Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 maja 2011, 15:33

a jakiego koloru robia kupki Wasze dzieciaczki?
Antosia robi taka zoltawa z takimi jakimis grudkami, zapomnialam spytac poloznej czy to normalne
Milenka robi taką samą,czasem bez grudek i raz czy 2 lekko zieloną zrobiła
ale z tego co wiem to te kupki są normalne

[ Dodano: 16-05-2011, 15:35 ]
dobra starczy tego odpoczynku
zmykam
może wieczorkiem zajrzę jak będę miała jeszcze siły :ico_oczko:
papa

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 maja 2011, 16:27

hej


Dzięki za zdrówko dla Poli, przyda się :ico_sorki: , trochę jej przeszło i poszła do babci.

Męża mam jeszcze dziś, jutro do pracy wraca :ico_sorki:

Bepanthen to mój przyjaciel już 2 raz :-) , bez niego ani rusz :-) , wg mnie spośród tych specyfików najlepszy :ico_sorki:

murchinson ale jazdę macie z tym sąsiadem :ico_olaboga:

ania fajnie, ze udało Ci się wyjśc na spacerek , my na pierwszy pewnie jutro wyskoczymy :-)

U nas też kupki zółte z grudkami :ico_sorki: , średnio dwie podczas jednego karmienia :ico_haha_01: , dziś po spaniu ok. 3.5 h urobiła się po pachy :-) .
Teraz też juz drugą drzemkę zalicza, ciekawe jaka nocka będzie

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 maja 2011, 17:27

ja to znowu jestem taka, że mam na wszystko osobne teczki-takie zboczenie chyba z pracy wyniesione i jakby mnie ktoś w nocy obudził, to wyrecytuję gdzie co dokładnie jest :ico_haha_01:
mam podobnie :-D
Ja też tak mam.
a jakiego koloru robia kupki Wasze dzieciaczki?
Antosia robi taka zoltawa z takimi jakimis grudkami, zapomnialam spytac poloznej czy to normalne
Teraz to żółta jajecznica, wcześniej była taka z grudkami i jest jak najbardziej normalne. Jak to określiła moja położna to przypomina musztardę francuską.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

16 maja 2011, 18:13

Cześć dziewczyny
Ja tylko na chwilkę. Dzięki za wsparcie. Teraz się ogarniamy, ale już prawie wychodzimy na prostą. Z Adą nie ma problemów. Śpi ładnie, robi 10 kupek dziennie i je tak, że najpierw je potem robi kupę, zajmuje jej to 2,5 godziny około a potem idzie spać na 2-3 godzinki. Także chyba daję radę. Gorzej nasza starsza córa. Na Adę zareagowała fantastycznie bo to "jej mała dzidzia" i nie chce jej bić ani nic w tę stronę, ale denerwuje ją że Ada nie je żelków, że nie może jej trzymać na rękach i dużo z tym problemów, bo ona myje się teraz na przewijaku jak Ada, ale i tak jest dzielna i jutro chcę by M pojechał z nią do zoo. W skrócie tyle o nas. Mykam prasować. M i moje 2 księżniczki śpią. Różniej wam opowiem co i jak było.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 maja 2011, 19:02

mama Izuni, witaj :-) dobrze, ze u Was wszystko w porządku :-)

murchinson, widzę, że na sąsiada nie ma rady :ico_sorki: dobrze,że skarga złożona- 10 miesięcy to lekka przesada- my mamy zamiar w 4 m wykończyć dom :ico_oczko:

Markotka, u nas za to mąż porządek w dokumentach trzyma :-)

My też dziś spacerek zaliczyliśmy, mój za to przez calutki czas spał :-)

Byłam w tup tupie- fajne przeceny rozmiarów 56,62- kupiłam parę rzeczy mojemu okruszkowi- nadal nosimy 56 :ico_oczko:

U nas kupki też musztardowe z grudkami- jak najbardziej prawidłowe!
A jak jest u Was z pieluchami? Nam duża paka pampersów (72szt) starczyła na 10 dni :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 maja 2011, 19:02

dziewczyny mam do was pytanie: jakie witaminy dajecie maluszkom?
bo nam w szpitalu zalecili dać wit K i D w jednym (kupiłam całe opakowanie za 29 zł) i położna kazała mi tylko to całe opakowanie zużyć-36 kapsułek a potem normalnie samą wit D,wy też tak robicie?
Teraz też juz drugą drzemkę zalicza, ciekawe jaka nocka będzie
a córcia ciągle długo śpi czy ma jakieś dłuższe i krótsze drzemki?
że nie może jej trzymać na rękach
u nas to samo,ale czasem dam Hani "potrzymać" na poduszcze,ale ja oczywiście od spodu też podtrzymuję :ico_sorki:

mama Izuni super,że się odezwałaś wreszcie i czekamy na opowieści jak się ogarniesz :ico_sorki:


Milenka ma 2 długie drzemki w ciągu dnia po 2-4 godz i parę krótszych 10 min - 1 godz
no i wcześniej się obudziła,przebrałąm ją,nakarmiłam i śpi do tej pory :ico_noniewiem:

[ Dodano: 16-05-2011, 19:05 ]
A jak jest u Was z pieluchami? Nam duża paka pampersów (72szt) starczyła na 10 dni :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas podobnie,ale ostatnio na 8 dni :ico_sorki: zaczynamy już 3 opakowanie pieluszek...z Hanią od początku mi szło 2,5 opakowania na miesiąc,a przy Milence idzie więcej :-D

[ Dodano: 16-05-2011, 19:06 ]
nadal nosimy 56
my też :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 maja 2011, 19:10

aniawlkp86, ja od 8 doby też podaję K i D w jednym- K mam podawać do 3 miesiąca, potem samą D.
Z drzemkami różnie- jak już uśnie to śpi 2, 2,5 lub 3 h- krócej się nie zdarza, ale ma czsem fazy czuwania- czasem przez godz potrafi ni spać :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 maja 2011, 19:15

czasem przez godz potrafi ni spać :-)
to moja jak się dobrze wyśpi to może nie spać nawet 2 godz :ico_sorki:
K mam podawać do 3 miesiąca
a ja do miesiąca :ico_noniewiem: zapytam naszą pediatrę jak będziemy na szczepieniu...

w ogóle to jak Hanię urodziłam to kazali podawać tylko wit D od 3 tygodnia a teraz to jeszcze wit K doszła

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 maja 2011, 20:20

Ja daje D ale to tylko dlatego, że okarmiam mlekiem modyfikowanym. Przy karmieniu piersią zalecają D+K.
No mój sąsiad zjawił się u mnie i z mordą na mnie, że co mi jego remont przeszkadza. On 10 m-cy go nie robi bo we wrześniu mu się córka urodziła i zaczął remont w styczniu. Dobry bajer a nas zalał w październiku i listopadzie. Powiedział, że (cytat)"byłem u dzielnicowego i niech mi pani d..y nie zawraca bo to pani problem nie mój". I co z takim kretynem zrobić.
Padam ze zmęczenia,boli mnie głowa od tego remontu i płaczu młodego (od godz. 16 do 20 z króciutkimi 10 min. przerwami raz na godz.).Do jutra,pa.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 maja 2011, 20:29

Murchinson :ico_szoking: no co za typek z tego sąsiada :ico_zly: ja bym go rozszarpała,mógłby mieć trochę wyrozumiałości bo macie małe dziecko a on ma wszystko w d**** :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość