Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 maja 2011, 13:41

hej
My juz zapakowane Młoda śpi teraz jak wstanie to zje obiad i bedziemy sie powoli ogarniać a potem na dworzeć.
Trzymajcie kciuki żeby nam pogoda dopisała :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobra zmykam, odezwiemy się po powrocie :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

11 maja 2011, 14:57

witam :)

dziewczyny wyjechały i teraz pustki :(

u nas upał na maksa, mnie strasznie głowa boli, wczoraj dostałam @ i ledwo żyję ,

jedwabna co tam u Was????

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

13 maja 2011, 07:23

hej hej

no faktycznie pustawo bez dziewczyn, wykrusza nam sie craz bardziej towarzystwo, coraz mniej piszemy i coraz mniej nas pisze, a szkoda :ico_placzek:

ja od dzisiaj juz nie pracuje, moi pracodawcy okazali sie niewyplacalni wiec szkoda bylo siedziec i wygladac pieniedzy. nie wyplacili mi za 1,5miesiaca pracy, a ja musialam oplacic opiekunke z pensji mojego meza wiec kasy brakowalo. jak odchodzilam to postraszylam ja ze zglosze to do inspekcji pracy i zaplacila mi wielce za miesiac, ciekawe czy odda mi jeszcze za 12 dni maja :ico_olaboga: no ale lepiej zeby nie zaplacila za miesiac niz za 3, tak jak sie okazalo ze mojej poprzedniczce nie zaplacila :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_zly:
jutro jade z moim Ł zapytac o prace jego znajomego - w restauracji, robilabym jako kelnerka, ale lepsze to niz siedziec w domu :ico_olaboga: sprobuje, nic nie trace w koncu, a innej pracy u nas niestety nie ma :ico_puknij:

Dawid dopiero co mi wyzdrowial, bo najpierw byl przeziebiony, ale od razu mial antybiotyk bo mial az 40 stopni goraczki, a potem przyplataly sie plesniawki, gorne dziasla mial tak zapuchniete ze nie bylo praktycznie mu dwojek widac :ico_olaboga: no wiec ani pic, ani jesc, ani spac. meczylam sie i ja i on i opiekunka, ale juz mu na szczescie przeszlo i wracamy do zdrowia :ico_sorki:

od wrzesnia idzie do przedszkola, ciekawe jak to bedzie :ico_noniewiem:

a mowi juz na potege, nie bardzo sklada wyrazy do siebie, jedynie takie podstawowe, np mama co to, tata chodz.... ale umie juz kazdy wyraz powiedziec i powtarza co mu w ucho wpadnie.

28 maja mam komunie, i znowu trzeba kase dac, chyba sie wykonczymy przez te okazje z miesiaca na miesiac :ico_olaboga:

donatka
, a co u was???

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

14 maja 2011, 09:24

witam :)

szkoda, że tu nas tak mało :(,

u nas wczoraj było pochmurno i co chwilę padało,
ja jestem przeziębiona, gardło mnie boli i pokaszluje, nos też mam zawalony, oby Szymek się nie zaraził :ico_sorki: ,

właśnie umyłam włosy, jak wysuszę to skoczymy na spacerek, bo dziś ładna pogoda,

jedwabna dobrze, że Ci zapłaciła chociaż za miesiąc :ico_sorki: , u nas też ciężko z pracą, ja chcę zamknąć w sierpniu firmę i poszukać pracy, Szymka nie chce jeszcze dawać do przedszkola, dam go za rok,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Dawidka za mówienie, u nas to jeszcze ciężko idzie, Szymek gada najwięcej po swojemu, ja go rozumiem, ale chciałabym, żeby już ładnie mówił, no nic poczekamy,
ale Szymek nie nosi już pieluszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , zakładam tylko do spania, ale najczęściej jest sucha :),


dziś mamy jechać do teściów na działkę na ognisko, jak pogoda się nie popsuje to na pewno pojedziemy, oby tylko te komary i meszki nie kąsały :ico_sorki: :ico_zly: ,

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 maja 2011, 13:53

witamy - my juz z powrotem ..niesety tydzien szybciutko minął :ico_placzek:

podróż nawet jakos znośna była.. Milenka przespała całą nocke

pogoda nam sie udała..pierwsze trzy dni było wrecz upalnie :-D :-D

dziewczyny szalały a ze obydwie charakterki maja wiec czesto musiłysmy wkraczac do akcji :ico_oczko: :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 maja 2011, 18:32

witam :)

Marcia , Asia super, że pogoda Wam dopisała, czekamy na fotki :)

my właśnie wróciliśmy od moich rodziców, bo mąż tam maluje babci pokoje,

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

18 maja 2011, 22:29

hej
Witam po powrocie. Nie zaglądałam bo czasu brak. Musiałam troche po powrocie w domku ogarnąc i poprac wszystko z wyjazdu. Byłyśmy odwiedzić tez moja mame w pracy i pojechałysmy do Emilki prababci. Pogoda ładna wiec większośc czasu spędzamy na dworze a jak wracamy do domu to tylko na chwile cos zjesc i w domku bieżace rzeczy porobić wiec na kompa nie mam czasu i nawet go nie włączam.
Ale widze że chyba u wa podobnie bo cisza na forum :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

21 maja 2011, 10:56

witam :)

my też korzystamy z pogody :-D , wczoraj było gorąco, a jest pochmurno i chłodnawo :(,
po południu skoczymy do teściów na kawę :),

miłego weekendu! :ico_oczko:

[ Dodano: 24-05-2011, 20:18 ]
witam :)

co tam u Was? pewnie korzystacie z pogody :),
wczoraj była u mnie kuzynka z córka, byłyśmy na spacerku nad jeziorem i na placu zabaw i dzień zleciał,
dziś też rano na spacerku, było ciepło, ale wietrznie,
a po południu byłam u rodziców i u sąsiadki na kawie, o 19 pojechaliśmy autobusem do domu i zaczęło padać,

Asia super fotki znad morza :ico_brawa_01: , Emi jaka duża i ma super długie włoski :ico_brawa_01: , śliczna dziewczynka :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

26 maja 2011, 23:29

hej
Witam, widze ze i wy korzystacie z ładnej pogody a to dobrze szkoda na siedzenie przed kompem. My wybieramy sie na wies wiec znowu nie bede zaglądac bo tam nie mam netu. Nie wiem kiedy wrócimy będziemy tam tak długo jak tylko sie da bo szkoda w mieście siedzieć, lepiej na świeżym powietrzu.

donatka26, dz :-) :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

31 maja 2011, 08:31

ale tu pustki :ico_placzek: ,

pewnie korzystacie z pięknej pogodny,
my zaraz zjemy śniadanko i idziemy do mojej mamy, dziś napompuje Szymkowi mały basen niech się popluska :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość