Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 maja 2011, 21:38

Motylek trochę motania z chustą będzie :ico_oczko: u Ciebie się nic nie dzieje, a możesz nas wziąć z zaskoczenia jak NOWA :ico_oczko: też jestem bardzo ciekawa co gin powie :-D czopu wypadł mi chyba tylko kawałek, bo nie było tego dużo, chyba że wcześniej był i nie zauważyłam :ico_noniewiem:

Murchinson a Smerfik był też spokojniejszy przed porodem?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 maja 2011, 21:52

Witam wieczornie!
Dom cały śpi- Okruszek i mężuś!

Markotka coś czuję, że Ciebie pierwszą złapie...zobaczymy! Ja odejścia czopa nie zauważyłam, pewnie poszedł razem z wodami. Mały przed porodem dużo mniej ruchliwy był!

Patrycja jejku bidulka jesteś- ja bym bez mojego szkraba tyle czasu nie wytrzymała, ale co zrobić! Ważne żeby był zdrowy!

Kurcze , ale gorąco co? Już wyrobić nie idzie a ma być jeszcze cieplej!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 maja 2011, 22:04

Motylek trochę motania z chustą będzie
Szczeże mówiąc myslałam że to będzie trudniejsze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 maja 2011, 22:28

Koroneczka no proszę Cię :-D wolała bym być jednak przed Markotka :-D no chyba że się bardzo spieszy :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 maja 2011, 23:19

Mariola_Larose, mysle że Koroneczka myślała o tym że Markotka urodzi pierwsza po Tobie. Tak mi się wydaje, :ico_oczko: w końcu szyka już całkiem skrócona i termin porodu tuż tuż :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

20 maja 2011, 05:41

Witam się w ten piękny ranek :-) zapowiada się że znów będzie gorąco... Na chłód już nie liczę nawet :-D muszę iść kupić sobie ciapki i to chyba tyle co mi brakuje chociaż nie mam pojęcia :-D okaże się po fakcie że połowy rzeczy nie mam :-D

co idę gdzieś do sklepu czy na spacer to musi kilka osób się zapytać "to jeszcze pani nie urodziła" albo coś podobnego :-D mój K się śmieje że całe miasto czeka na wieści :-D

dzisiaj zrobię sobie maraton jedzenia tego czego potem jeść mogła nie będę :-D tak na pożegnanie z tym co lubię :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 maja 2011, 06:49

Witam się i ja :-D
stresuje się i nie mogę spać :ico_oczko:

Mariola ja tam się w kolejkę wpychać nie zamierzam :-D mogę jeszcze spokojnie 2 tygodnie pochodzić-nawet bym tak wolała :ico_oczko: Mnie nikt nie pyta "a pani jeszcze nie urodziła", ale jak do kogoś dzwonię, to nie słyszę w słuchawce "halo czy słucham" tylko "rodzisz?" :ico_haha_01:
Ja kapci do szpitala też jeszcze nie mam, dzisiaj mąż mi zakupi, bo jest cały dzień na miejscu i jak od gina będziemy wracać, to wanienkę kupimy, bo tego nam brakuje.

Do szpitala mam chyba wszystko, ale może coś mi dopowiecie:
- 2 koszule, w tym jedna do karmienia
- spodnie dresowe i dwie koszulki
- stanik karmnik
- 2 ręczniki
- ręcznik papierowy
- papier toaletowy
- chusteczki higieniczne
- kosmetyki (żel pod prysznic, balsam, lactacyd, pasta, szczoteczka itp...)
- Alantant plus krem
- Octenisept
- majtki siateczkowe
- majtki bawełniane
- podkłady bella
- podkłady Hartmann midi
- lewatywka :ico_oczko:
- wkładki laktacyjne
- klapki pod prysznic
- podkłady na łóżko
- nakładki na WC
- pampersy
- chusteczki nawilżane
- woreczki na zużyte pieluszki
- 3 pieluchy tetrowe
- gumka do włosów
ubranek i kosmetyków dla małego mieć nie muszę

[ Dodano: 2011-05-20, 06:56 ]
stawiam :ico_tort: za 37 tydzień :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 maja 2011, 08:04

Witam,
u nas też pogoda zapowiada się upalna-już jest 17 stop.
Kurcze , ale gorąco co? Już wyrobić nie idzie a ma być jeszcze cieplej!
a będzie jeszcze cieplej.
Murchinson a Smerfik był też spokojniejszy przed porodem?
Mniej wariował i się prawie nie rolował. Czasami wystawiał tylko pupę lub piętę.
:ico_brawa_01: za skończony tydzień. Dobrze by było jakbyś jeszcze chociaż tydzień z Krzysiem w duecie pograła.
Ja bym do szpitala zabrała jeszcze szlafrok, sztućce, kubek (to jest u mnie ale plastikowe)i poprosić męża by później przyniósł dużo wody do picia. U mnie to prawie nic nie trzeba, a na pieluchy są specjalne kosze.
co idę gdzieś do sklepu czy na spacer to musi kilka osób się zapytać "to jeszcze pani nie urodziła" albo coś podobnego :-D
U mnie za to odwrotnie. W zeszłym tyg. zaczepiła mnie sąsiadka i bardzo zdziwiona "to pani już urodziła?"

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 maja 2011, 08:12

stawiam :ico_tort: za 37 tydzień :ico_sorki:
ja za 38 :ico_tort: :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moj maz mi powiedział ze pewnie jutro najpojniej pojutrze urodze...... pytam skad te przypuszczenia.....po pierwsze lekarz mnie dzis troszke narusza :ico_szoking: a po drugie przyjazdza moj brat na weekend i on mnie tak wkurzy ze mnie wreszcie ruszy :-D .ale ma pomysły nie ???
tak sie zastanawiam czy ja sie bardziej doczekac nie moge czy on....

mała mniała dzis jechac do babci ale podjełam decyzje ze zostaje ze mna bo jak pojde do szpitala to nie bedzie mnie widziec wiec teraz chce z nia spedzic troszke czasu........

no i powrócił problem nocnikowania.....mała od tygodnia nie chce chodzic w pieluszce.....zrobiło sie ciepło i pewnie paruje w dupke....z reguły nie sika na nocnik tylko dgie popadnie......od wczoraj mamy juz małe sukcesy bo nie woła ale sama siadan na nocnik.....i teraz mam pytanko.......co z dworem...jak ide z nia koło domu to nie zakładac pieluchy jak jest tak ciepło ???

[ Dodano: 20-05-2011, 08:14 ]
U mnie za to odwrotnie. W zeszłym tyg. zaczepiła mnie sąsiadka i bardzo zdziwiona "to pani już urodziła?"
mnie pytaja ......jeszce pani nie urodziła........wkurza mnie to jak nic....przeciez mam jeszcze czas........

mała zabiezemy tez dzis do czestochowy ja skocze do lekarza a maz z nia w aleje do fontanny.......a niech sie cieszy

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 maja 2011, 08:24

hej,

Motylek22, wlasnie ja nie karmie, nawet gdybym chciala to pokarmu juz nie ma

markotka, Filip tydzien przed porodem tez sie prawie nie ruszal, az R trzasl brzuchem bo sie niepokoilismy. Ja rodzilam przez cc ale nawet gdyby nie to najpozniej 20 bym i tak urodzila jak to okreslili lekarze

My tez z R sie usmialismy, wychodzimy z malym na spacer, on wyjezdza z tym wozkiem a sasiadka idzie i sie pyta "to zona juz urodzila? :ico_szoking: " pozniej jedziemy spowrotem a znajoma z bloku obok drze sie na pol osiedla "te tys juz urodzila" wiec jej odpowiedzialam "nie, wozkiem sie chcialam pochwalic" :ico_oczko:

My chrzcimy za tydzien, 29.05, dzis musimy kartki od chrzestnych do kancelarii dowiez i na sale jechac potwierdzic liczbe osob ale ta data juz od dawna byla zaplanowana w czerwcu co rusz ktos z naszych gosci na jakims weselu jest a w maju ciezko bylo sie wbic bo ciagle jakies komunie ale sie udalo

zoola27, markotka, :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie

Mariola_Larose, no najwyzsza pora juz i na Ciebie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość