml :-D
ale ją suszyło jakby po jakiejś imprezie była :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 maja 2011, 08:45

Murchinson ciekawe co to za imprezka była :ico_haha_01: sama w szoku byłam,że tak się dopadła,bo już się denerwowała przy cycu to dałam wodę i od razu było wiadomo,że chciało jej się pić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 maja 2011, 09:07

dziewczyny pytanie : piłyscie herbatka "wywar z lisci malin....."???
ja w pierwszej ciazy piłam no i proród niby był szybki i tak sie zastanawiam czy teraz tez sobie zaserwowac....

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 maja 2011, 09:26

zoola27, ja piłam taką cherbatkę i niestety u mnie nie zadziałała :ico_sorki: Urodziłam tydzień po terminie i poród był długi :ico_sorki: WIęc chyba poprostu urodziłaś szybko sama z siebie i teraz pewnie też tak będzie, jak nie szybciej :-)

Murchinson acha to może faktycznie ma to po Tobie :ico_sorki: Tylko dziwne że nawet mleko matki tak działa, myslałam że tylko modyfikowane i mleko krowie. ALe jak od piątku zmieniłaś dietę to może jeszcze jest szansa że maluszkowi przejdzie, na efekty nie raz się czeka ok 3 dni. Życzę szybkiego uporania się z kolkami :ico_sorki: WIem co to znaczy :ico_sorki:

aniawlkp86, Milenka wyspała się przed nocą to potem buszowała :ico_oczko: Może uda Ci się w dzień zdrzemnąć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 maja 2011, 09:39

dziewczyny pytanie : piłyscie herbatka "wywar z lisci malin....."???
nie piłam,jakoś w to nie wierzę :ico_noniewiem:

Motylek22 raczej się nie zdrzemnę już :ico_sorki: Hania zasnęła na krześle parę min przed 9 i tak śpi i nie wiem nawet jak ja do sklepu teraz po zakupy pójdę :ico_noniewiem: bo sklep do 11 a potem od 15 otwarty a obiad jakiś trzeba zrobić bo A na po południe do pracy ma :ico_sorki: Milenkę bym na śpiocha ubrała ale jak Hanię obudzę to mi będzie cały dzień marudzić :ico_sorki: może po koleżankę zadzwonię żeby przyszła na chwilę posiedzieć z nimi bo inaczej się chyba nie da :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 maja 2011, 09:50

Hejka!
Nasz skarbek śpi,jak się obudzi zjemy co nieco i na spacerek :-) Kolejna noc bez płaczu :ico_brawa_01: Jak moje dziecko się budzi, pogrymasi trochę, ale nie płacze :-) Żyć nie umierać!
dziewczyny pytanie : piłyscie herbatka "wywar z lisci malin....."???
Hehe ja kupiłam tą herbatkę w dzień porodu i nawet nie zdążyłam spróbować bo wylądowałam na porodówce :ico_oczko:
Słyszałam, że ta herbatka porodu nie przyspieszy, ale spożywana regularnie od 38 tyg może ułatwić poród- może spróbuj- nie zaszkodzi a może pomoże :-)

Murchinson, przyczyną kolek też jest czasami nietolerancja laktozy- wtedy najlepszy jest Nutramigen. Ciekawe co tak Mateuszkowi szkodzi- bidulek :ico_sorki:
Próbowaliście kąpiel w cieplejszej wodzie?

aniawlkp86, dzięki , wypróbuję to mydełko, ale póki co problem się już nie powtórzył :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 maja 2011, 09:51

ALe jak od piątku zmieniłaś dietę to może jeszcze jest szansa że maluszkowi przejdzie, na efekty nie raz się czeka ok 3 dni.
Na to liczę, od piątku to ja mam bardzo rygorystyczną dietę, a wcześniej dieta dla karmiących.

Ania pogadaj z córką może powie co to za impreza, choć pewnie odpowie po marsjańsku :ico_oczko:

Zoola ja podobnie do Ani nie wierzę w tę herbatkę. Nie piłam. W szkole rodzenia mówili że nie ma potwierdzenia czy na 100% działa-u jednych się sprawdza u drugich nie. Ale ajk chcesz to możesz pić.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość