ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 maja 2011, 09:38

witam
my jestesmy w trakcie malowania, a jutro Milcia konczy 4 latka, wiec nieco zabiegani..
ja sie jeden dzien martwilam ze dzidzi nie czuje, ale to chyba miala jakis leniwy dzionek, bo o tamtego momentu daje o sobie znac :ico_sorki:
mi nic lekarz nie mowil o czestszych wizytach, przypuszczam ze teraz jak pojde 6.06 to potem kaze mi przyjsc pod koniec czerwca lub znow na poczatku lipca i okresli kiedy przyjsc na ost badanie i to ost badanie bedzie rozruchowe i urodze do paru dni po nim - tak tez mialam z Mila :ico_noniewiem:
a uplawy?szczerze powiedziawszy ja nie mialam z tym nigdy wiekszych problemow, teraz sie sluz z leksza zagescil i czesciej wylatuje, ale nie jakos zeby sie lalo :ico_noniewiem:

a Malinka ty uwazaj na siebie, ja bym chyba padla jakbym miala takie przezycia jak ty ost :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

18 maja 2011, 09:58

oo dobry dobry - a tu co ??? wątek ucichł? :-)
Ja w domu z Hubertem ..- trochę emocjonalnie to przechodzi .. ta złamaną rękę.. i ten gips .. taki rozbity - i jeszcze mamy lekkie przeziębienie ( mam nadzieje) więc kosmos :ico_noniewiem:
Karolina1980- no kłótnie są - w ciązy ... ty już jesteś blisko porodu to i nerwowoa bardziej pewnie ... a mąż - pewnie tez sie obawia jak to bedzie z 3? i też podenerwowany .. spokojnie - dacie radę !! wdech i wydech i musisz pewnie ustapić , żeby było spokój
Malinka - no weż - ty do lekarza idz - bo moim zdaiem to normalne nie jest - takie omdlenia w ciąży
leće do młodego bo sie nudzi i jeszcze ma taki suchy kaszel ... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

18 maja 2011, 10:06

ladybird23, złego diabli nie biorą ;d ale dzięki ;*
ja dzis zabieram sie za malowanie motyli w pokoju mojej małej :)
mam żłółte ściany i od doły będzie trawa,kwiatki a potem wspinające sie ku górze motyle na sam sufit :)
jak bd gotowe to machne fotkę ;)

a o 16 mam wizyte u gin bo cos źle ze mną sie dzieje :(
upławy ciągle i mała bardzo aktywna, mamzłe przeczucie, musze to sprawdzić... hm.
mnie to wszystkie nieszczescia kochają... ahhh,
miłego dnia kobitki ;*

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 maja 2011, 11:04

Cześć laski. U nas dzis gorąco a ja biedaczek w pracy zamiast siedziec sobie na działce w cieniu, ale pocieszam się tylko tym, że jeszcze 1,5 tyg i luz....
Malinka - no weż - ty do lekarza idz - bo moim zdaiem to normalne nie jest - takie omdlenia w ciąży

tez tak myślę...
A dawno nie było u nas Beti... co z nią?

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

18 maja 2011, 11:39

Ide kobitki ide ;)
o 16 dziś ... kurcze ale moze to z tych upałów, serio chwilami nie ma czym oddychać...
ograniczyłam sól bo nogi mi puchna okropnie, musze sie dzis wypytac tejmojej gin bo tak to nie czułam ,ze jestem w ciąży , a jak mnie od 8 miesiaca dopadło to juz chce urodzic, masaklaaa :(
:ico_ciezarowka:

upławy, omdlenia, spuchniete kostki, zbyt aktywne dziecko...
a mówią ,że złego diabli nie biorą :D
chciałam ten pokój malowac ale kurcze coś siły nie mam...


czy dzieciece ubranka trzeba prac w proszku dla dzieci , mozna w normalnym?
tesciowa mówi ,że mozna, moja mama,że nie... nonono z nimi idzie dostać.
doradźcie mi coś bo ten proszek 20 zł :( :ico_sorki: 1,8 kg

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

18 maja 2011, 12:16

czy dzieciece ubranka trzeba prac w proszku dla dzieci , mozna w normalnym?
Z tego co ja wiem to lepiej w takim dla dzieci.. tez musze kupic niedlugo.

A u nas juz tuz tuz.. 9 tygodni zostalo, juz odliczamy :D wczoraj nam przyszla taka hustawka z zeberka elektryczna, jak ja zlozylismy to masakra, taka sliczna i tak mi sie juz chce zeby moje malenstwo sie tam bujalo!! A dzisiaj albo jutro przyjdzie jeszcze lozeczko, jejku juz sie nie moge doczekac!!
Dzisiaj mi sie maly chyba przeciagal bo czulam jakby przez zebra mial mi wyjsc z obu stron ;D Wariat!
A ja ogolem przytylam 10kg czyli juz waze 58-59 ale tez tylko w brzuszek poszlo i piersi, troche uda ale to akurat mi pasuje bo przynajmniej spodnie juz na mnie nie wisza jak wczesniej :ico_brawa_01:
Tylko o ta siare sie martwie bo wczesniej mi w nocy lecialo a od 2-3 tyg w ogole?.. Mam nadzieje ze nie bede miala problemow z pokarmem :/
Zazdroszcze ze u Was tak cieplo, u mnie ma byc ladnie od jutra :ico_sorki:
Pozdrowka i trzymajcie sie :)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 maja 2011, 12:33

Cześć :-)

Gosia A, gdzie ten Twój Hubi się tak urządził? :ico_olaboga: I która to łapka?

Malinkax33, trzymaj się , Laska! No i mała Laseczka niech tam sobie jeszcze posiedzi, a nie funduje mamie takie atrakcje :-)
czy dzieciece ubranka trzeba prac w proszku dla dzieci , mozna w normalnym?
ja prałam w dziecięcym, chyba w Loveli, ale tylko jedno opakowanie miałam, potem prałam z naszymi w Vizirze sensitiv.
Tylko o ta siare sie martwie bo wczesniej mi w nocy lecialo a od 2-3 tyg w ogole?..
nie martw się :-) Mnie przy Zuzi wogóle nie leciała, a karmiłam ją potem normalnie. Teraz też nic nie leci, ale się nie przejmuję :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

18 maja 2011, 13:02

Agus, jak bedziesz miała mało pokarmu to ja ci mój oddam :D
leci ze mnie jak z krowy dojnej, litrami... wkładki po 2 razy dziennie wymieniam... eh.
ale spokojnie, ta siara nie ma nic wspólnego czy potem bedziesz miała...

a co do ubranek to chyba tylko na poczatek kupie ten proszek dla dzieci a potem w normalnym bd prała... inaczej zbankrutuje :(

dzieki dziewczynki :D
uznacie mnie za wariatke ale zaraz ide po sukienke na wesele bo tak jak mówilam 28 maja mam :PP
obym nie urodziła do tego czasu bo ja chcem siem pobawić !!! :D
a potem do tego gina, matko zeby było dobrze :( :ico_sorki:

buziakujemy was :**

[ Dodano: 18-05-2011, 18:46 ]
ja juz po wizycie, mała sie na świat szykuje ...
wielkimi krokami .. gina powiedziała ,że ok 38 tyg juz na swiat przyjdzie.. czyli w czerwcu :(
naszczescie to nie wody płodowe , ale za mało aktywna jest...
raz dokucza a raz jak by jej nie było..
pojedyncze skurcze, dostałam nospe i duuuzo leżeć, zero seksu.
26.05 kolejna wizyta gdyby cos to pogotowie...
:ico_olaboga:
:ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 18-05-2011, 18:48 ]
a i sukienke na wesele kupiłam :D
powiedziała ,że moge isc jak sie bd dobrze czuła ale mam nie hulać... i coś to kłaść sie spać ;)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

18 maja 2011, 19:02

Hej Babeczki :-)

Byłam dziś na badaniach-magnez i potas. Okazało się, że mam duże niedobory chociaż biorę magnez, bo się nie przyswaja..ogólnie to nienajlepiej się czuję ostatnio, dziś byłam na zakupach i okropnie zakręciło mi się w głowie, aż musiałam przykucnąć, bo czułam, że zaraz upadnę :-( Teraz biorę też żelazo, bo znowu mi się pogorszyły wyniki, za 2 tyg morfo. mam nadzieję, że będzie lepiej.

Aguś nie przejmuj się, że nie leci już siara, od niej nie jest uzależniona ilość pokarmu, ze mnie się lało, a od jakiegnś czasu już nie, ale mnie to odpowiada ;-)

Malinka no to teraz musisz grzecznie odpoczywać :-)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

18 maja 2011, 19:29

gina powiedziała ,że ok 38 tyg juz na swiat przyjdzie..
Oj musze powiedziec ze Ci zazdroszcze :p Ja chcialabym zeby maly juz tu byl ale oczywiscie zeby wszystko tez bylo w porzadku.. A jaka sukienke kupilas? :) Tez bym sobie gdzies poszla ale w sumie jak ide 15 min do sklepu to juz nogi mam obolale i zmeczona jestem od razu wiec mysle ze troche jeszcze musze poczekac :p

To jak tak mowicie to nie bede sie ta siara przejmowac :)
Martasz to lepiej nie chodz sama na zakupy, zeby Ci sie bron boze nic nie stalo! Juz taki tydzien ze trzeba siedziec w domku i odpoczywac :-D
Do mnie ostatnio z przychodni dzwonili ze mam przyjsc po recepte w zwiazku z moimi badaniami krwi ale okazalo sie na szczescie ze tylko zelazo musze brac bo za malo mam i zeby za bardzo sie nie wykrwawic przy porodzie..
Lozeczka jeszcze nie ma buuu!! Ale dzisiaj troszke posprzatalam zeby miejsca na wszystko zrobic i jak juz przyjdzie to bedzie gdzie je postawic :D Ehh jejku juz chce malego tutaj!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość