Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 maja 2011, 20:27

A ciekawe co u Markotki, dzisiaj chyba się nie odzywała :ico_noniewiem:
Właśnie o niej myślałam. Sądzę, że dałaby znać jakby zaczęła rodzić.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 maja 2011, 21:04

młoda wreszcie sie przekonała do samochodu........ale miała dzis frajde..taka zmeczona ze usneła na siedząco bez kąpieli musiałam ja muc na spaniu taka umorusana...

markotka na pewno sie odezwie...

mysle ze mariola ma juz takie bóle ze nie jest w stanie nic pisac.o ile juz nie urodziła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 maja 2011, 21:05

Cześć dziewczyny!

Wpadłam sprawdzić co tam Mariola, a tu cisza- może jest już po bardzo zmęczona, napisze jak nabierze sił.
My też Maksia kąpiemy koło 20stej, ale nie zawsze od razu zasypia- potem je koło 23-24, potem się budzi koło 3-4, nio i potem już rano.

My dzisiaj byliśmy u mojej babci- zachwycona była :-) Zawsze opowiada, że ona taka chora, że ona już umiera a dzisiaj jak przyjechaliśmy zmierzyła sobie ciśnienie i mówi, że przez kilka dni takie miała kiepskie, a dzisiaj jej Małego przywiozłam i od razu ma dobre :ico_oczko: dobra jest :-)

U nas w dzień też czasem problem ze spaniem- myślę, że te upały tak na dzieci działają! Czasem wojuje nawet 3h!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

21 maja 2011, 21:20

hej

Widzę, że żadnych wieści póki co.

My kąpiemy ok. 19, mała zasypia ok. 20-20.30, zazwyczaj własnie po kapieli jest najwiekszy problem z zaśnięciem, dzis też popłakiwała, jakby ja brzuszek bolał, ale na rekach sie uspokaja, a najlepiej przy cycu :-).

w nocy tak jak pisałam pobudka co 2.5 h także póki co sporo, sporo zamieszania z tymi kupami, bo średnio dwie podczas każdego jedzenia są, jak sie przebieramy to mala się rozbudza. Ale to chyba na początku przy cycu tyle kup, potem sie to normuje.

Idę moczyc nogi i do łóżeczka

dobranoc

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

21 maja 2011, 21:36

cześć kobietki :-D

Jeszcze nie rodzę :ico_oczko: Nie odzywałam się cały dzień, bo od rana trochę posprzątałam, później przyszła koleżanka, obiad, później druga koleżanka i jeszcze mąż mnie do kina zabrał na "Gnomeo i Julia" i niedawno wróciliśmy, więc dzień intensywnie spędzony :-D

Mariola trzymam kciuki! A może już tulisz swojego synka :ico_oczko:

Ania może jednak ksiądz nie będzie się czepiał, a jak będzie, to weźmiecie ślub, skoro i tak planowaliście i po krzyku :-D

Zoola to ładną Tymonek ma wagę :ico_szoking: oby usg się myliło :ico_oczko:
fajnie, że Nataszka przekonała się do auta :ico_brawa_01:

Motylek kochany ten Twój synuś :-D

Murchinson i jak się butelka sprawdza?

NOWA dobrze, że Pola już zdrowsza :ico_sorki:

Koroneczka ja myślę, że to pływanie dużo Ci dało, że tak ładnie wróciłaś do swojej figurki :ico_oczko: ja na początku ciąży ćwiczyłam w domu na steperze i wtedy trzymałam się, ale jak przyszło mi leżeć, to dupsko się rozrosło :ico_olaboga: dzisiaj z ciekawości wyjęłam spodnie sprzed ciąży-najluźniejsze, nawet przed uda nie przeciągnę :ico_noniewiem:

Wiola zdrówka życzę :ico_sorki:

Emilia pochwal się co za autko mąż Ci sprawił :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-05-21, 21:38 ]
Zoola nie wiem jaki mam stopień łożyska, ale lekarz stwierdził zwapnienia-czyli zaczyna się starzeć :ico_sorki: spełnia jednak jeszcze swoją rolę, więc nie mam się czym martwić.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 maja 2011, 22:02

Markotka ta butelka jest bardzo fajna szczególnie dla takich małych łakomczuchów jak Mati. Leci z niej wolniej niż z aventu więc karmienie trwa dłużej, mały ciągnie spokojniej i jak robi sobie przerwę to się nie zapowietrza, może spokojnie oddychać bo jest rurka. Jak je z tej butelki to nawet nie musi się mu odbić.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 maja 2011, 22:05

Markotka ta butelka jest bardzo fajna szczególnie dla takich małych łakomczuchów jak Mati. Leci z niej wolniej niż z aventu więc karmienie trwa dłużej, mały ciągnie spokojniej i jak robi sobie przerwę to się nie zapowietrza, może spokojnie oddychać bo jest rurka. Jak je z tej butelki to nawet nie musi się mu odbić.
ja przy Nataszce byłam bardzo zadowolona z tej butelki :ico_oczko:
teraz tez bedziemy takiej uzywac :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 maja 2011, 22:06

Zoola dobrze, że Nataszka przekonała się do własnego samochodu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

21 maja 2011, 22:48

Witam Kobietki mecze się dalej... Nie mam siły nawet pisać... Dostałam zastrzyk na rozluznienie szyjki i teraz mam straszne bóle... I 6 cm

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 maja 2011, 23:43

I 6 cm
- o rany,dopiero?????? Ja tu was podczytuje i kibicuje i myslalam,ze juz napiszesz,ze jestes po a tu 6 cm :ico_olaboga: Trzymaj sie kochana,juz z gorki teraz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość