slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

17 maja 2011, 16:16

Riterko, jesteś wielka ;)
dziękuję za maila i faktycznie jakoś tak z sentymentu chciało sie wpaść i zostawić ślad po sobie ;)
U nas wszystko leci do przodu, chłopaki rosną z dnia na dzień, Karol mądruje na każdym kroku tak bardzo ze czasami sił i cierpliwości brak. Krzyś z kolei za chwile kończy roczek... Kochane dzieciaczki ale tak jak u Riterki - 2 łobuziaki :D
Pozdrawiamy wszystkie mamusie bardzo gorąco ale w szczególności wszyyystkie dzieciaczki ;):*
I obiecuję zaglądać troszkę częściej niż do tej pory :)
Buziaki :*

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 maja 2011, 16:24

no cudnie witaminka witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 17-05-2011, 20:32 ]
slooowgirl, a jak Karolek w przedszkolu? no i Krzysio już chodzi jak ząbkowanie jak mąż no i pracujesz już czy jeszcze w domciu :-D

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

17 maja 2011, 21:38

riterka, Karol w przedszkolu daje radę, pomimo że nadal zdarzają się na niego skargi. Ma charakterek uparciucha a i zachowanie od nas chłonie jak gąbka i papuguje nas na każdym kroku... To chyba jest taki bunt czterolatka (ile tych buntów jeszcze przed nami??) :D
Krzyś jeszcze nie chodzi, ale na czterech radzi sobie znakomicie, wszędzie się ju ż podciągnie chodzi przy meblach, więc myślę że jego chodzenie to kwestia miesiąca i będzie śmigał jak stary :D Rozkoszny jest niesamowicie, zapomniałam już jakie urocze są dzieciaczki w tym wieku. A i Karol podłapał już z nim kontakt i potrafią ganiać się razem po mieszkaniu piszcząc na całe gardło albo sciskać się nawzajem aż któremuś się cos stanie ;) No cóż mając dwóch łobuziaków, dwóch chłopców zdaję sobie sprawę z tego ze to dopiero początki, i to bardzo łagodne początki ;)
Mąż mój od grudnia pracuje już w PL więc jest na miejscu ale zbytnio nie odczuwam więlkiej ulgi z tego tytułu, bo zawsze ma więcej ważniejszych spraw na głowie niż siedzenie z rodziną, dziećmi (ale to już temat rzeka)...
Ja... Wróciłam do pracy w grudniu, i jestem przeszczęśliwa że mogę codziennie iść na tych kilka godzin do ludzi, pośmiać się, pogadać, popracować, tym bardziej że ekipę w pracy mam naprawdę cudowną...
I tak jakoś ciągniemy z dnia na dzień, czas leci nieubłagalnie szybko, nawet nie wiem kiedy minął ten rok od mojego ostatniego porodu...
riterka, a jak Twoje bąbelki?? Jak relacje miedzy Jasiem a Lenką?

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

18 maja 2011, 18:05

Hej!
U mnie w porządku! Maciuś chodzi do przedszkola :-) i nie choruje zbyt często.
Tak riterko u mnie koniec roku , a co za tym idzie mam sporo pracy :-)
Jutro jadę na wycieczkę dwudniową z dzieciakami... do W-wy.A teraz właśnie się szykuję po Macieja, jest właśnie na urodzinkach u kolegi. Cieszę się, że u małego w grupie jest tylko ośmiu chłopców, bo bym chyba zbankrutowała :ico_olaboga:, ciągle imprezuje. Jak nie urodziny to imieniny :ico_haha_01:
Pozdrawiam serdecznie :ico_haha_01:
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 maja 2011, 20:22

slooowgirl, u nas spoko, dzieci zaczynają znajdywać wspólny język widzę też że są za sobą Jaś tuli Lenę a ona jak tylko się budzi to do niego się pakuje, i też się tuli, fajne to jest czasem Jaś ją zabawi pokaże coś fajnego a czasem ma mega nerwy i nie chce z nią mieć nic wspólnego :-D
do przedszkola chodzi chętnie, bardzo lubi panią jakoś nie choruje ostatnio uczy się wierszyków śpiewa maluje nie chce uczyć się literek, za to rewelacyjnie liczy dodaje i odejmuje :ico_szoking: uwielbia dinozaury wałkujemy teraz bajki o dinkach i ciągle tylko triceratops i tyranozaur :-D a Lena to istny szogun wszędzie wejdzie ucieka na spacerach najlepiej ją mieć przypiętą w wózku z zapasem picia i paluszków wtedy można spacerować, wchodzi po drabinkach na zjeżdżalnię najlepiej oczywiście sama, fotele stół nic się nie boi, Jaś był żywym dzieckiem ale ona to ja nie wiem jak to określić, diablica mała :ico_oczko:
chloe, na szczęśćie u nas nie ma imprezowania takiego :ico_sorki: urodziny zawsze w przedszkolu 1 raz w miesiącu z torcikiem i prezentami i gites :ico_brawa_01:
no i nareszcie wakacje :-D

aniak80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2011, 15:13

18 maja 2011, 20:50

Hej laleczki

Musiałam sie zalogowac na nowo bo mnie wywalili :-D

Riterko :ico_buziaczki_big:

U nas po staremu Ja pracuję,kolec czyt.Krzys tez Domino rozrabia na maxa pyskuje,kłuci się ,przeklina i do wszystkich pokazuje :fuckyou: normalnie masakra.Emil dostał dzis jazde po zebraniu.Jejkku z jednej strony to super,ze za chwilę wakacje a z drugiej strony to zle bo mam harmonogram dobrany z dziecmi a w wakacje no cóz niewiem co z nimi zrobic.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

18 maja 2011, 22:20

aniak80, witaj kochana koooope lat :ico_buziaczki_big: powiadasz, ze problem w wakacje a przedszkole zamknięte?, u nas niestety tak

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

23 maja 2011, 21:36

Hej!
A u nas przedszkole jest czynne w lipcu, ale Maciej nie będzie chodził. Ja mam wolne, więc nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Jutro idziemy na imprezkę do przedszkola, na Dzień Mamy i Taty, a w niedzielę mamy festyn przedszkolny :-)
riterko, miałaś świetny pomysł, może jeszcze się ktoś odezwie?

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 maja 2011, 23:13

obawiam się, ze to jednorazowy zryw :ico_placzek:
chloe, u nas w piątek imprezka :-D
jakbyście chciały, żebym wrzuciła na bloga zdjęcia aktualne naszych dzieci i tych 2 też to zapraszam do podsyłania :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

25 maja 2011, 11:11

halo

melduje sie ale widze ze niewiele z nas to zrobilo, szkoda

w kazdym razie wszystkich pozdrawiam :D
i obiecuje zagladac czesciej

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość