emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 maja 2011, 12:46

Dziś ma przyjść położna i tak się zastanawiam po co? ostatnim razem to nie oglądał małego bo spał, mnie też nie oglądała a jak sama stwierdziła nie ma o czym na mówić bo po szkole rodzenia jesteśmy. Ma być u nas ok. 6 razy, dziś 3 raz.
moja przyjdzie w piatek, tez mowila ze przewidziane jest 6 razy ale jak bedzie potrzeba to bedzie dluzej przychodzila
u nas pepek jeszcze sie trzyma :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 maja 2011, 12:53

Murchinson, ooo Mati ma juz 3 tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tak, jak ten czas szybko leci. Stawiam torcik :ico_tort:
Za 9 dni nie będzie już noworodkiem tylko niemowlakiem :-)

[ Dodano: 23-05-2011, 13:02 ]
u nas pepek jeszcze sie trzyma :ico_noniewiem:
Teraz jest ciepło to odkrywaj brzuszek i wietrz małej pępek, szybciej odpadnie.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 maja 2011, 13:19

Murchinson to fajnie, że tak szybko dochodzisz do siebie :-D :ico_brawa_01: dla Smerfika i :ico_tort: chętnie się poczęstuję :-D Zajęcia w szkole rodzenia dzisiaj mamy indywidualne, następne mają być w piątek już w grupie, ale mowa akurat o porodzie będzie, więc to, co nas najbardziej interesuje. Położna pewnie musi odbębnić te 6 wizyt :ico_sorki:

Emilia jak masz ochotę na słodycze, to próbuj po trochu i obserwuj małą, jak lubisz, to zjedz sobie jakieś biszkopty-nie powinny szkodzić, tylko nie wiem czy Tobie to wystarczy :ico_oczko: Pisałaś kiedyś, że u Marcela też pępuszek długo się trzymał?

Czyli okno będzie otwarte, to dobrze, bo inaczej bym się chyba w nocy udusiła :ico_sorki:

Właśnie, przydałoby się w ogłoszeniach napisać, ze Mariola urodziła, co Wy na to?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 maja 2011, 13:29

Czyli okno będzie otwarte, to dobrze, bo inaczej bym się chyba w nocy udusiła :ico_sorki:
Ja też, a dodatkowo młody to raczej chłodno lubi bo jak za ciepło ma to od razu alarm podnosi :ico_oczko: Ciepłą to tylko wodę do kąpieli musi mieć.
Właśnie, przydałoby się w ogłoszeniach napisać, ze Mariola urodziła, co Wy na to?
Ok.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 maja 2011, 13:34

Teraz jest ciepło to odkrywaj brzuszek i wietrz małej pępek, szybciej odpadnie.
wietrzymy wietrzymy :ico_oczko:

markotka, wiesz moze jak to jest ze zwrotem pieniedzy za porod?
jak lubisz, to zjedz sobie jakieś biszkopty-nie powinny szkodzić, tylko nie wiem czy Tobie to wystarczy :ico_oczko:
jem biszkopty, ale chcialabym cos lepszego :ico_oczko:
Pisałaś kiedyś, że u Marcela też pępuszek długo się trzymał?
tak, 10 tygodni sie trzymal :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 maja 2011, 14:15

Murchinson czyli Mati sam sygnalizuje, że w domku za ciepło :-D

Emilia jeżeli chodzi o zwrot kasy za poród rodzinny, to należy zwrócić się do NFZ na pewno, ale nie wiem czy do swojego oddziału czy do głównego. Może poszukaj w necie nr do swojego oddziału i zapytaj czy do nich możesz takie pismo skierować? Moja koleżanka miała wysłać do głównego, ale nie wiem czy już to zrobiła.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 maja 2011, 14:41

Murchinson czyli Mati sam sygnalizuje, że w domku za ciepło :-D
Tak, sam daje nam znać. Jak za ciepło to głośny alarm podnosi lub ściąga z siebie (jak jesteśmy na dworze) czapkę lub to czym jest przykryty. Jeśli mu chłodno to zwija się w kłębuszek więc też wiem.

[ Dodano: 23-05-2011, 15:30 ]
Właśnie dzwoniła moja położna i powiedziała, że musiała zrezygnować z pracy więc teraz ktoś inny powinien do mnie przychodzić. Dziś na pewno nikogo nie będzie. Pewnie zanim kogoś znajdą to też sporo czasu minie więc chyba mogę uznać, że wizyty położnej u nas zostały zakończone.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 maja 2011, 16:15

Wróciliśmy ze spaceru :-D
Bylismy na placyku rowerkiem, Filip się wybawił w piasku i na huśtawkach i teraz sobie kima. Ja też sobie zaraz utne drzemkę, chcę być wypoczeta przed ewentualnym porodem :ico_haha_01: Na obiad mam jeszcze pizzę. Dla męża zrobię frytki z kiełbaską i cebulką bo nie chciał pizzy bo zrobiłam hawajską z oliwkami a on nie lubi. Jak dla mnie to w ogóle ich nie czuć w tej pizzy no ale nie zmuszam do jedzenia :ico_oczko:

Murchinson, ja po porodzie z Filipkiem miałam tylko jedną wizytę położnej, widzę że się pozmieniało :ico_oczko: Ciekawe czy do mnie też tyle razy przyjdzie :ico_noniewiem: I sama nie wiem po co :ico_haha_01:

Markotka w komodzie tez mam tak poukładane na kupki :ico_oczko:

Anifas napisałam Ci wiadomość na PW :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 maja 2011, 17:06

Motylku jak też nie wiem po co tyle razy ma przychodzić położna :ico_noniewiem:
Markotka w komodzie tez mam tak poukładane na kupki :ico_oczko:
Chyba wszystkie tak mamy :ico_oczko: Ja też ale jak przychodzi co do czego to D i tak się pyta z której szuflady i z której kupi ma wyjąć ubranie.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 maja 2011, 17:31

markotka, dzieki, jutro zadzwonie do nfz
Tak, sam daje nam znać. Jak za ciepło to głośny alarm podnosi lub ściąga z siebie (jak jesteśmy na dworze) czapkę lub to czym jest przykryty. Jeśli mu chłodno to zwija się w kłębuszek więc też wiem.
cwaniak maly

Murchinson, i jak Wam minal dzien?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość