Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 maja 2011, 14:08

hej

Od wczoraj wchodzę, ale mam jakieś problemy z netem, ciagle mnie wyrzuca :ico_zly:

Malutka ma się dobrze, dziś troszke niesokojna, pewnie przez gorąco, ogolnie w dzień ladnie śpi po 2.5-3h, w nocy budzi się co 2h, mam nadzieję, że bedzie wydlużać drzemki :ico_sorki:

Pola nam znów choruje, doslownie ręce mi juz opadają, dziś musialam z nia do lekarza jechać, tak się dziecko męczy, dostala w końcu antybiotyk, mamy ją do czasu az wyzdwieje od Liwii izolować :ico_placzek: , to u jednej to u drugiej babci jest.
W srodę mamy kontrolę, lekarka kazała od razu malutką przywieźć to ją poogląda.

Ja też jakaś kiepska, gardlo mnie boli i jeszcze to krocze dobija :ico_chory: , mąż nie lepszy , przeziebiony ma maxa :ico_olaboga: , także nieciekawie.
Wiedzialam, ze jak mała pójdzie do pkola to się zacznie, ale na dłuższą metę dobijajace jest, pogoda cudna, a dziecko musi w domu siedzieć.

kobietki :ico_ciezarowka: , która następna???ciekawa jestem :-)

emilia spokojnie, na pewno sobie poradzisz :ico_sorki: , co do płaczu to ja też często taki nastrój mam (przy Poli tego nie mialam), pewnie to hormony :ico_noniewiem:

ania ja tez jakoś jeszcze malej w krótki rękaw nie ubieram :ico_noniewiem: , teraz np. ma kaftanik i pólspiochy, leży przy otwartych drzwiach na taras :-)

markotka dużo rzeczy zabierasz, u mnie sporo z tej twojej listy jest zapewnione w szpitalu

Mamy karmiące jakie macie menu, glownie co na obiady dla siebie robicie, ja powoli pomyslów brak :ico_olaboga:
A jak u Was ze zbędnymi kg, mnie zostala dokładnie polowa czyli 9 do wagi sprzed ciąży, po szpitalu ubylo mi tylko 5 , reszta już w domu, w sumie codziennie jest cos w dół, mam nadzieję, że szybko wrócę, za bardzo w spodnie sprzed ciązy się nie mieszczę

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 maja 2011, 14:46

Witam się po KTG :-) Zapis prawidłowy, nastepne KTG w przyszłym tygodniu :-) U mnie też duszno i chyba będzie burza :ico_szoking: Nie lubię burzy :ico_chory:

EMilko mojego męża też nie będzie w domu po 13 godzin :ico_oczko: Na pewno sobie poradzimy :-)

Ja robię gulasz z cebulką i włoszczyzną do makaronu i surówki z marchewki, pora i jabłka.

NOWA, oj bidulka Twoja Pola :ico_sorki: Nie dojrz że choruje to jeszcze musi być izolowana od siostrzyczki i mamusi tym samym :ico_sorki: Oby szybko wyzdrowiała!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 maja 2011, 15:01

Murchinson a dostałaś immunoglobulinę? bo jeśli nie to synek na pewno ma rh-,chociaż tyle wiadomo :ico_oczko:
Mamy karmiące jakie macie menu, glownie co na obiady dla siebie robicie, ja powoli pomyslów brak :ico_olaboga:
powiem ci,że ja robię wszystko dla wszystkich :ico_oczko: jak jest coś smażone to sobie podduszę jeszcze i tyle :-)

NOWA zdrówka dla Poli i ciebie :ico_sorki:

Motylek22 fajnie,że KTG prawidłowe :ico_brawa_01:
A jak u Was ze zbędnymi kg,
ja zrzuciłam już 9 kg,zostało tylko 6 kg :ico_sorki: najgorsze,że nie mam na razie jakich spodni zakładać :ico_olaboga: w jeansy się nie dopinam,rybaczki też,mam tylko 2 pary spodni dresowych i jedne dresowe rybaczki :ico_sorki: a jeansów nawet nie opłaca mi się teraz kupować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 maja 2011, 15:02

mała po podwórku latała w sukienieczce i majteczkach........a ni razu sie nie zesikała tylko wolała zeby trawke podlewac :-D .krok ku dobrem oby wreszcie załapała.......teraz spi....

Motylek22, ciekawe co u mnie na ktg wyjdzie....i jak moja szyjka......oby sie skracała.......chociaz pamietam jak było z Nataszka we wtorek wizyta ......szyjka nawet miekke nie była a w sobote ekspresowo urodziłam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


dziewczyny głowa do góry ......na pewno sobie poradzicie jak mezowie wróca do pracy :ico_oczko: grunt to dobra organizacja !!! bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

nowa duzo zdrowia dla córci !!!

[ Dodano: 20-05-2011, 15:04 ]
ciekawe jak ja moje kilogramy zrzucę.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 maja 2011, 15:05

mała po podwórku latała w sukienieczce i majteczkach........a ni razu sie nie zesikała tylko wolała zeby trawke podlewac :-D .krok ku dobrem oby wreszcie załapała.......teraz spi....
to super,widać już postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 maja 2011, 15:09

ja tylko na chwilkę, bo niedługo jedziemy do gina, napiszę jak wrócimy :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 maja 2011, 15:13

zoola27, no to super że Nataszka woła nawet na dworku :ico_brawa_01: Bystra dziewczynka :-D WIe co robić żeby pieluchy w upały nie nosić :ico_oczko: Z tą szyjką to masz rację mi też przed porodem się nie skracała. Daj znać koniecznie co u Ciebie wyjdzie na badaniach :ico_sorki:

A w ogóle śmiesznie bo czekała ze mną dziewczyna na KTG i ma termin z miesiączki tak jak ja na 5.06.2011 i tak samo z USG na 29.05.2011 :-D Smiałyśmy się że będziemy razem rodziły :-D

Ja właśnie wtrąbiłam truskawki ze smietaną :ico_haha_02: Ale pyszności :ico_haha_02:

[ Dodano: 20-05-2011, 15:14 ]
markotka, czekam z niecierpliwością na wieści po wizycie :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

20 maja 2011, 15:15

gdybysmy mieli konflikt rh to pol biedy bo dostalabym immunoglobuline i po problemie ale my konflikt grup mamy i ja wytwarzam te wstretne przeciwciala na grupe R a Filip ma ta sama i cala ciaze niszczylam mu czerwone krwinki :( a ciekawostka jest ze malo kiedy pierwsze dziecko jest konfliktowe raczej to przy drugim wystepuje

Murchinson, do Niemiec to ja bym chciala bo tam pol rodziny mojej ja tez mam obywatelstwo i dosc dobrze z jezykiem sobie radze ale jak chodzi o R to tylko Anglia
tam znow jego kuzynowstwo bardziej chetne do pomocy z praca itp. Fajnie ze w razie czego macie zapewniony start za granica :-)

Mnie juz roznosi bez Filipa dzis prosilam R zebysmy pojechali pod blok zeby go chociaz tesciowa z okna pokazala juz tak tesknie ale stwierdzil ze to dziwny pomysl :ico_placzek:

zoola27, :ico_brawa_01: dla corci

ja 3 tyg temu mialam jeszcze 2 kg sprzed ciazy dzis ide z tymi szwami to tez sie zwaze i zobaczymy. Ale troche w tylku przybralam w ciazy bo tez nie przechodze przez spodnie :ico_haha_01:

NOWA, zdrowka dla Was

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 maja 2011, 15:42

markotka to czekamy na wieści :-)
gdybysmy mieli konflikt rh to pol biedy bo dostalabym immunoglobuline i po problemie ale my konflikt grup mamy i ja wytwarzam te wstretne przeciwciala na grupe R a Filip ma ta sama i cala ciaze niszczylam mu czerwone krwinki a ciekawostka jest ze malo kiedy pierwsze dziecko jest konfliktowe raczej to przy drugim wystepuje
aha teraz rozumiem :ico_sorki:
Mnie juz roznosi bez Filipa dzis prosilam R zebysmy pojechali pod blok zeby go chociaz tesciowa z okna pokazala juz tak tesknie ale stwierdzil ze to dziwny pomysl :ico_placzek:
kochana musisz wytrzymać,to dla dobra synka,szybko minie i będziecie razem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 maja 2011, 15:43

Mnie juz roznosi bez Filipa dzis prosilam R zebysmy pojechali pod blok zeby go chociaz tesciowa z okna pokazala juz tak tesknie ale stwierdzil ze to dziwny pomysl
To musi być okropne :ico_sorki: Moja szfagierka po porodzie dwa tygodnie była w szpitalu bez synka i też strasznie to przeżyła :ico_sorki: A czas pewnie się dłuży strasznie :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość