gorzka idiotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2011, 15:16

Nowa szuka pomocy taśma do sukienki

12 maja 2011, 15:19

Witam:) poszukuję takiej taśmy do sukienki bez ramiączek, która by trzymała całość na miejscu. Słyszałam, że coś takiego jest, ale nie wiem gdzie tego szukać i jak się to nazywa. Z góry dziękuję bardzo :)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

12 maja 2011, 15:24

gorzka idiotka, sądzę że prędzej znajdziesz to w sklepie pasmanteryjnym niż tu na forum :ico_haha_01:
albo popytaj u krawców :ico_haha_01:

gorzka idiotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2011, 15:16

12 maja 2011, 15:29

Wiem, że się ją przylepia do ciała i do sukienki. Byłam u nas w pasmanterii, ale pani popatrzyła na mnie jak na kosmitkę i pokazała jakieś paski silikonu, które mam sobie przyszyć. Ale to nie to, bo to nie trzyma dobrze...

lilo

12 maja 2011, 15:29

gorzka idiotka, (ciekawy nick swoją drogą :ico_oczko: ) dobrze uszyta sukienka trzyma się na miejscu bez taśm - ja taką miałam na swoim ślubie i weselu i pomimo przeróżnych harcy nic mi się nie obsunęło ani nie wyskoczyło :ico_oczko:

Wiem że czasem robi się takie silikonowe wykończenia - podobnie jak w pończochach które kochasz podobno :ico_oczko: które powodują że całość lepiej się trzyma ciała. Ale nazwy konkretnej nie znam tego produktu.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

12 maja 2011, 16:27

gorzka idiotka, w pasmanterii powinny być te taśmy! to, ze w jednej pani nie znała się na rzeczy to nie oznacza, że w drugiej bedzie tak samo :ico_oczko:
są albo dwustronne albo przyszywane i teoretycznie mają się kleić do ciała tak jak własnie w pończochach. Ale...miałam to raz i nie polecam, bo wcale się nie trzymało :ico_puknij:
jak kupujesz sukienkę to zobacz czy jest dobrze uszyta, czy trzyma dobrze w pasie żeby nie opadała.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

18 maja 2011, 14:20

Jeśli w pasmanteri w twojej miejscowości nie mają to może na all.. poszukaj

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Brucerhype i 1 gość