lilo

15 maja 2011, 21:26

Gienek jest super!!! Z programu na program podoba mi się coraz bardziej, fajnie że są jeszcze mężczyźni tak śpiewający. Mam nadzieję że rozwinie skrzydła tak ja na to zasługuje i na tyle na ile sam tego chce...

Anetta8
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2011, 11:15

20 maja 2011, 11:52

Mi też podoba się Gienek. Wiecie, że on grywał na rynku we Wrocławiu, pod McDonald'sem? A teraz jest wielką personą :D Cóż, ma talent, nie ma wątpliwości. Mam nadzieję, że wpisze się do "Księgi 2012 powodów, by pokochać Wrocław". Ciekawe, czy celebrytów, też opublikują :) Wiecie? Jest ich sporo z Wrocławia.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

20 maja 2011, 12:37

moim faworytem jest Michał ,i Ania czy Anita Gienek u mnie jest na 3 miejscu :ico_oczko:

lilo

20 maja 2011, 12:47

mal, chyba Ada :ico_oczko:

Gienek jest the best, Michał mnie drażni, zblazowany jest strasznie, i do tego nie cierpię u facetów długich paznokci :ico_chory: Dobry powód żeby zdyskwalifikować piosenkarza co :ico_haha_01:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

20 maja 2011, 13:31

lilo, mnie jego ubiór i ta cała otoczka nie przeszkadza ,głos ma świetny i wie czego chce :ico_oczko: każdy młody chce się jakoś wyróżnić a on właśnie dlatego tak inaczej wygląda i to jest świetne :ico_oczko: podziwiam go za odwagę :ico_haha_01: sadzę że nie on ale inni mają problem z tolerancją :ico_oczko:

tak Ada zawsze ją mylę :ico_haha_01: kojarzy mi się Kat Melua :ico_oczko:

Gienek dla mnie może grać na ulicy nie ubliżając jemu ,on się dobrze w tym czuje (chyba) iw tym się odnajduje

ale ile głów tyle odpowiedzi będzie :ico_haha_01:

lilo

20 maja 2011, 13:50

podziwiam go za odwagę :ico_haha_01: sadzę że nie on ale inni mają problem z tolerancją :ico_oczko:
No ja mam problem z tolerancją na pewno bo pewnych rzeczy nie akceptuję.
Ale mi nie przeszkadza jego strój, makijaż, ale zachowanie. W ostatnim odcinku trochę przystopował bo w poprzednim dał ciała ale ogólnie jego gwiazdorzenie mnie drażni.
Dla mnie to on jest taki przerost formy nad treścią.

Ale dla każdego coś miłego - niektórzy uwielbiają Dodę, niektórzy Annę Marię Jopek :ico_oczko:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

20 maja 2011, 19:20

wiesz wolę jednak OMD :-D :ico_haha_02:
zresztą lubię słuchać różne klimaty w zależności na co mam ochotę bywa że cisza jest piękna :ico_haha_01:

no i nad nimi specjaliści pracują by wydobyć to co najlepszego mają :ico_oczko:

kiedyś strasznie mnie drażnił Freddie Mercury,pink floyd potem polubiłam ich (nie wszystko), a Michał...... od początku kibicuję jemu :ico_haha_01:

ale kto wygra tez jestem ciekawa :ico_haha_01:

lilo

08 cze 2011, 13:11

Gienek wygrał i mnie akurat to bardzo cieszy :-D

Choć nie sądzę żeby zawojował rynek muzyczny - w mediach takiej muzyki jak na lekarstwo.....

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

09 cze 2011, 14:41

właśnie się tak zastanawiam, , żeby troszkę sława mu nie odbiła.

Ale gratuluję mu z całego serca jak i całej 3 finałowej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
cinderella
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 cze 2011, 14:59

10 cze 2011, 15:37

Ja byłam za Adą :) jej wykonanie Stinga i występ z panią Dudziak! Rewelacja! Nie wygrała ale to nic - najważniejsze, że nie wygrał pan zblazowany :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Tiwa i 1 gość