Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

21 maja 2011, 10:59

Witam wpadłam na chwile sie zameldowac.

Jestem chora dostałam zapalenia piersi, mam wysoka goraczke i strasznie boli mnie piers.
Byłam u lekarza dostałam antybiotyk, mam masowac piers i robic oklady z kapust, narazie nic sie nie polepsza, a od wczoraj mnie to trzyma.

Trzymajcie sie :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 maja 2011, 11:04

Hej dziewczynki :-)
U nas cieplutko- aczkolwiek upału nie ma, idealna pogoda na spacer więc niedługo wyruszymy!
Okruszek grzecznie leży w łóżeczku :-)

Mariola, ale super, że już się u Ciebie ruszyło :ico_brawa_01: życzę szybkiego rozpakowania! Czekamy na wieści!!!

Zoola, może Tymonek aż tak duży nie będzie- dasz radę! Maksio obwód główki przy urodzeniu miał 35 cm :-)

Aniu, to najwyżej weźmiecie ślub :-) a z cycuszkami już lepiej- dzięki! Pokarmu nadal dużo, ale cycuszki sobie z nim radzą i już nie bolą :-)

Markotka, Motylek, przecież jest lato :-) zobaczycie jak kilogramy :-) mig będą uciekać :-) Ja byłam wysportowana więc pewnie to też spowodowało szybki powrót do figurki!

[ Dodano: 21-05-2011, 11:07 ]
wiola85, trzymaj sie kochana- oby szybko przeszło :ico_sorki: wiem co to za ból :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 maja 2011, 11:11

wiola85, duzo zdrówka :ico_sorki:

co do chrztu to my bedziemy pewnie robic na początku wrzesnia.......mała tak chrzcilismy i było ok :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 maja 2011, 11:25

Wiola zdrówka życzę. Liście kapusty pamiętaj by trochę pognieść i schłodzić w lodówce.
Koroneczka to Maksio i Mati mieli taki sam obwód główki po urodzeniu.

Co do powrotu do figury to mi zostało niepełne 6 kg ale średnio tracę ok. 2 kg na 3-4 dni. U mnie to dużo wody jest jeszcze zatrzymane. Spodni nie mogę dopiąć, tzn mogłabym ale za mocno uciskają w szew więc biegam w legginsach lub spódnicy. Teraz to mam tak osłabione mięśnie kręgosłupa, że tylko to mi dokucza.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 maja 2011, 11:30

my już po zakupach i małym spacerku bo mała spać nie chciała jeszcze i sobie leży w wózku ale zaraz będzie się jedzonka dopominać ;-)

wiola85 współczuję zapalenia,zdrówka,niech szybko minie :ico_sorki:

Motylek22 kochany Filipek :ico_brawa_01:

Koroneczka zgadza się,najwyżej od razu zaliczymy ślub :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 maja 2011, 12:03

hej

u mnie gorąc, za to w domu fajnie wiec mała przy otwartych drzwiach śpi.
Rano jakoś mało spała, teraz zasnęła o 11, ale non stop by przy cycu siedziała.
Ja niczym nie dopajałam jeszcze, ale chyba zacznę, póki co wodę bede dawać, a w razie problemów brzuszkowych koperek (położna mówiła, żeby nie podawać ziół jak nie ma potrzeby).
U mnie się kaszel zaczął, gardło nadal boli :ico_chory: , za to Pola lepsza :ico_sorki: , pierwszy dzień od 1,5 tyg. nie ma gorączki i nawet wesoła, maz ja bo babci zawiózł, bo non stop do małej chce podchodzić, a ja ją muszę zbywać.

ania moja siostra ma ślub cywilny, w tamtym roku chrzcili coreczkę, ksiadz ją ochrzcił, z tym, ze nie w niedzielę, ale w dzień powszedni, to chyba zalezy od parafii/księdza :ico_noniewiem:

markotka, zoola super, że u dzieciaczków dobrze, już niedlugo będą wychodzić :-)

mariola super, ze Cię ruszyło, oby szybko poszło, czekamy na wieści

wiola współczuję, niestety trzeba uważać teraz na cyce, ja teraz bardzo zwracam uwagę na przeciągi, a na podwórko jak wieje opatulam je chustą :ico_oczko:
Kapusta jak najbardziej, no i przystawiaj małego jak najczęściej, pamiętając o rożnych pozycjach karmienia, żeby młody spijał mleczko z rożnych części piersi.

motylek :ico_brawa_01: dla synka, kochane sa te dzieciaczki :-)

patrycja szybkiego powrotu do zdrowia życzę, obyś jak najszybciej mogłabyć z synkiem

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

21 maja 2011, 12:13

Hej :-) to znowu ja :-) nic mi nie podali nic się nie dzieje czyli po staremu... Tylko jak co godzinę mnie badają to padam taki ból krzyża... Chyba dziś nie urodze jak tak będzie szło ale rozwarcie 5 cm jest

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 maja 2011, 12:24

ja dopajam jednego dnia wodą innego herbatką,bo mała sama cyca nie chce to daję jej wtedy pić :-)
ania moja siostra ma ślub cywilny, w tamtym roku chrzcili coreczkę, ksiadz ją ochrzcił, z tym, ze nie w niedzielę, ale w dzień powszedni, to chyba zalezy od parafii/księdza :ico_noniewiem:
ja bym chrzciła raczej w sobotę,zobaczymy co ksiądz powie bo w przyszłym tygodniu zamierzam męża wyciągnąć i się zapytać w końcu kiedy chrzcimy,choć na razie mamy tylko chrzestnego :ico_noniewiem: mój kuzyn bardzo zadowolony,a mąż chce wziąć córkę tej ciotki co wynajmujemy od nich dom...mi to rybka szczerze mówiąc,bo dziewczyna bardzo fajna i młoda a starych chrzestnych nie chcemy brać,bo jeszcze by 18-stki dziecka nie dożyli...

NOWA zdrówka dla ciebie :ico_sorki: dobrze,że Pola ma się już dużo lepiej :ico_sorki:
Tylko jak co godzinę mnie badają to padam taki ból krzyża... Chyba dziś nie urodze jak tak będzie szło ale rozwarcie 5 cm jest
a ja ci mówię,że w takim tempie to na pewno dzisiaj urodzisz :-D

[ Dodano: 21-05-2011, 12:35 ]
pisała do mnie mama Izuni - nie ma jak zajrzeć na forum bo za tydzień się już przeprowadzają,no i nie wie kiedy w nowym miejscu ją podłączą do neta :ico_sorki: a u Ady jest naczyniak na rączce i rozprzestrzenia się wyżej,są pod obserwacją i jak w 2 tygodnie nie przestanie rosnąć to będzie trzeba go usunąć :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 maja 2011, 12:42

wiola85, oby Ci szybko przeszlo :ico_sorki:
Rano jakoś mało spała,
Tosia d rana cos tez nie moze spac, przed chwila dopiero usnela, ale pospala z 10 minut :ico_noniewiem:
dalam jej przedtem herbatke koperkowa, wypila 20 ml, starczy na poczatek, bo pewnie by jeszcze pila :ico_oczko: a P kupil chyba z bobovity i jest od 1 miesiaca

na spacer wybierzemy sie po poludniu
a ja ci mówię,że w takim tempie to na pewno dzisiaj urodzisz :-D
tez tak uwazam

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 maja 2011, 12:47

a P kupil chyba z bobovity i jest od 1 miesiaca
ja mam z hipp od 1 tygodnia :-)
moja jak na pierwszy raz się dopadła to od razu 70 ml wypiła :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość