Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

poród z położną

11 maja 2011, 10:17

powiecie mi o zaletach takiego porodu?czy po nim można liczyć na opiekę tej samej położnej w szpitalu?można się z nią kontaktować po powrocie do domu?jak ją zarezerwować?przepraszam za te wszystkie pytania,chyba wydają się oczywiste,ale mam dopiero 17 lat i bardzo boję się porodu :ico_placzek: bardzo dziękuje za każdą odpowiedź :*

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 maja 2011, 11:34

Ale chciałabyś wynająć sobie prywatnie położną do porodu i żeby przyjechała z Tobą do szpitala jak się zacznie, tak? Musisz się dowiedzieć czy szpital, w którym będziesz rodzić zgadza się na takie rozwiązania. W moim szpitalu mogą przebywać tylko położne, które mają akurat dyżur, więc nie ma możliwości umówienia się, no chyba, że akurat uda się wpasować w dyżur tej konkretnej. Ja jestem umówiona ze znajomą położną, że jak będzie miała dyżur, to się mną zajmie, a jak nie, to poprosi jakąś koleżankę-taka cicha umowa :ico_oczko: Jeżeli Twój szpital wyraża zgodę na poród ze swoją położną, to musisz wybrać ją sobie wcześniej, na pewno spotkacie się kilka razy i później dzwonisz do niej jak zaczynasz rodzić. Myślę, że na wizyty po porodzie również możesz liczyć, ale w sumie pewnie będzie to trochę kosztowało.

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

11 maja 2011, 12:31

Źle sie wyraziłąm,zie tylko położna,lekarz też,i w Polsce.
tak właśnie,u pani do,której chodzę jest położna,myślałam o niej.na szczęście moja mama mówi,że koszty nie grają roli

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

11 maja 2011, 13:43

Dziękuje za odpowiedzi :-D eh obawiam się,że nie będzie to możliwe

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 maja 2011, 20:51

nie jestem pewna, ale jeśli w szpitalu w którym chcesz rodzić pracuje ta położna i się z nią dogadasz, że chcesz ją przy porodzie to ona spokojnie będzie mogła przyjechać do ciebie na porodówkę, a jak ci się uda to urodzisz na jej zmianie :ico_oczko:
z doświadczenia powiem, że nie spotkałam się z porodami ze swoją położną, na szczęście 2 razy trafiłam na super babki ale po porodzie no cóż nie jesteś w rewirze położnych tylko przechodzisz na noworodki tam są już inne pielęgniarki i bywało ciężko, ale jesteś młoda silna i dasz radę!!!
ale jeśli będziesz się czuła pewniej to ja raczej postarałabym się o swoją tym bardziej, ze was teraz prowadzi i zna dokładnie sytuację :ico_oczko:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 maja 2011, 19:59

Każdy szpital ma swoje zasady...W moim mozna było wynająć położną za 810zł.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość