NICOLA_1985

16 maja 2011, 21:03

kupiłam sobie sukienke na wesele:
Obrazek

fajna?? nadaje sie na wesele?? mi się ona jakoś na żywo bardziej podoba niż na zdjęciu no i moja ma różowy pasek

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 maja 2011, 09:57

NICOLA_1985, sliczna sukieneczka, tylko ja nie moge takiej załozyc bo mam za grube nogi

gozdzik, sliczny Bartoszek wyszedl na zdjeciu:)

my bylismy w weekend na wsi zuzka troszke sie wybiegała ale bardzo chciala jest ziemie:P w weekend ide do szkoly i juz zaczynaja sie egz wiec noce znow nie przespane

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 maja 2011, 13:34

NICOLA_1985, ja to strasznie chciałabym dziewczynke. strasznie sie na nia nastawilam i sie smieje,ze moj M. tylko w dziewczynki ma celowac ;-) chcemy miec mała Lilkę. Ale jak bedzie chlopiec to tez dobrze. byle zdrowe! :ico_sorki: ale od zawsze marzylam o pierwszym chlopcu i wyszedl,to moze jak sie tak nastawie na dziewczynke to tez sie uda. :ico_sorki: :ico_sorki:

wisnia3006, sliczne zdjecie Zuzki :ico_brawa_01: pasuje jej ten róż! :ico_brawa_01:

NICOLA_1985

19 maja 2011, 07:15

hej
NICOLA_1985, sliczna sukieneczka, tylko ja nie moge takiej załozyc bo mam za grube nogi
moje nogi tez nie są za chude ale na szczęście mi sukienka prawie do kolan sięga :ico_sorki:
NICOLA_1985, ja to strasznie chciałabym dziewczynke. strasznie sie na nia nastawilam i sie smieje,ze moj M. tylko w dziewczynki ma celowac ;-) chcemy miec mała Lilkę. Ale jak bedzie chlopiec to tez dobrze. byle zdrowe! :ico_sorki: ale od zawsze marzylam o pierwszym chlopcu i wyszedl,to moze jak sie tak nastawie na dziewczynke to tez sie uda. :ico_sorki: :ico_sorki:
no no.. może wymodlisz :ico_oczko: :-D fajnie by było jakbyście mieli parkę :-D a kiedy planujecie z mężem iśc "na swoje"?? bo z tego co pamiętam to na razie chyba z mamą mieszkacie? macie na oku już jakies mieszkanko? albo może planujecie się budowac??? :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 maja 2011, 11:01

chyba na serio za czymś swoim zaczniemy się rozglądac za rok, jak w końcu skończę studia, bo teraz mi wygodnie zostawiac małego w weekendy z mamą (chyba, że mężowaty jest wolny, ale w tym mies. przeważnie ma jakieś nocki itp.) i nie muszę go dowozic.
zastanawiamy się czy dostaniemy jakiś kredyt wiekszy... bo my za wielkich zarobków nie mamy. :ico_noniewiem:

a tak w ogóle, to :ico_kawa: dla wszystkich!

[ Dodano: 19-05-2011, 20:01 ]
ma któraś z was jakies ksiazki o rekreacji kobiet w ciazy? czy jakies artykuł moze... do pracy mgr potrzebuje. oddam po nap[isaniu wszystkiego! :ico_sorki: wszelka pomoc mile widziana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

19 maja 2011, 22:44

witam
Znowu zaniedbuje forum ale to przez tą piękna pogodę każdą wolną chwile spędzam z małym na dworze :ico_noniewiem:

Ale porosły wasze maluchy to już dzieciaki :-) Wszystkie zdjęcia fajne...

U nas wszystko dobrze po zatym że Jasio jeszcze nie chodzi sam :ico_noniewiem: i z tego co wyczytałam to tylko on nie przedreptał roczku. Ale to nic szkudzi za dwóch :-) Jeszcze nie zrzuciłam zdjęć z roczku jak to zrobię to wrzucę kilka aktualnych fotek.

NICOLA_1985

19 maja 2011, 22:49

kaczorek mój krystian tez nie chodzi a roczek tuż tuż, nie jest wcale powiedziane ze roczne dziecko musi chodzic ma czas do 16 miesiaca nauczyc się chodzic... :ico_oczko: więc jeszcze kupa czasu :-) im dłużej dziecko raczkuje tym lepiej :-D ja tam nie pospieszam mojego raczka :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 maja 2011, 10:16

kaczorek, nasz też długo chodził przy meblach, aż pewnego dnia po prostu poszedł. Tak, jak pisze Nicola, nie ma na to reguły. Wszystkiego dziecko nauczy się w swoim czasie.
Mój szkrab teraz sobie śpiocha, a ja wzięłam się za nadrabianie zaległości na uczelni. Mam na jutro do przygotowania prezentację na zajęciach, więc muszę się poduczyc.
No i na niedzielę kolejna prezentacja do zrobienia. :ico_noniewiem:


U was też tak duszno na dworze? :ico_noniewiem: Aż się nie chce za daleko chodzic... A Tobika to nagminnie przed wyjściem smarujemy kremem z filtrem. Łapki ma takie brązowe, że szok :ico_szoking: Na szczęście nie opala się na czerwono :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 maja 2011, 11:15

Witajcie u Nas dzis upał straszny
Łapki ma takie brązowe, że szok
U nas to samo
dziecka skóra jest delikatna i bardzo podatna na promieniowanie słoneczne my tez mocno sie smarujemy kremami z filtrem
kaczorek, co do chodzenia tak jak pisały dziewczyny wszystko w swoim czasie
Moja Jula tez długo nie zabierała sie za chodzenie :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

20 maja 2011, 13:46

witam!!!
ja po zabiegu pieprzyk usuniety a za tydz zdjecie szwow i mam zakaz opalania sie a jak cos to kremy z filtrem 50 super co.
zuzka nie dawno zasnela umyje podłoge i biore sie za nauke jutro egz z antrapologii

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości