Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 maja 2011, 21:52

Motylek widzę, że 38tydz. już skończony :ico_brawa_01: a mój mąż nie bardzo ma kiedy czytać, bo ciągle gdzieś jeździ, a jak już w domu usiądzie przy kompie, to łowi ryby na NK :ico_haha_01:

Zoola ładnie pospałaś :ico_brawa_01: ja codziennie ostatnio śpię po 1,5-2h.

Mój małż korzysta z ostatnich chwil wolności i właśnie na rybki pojechał :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 maja 2011, 21:53

dziewczyny młoda tak sie rozszalała z samochodem ze tylo by w nim siedziała.....dzis mielismy ubaw.....na ulicy wszystkich zaczepiała mowiła czesc , machała.....tak sie lansowała ze siedmioletni chłopczyk sie zapatrzał w spadł z rowera.......

[ Dodano: 23-05-2011, 21:54 ]
Zoola ładnie pospałaś :ico_brawa_01: ja codziennie ostatnio śpię po 1,5-2h.
oj mi sie juz dawno nie zdazyło spac w dzien........

chce juz rodzic.......jestem ogromna :ico_placzek:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 maja 2011, 22:01

Zoola super, że Nataszka przekonała się do autka :ico_brawa_01: ja też czuję się już ogromna, ale nie chcę jeszcze rodzić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 maja 2011, 22:04

ja też czuję się już ogromna, ale nie chcę jeszcze rodzić :ico_oczko:
oj ja juz bardzo chce miec to za sobą.......kazdego dnia czekam na sygnał ze to juz ......cała ciaza przeszła jak burza ....a koncówka jest straszna...

[ Dodano: 23-05-2011, 22:14 ]
kłade sie spac dobranoc mamuski :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 maja 2011, 22:34

zoola27, ja też już chcę rodzić :-) Co prawda jeszcze nie świruję ale jak będzie po terminie jak z Filipkiem to zacznę świrować :ico_haha_01:
Nataszka jednak potrzebowała czasu żeby oswoić się z autkiem :-) A ona sama nim steruje? Czy jest do tego jakiś pilot?

[ Dodano: 23-05-2011, 22:35 ]
Motylek widzę, że 38tydz. już skończony
Niom :-D wczoraj skończyliśmy :-D

[ Dodano: 23-05-2011, 22:36 ]
Dobrej nocki, ja też się kładę bo oczy mi się kleją :ico_spanko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 maja 2011, 22:54

dobry wieczór
w końcu mam czas żeby zajrzeć :ico_olaboga: od 20 komp włączony i na raty doczytywałam bo mała się wtedy obudziła i dopiero 15 min temu zasnęła :ico_sorki:
ostatnio z soboty na niedzielę miałam ciężką noc co już Koroneczka widziałam,że wam wspomniała :-) otóż jak mała o 5 wstała to prawie do 8 nie spała i na zmianę cyc,picie wody,zmiana pieluch i tak w kółko aż na koniec już płakałam z nerwów,bezsilności i niewsypania bo spałam tylko 4 godz :ico_placzek: w końcu A małą uspokoił bo pewnie moje nerwy odbierała,nakarmiłam i zasnęła,spała do 10.30 ale co z tego jak ona zasnęła a Hania się wstedy obudziła i ze snu nici :ico_placzek: a jak A wziął małą na spacer po południu żebym ja się zdrzemnęła bo już tak mnie głowa bolała,że płakać mi się chciało to Hania zasnęła a ja godzinę leżałam i nie mogłam zasnąć :ico_olaboga:

było coś o kąpaniu o ile dobrze pamiętam,to my kąpiemy koło 20 i mała po kąpieli i tak nie zaśnie,bo na noc spać idzie dopiero między 22-23 i w nocy na karmienie budzi się między 2.30-3.30 zależy o której uśnie :-) potem koło 5-6 i albo zaraz usypia albo po 1-2 godz :ico_sorki:

okno w dzień u nas jest cały czas uchylone,na noc zamykamy bo i tak u nas w domu chłodno,mamy jakieś 19-20 stopni w dzień i w nocy,to nam upały w domu niegroźne :ico_oczko:

Mariola gratuluję syneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent:

emilia7895 nam pępuszek odpadł 19 dnia,więc pewnie i Tosi niedługo odpadnie :-)

co do smoczka to Milenka za bardzo za nim nie przepada ale czasami w wózku zasypia ze smoczkiem i wtulona w pieluszkę :-)

zoola27 najlepszego dla Nataszki :ico_buziaczki_big:

i co komu dalej to nie pamiętam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 maja 2011, 22:58

Hej dziewczyny :-)

Padam na ryjek dosłownie- od kilku dni nie mam kiedy przespać się w ciągu dnia, a jednak takie kilkukrotne wstawanie w nocy do Małego na dłuższą metę nieźle męczy! Teraz poprasowałam ciuchy bo już mi się sporo nazbierało, wykorzystałam , że Maksio po kąpieli ładnie zasnął :-)

Widzę, że Wasze dzieciaczki też źle znoszą te upały, u nas niestety to samo- teraz mam w mieszkaniu 25 stopni :ico_sorki: Dla Małego za gorąca- czasem przez to nie śpi po parę godzin.

Dziewczyny zdjęcia są już dawno, ale nie mieliśmy czasu spotkać się z tym znajomym :ico_sorki: I właśnie mi przypomniałyście, że musimy to zrobić! Mam nadzieję, że uda nam się to załatwić w tym tygodniu!

Byłam dzisiaj w pracy zaśw. o macierzyński w końcu zawieść i wypisałam wniosek o wypłacenie z ubezpieczenia- teraz czekamy na kaske :-)

Murchinson, super, że tak szybko dochodzisz do siebie, ważne, że rana się zagoiła :-) A brzuszek spadnie, się nie przejmuj!

Emilia, my smoczka jeszcze nie używamy- chce odwlec ten moment ile się da. Zobaczymy kiedy się przełamię :ico_haha_01: Nie przejmuj się , że zostaniesz sama- świetnie sobie poradzisz, zobaczysz!!!!

Zoola, super, że Nataszka już się tak furą wozi- pozazdrościć też bym taką pojeździła. A co do samochodów, to wczoraj teściowa pytała co ma dla Maksia kupić a mój mąż , że samochód, ale taki, który udźwignie 100kg- widać sam o takowym marzy :ico_haha_02:

Nie wiem co jeszcze Wam napisać, może jutro będę miała więcej czasu to zaglądne.
papa

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 maja 2011, 22:58

Koroneczka właśnie jak fotki z sesji?

też jestem za założeniem nowego wątku dopiero jak wszystkie się rozpakują :-)

pochwalę się jaką mam zdolną i kochaną córeczkę :-D
wczoraj wieczorem byłam już taka padnięta i śpiąca,że nie miałam nawet siły zrobić sobie kolacji i mówię do Hani żeby tata mi zrobił kanapkę,poszła do niego ale on że teraz nie ma czasu...i słyszę jak siedzi w kuchni i coś robi ale nie słyszałam co konkretnie,a ona po paru minutach przychodzi do mnie z kanapką posmarowaną masłem :-D :ico_brawa_01: i mówi,że to dla mnie kanapka :-D byłam w szoku jak sprawnie posmarowała kanapkę i że w ogóle mi zrobiła :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 maja 2011, 23:02

aniawlkp86, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Hani! Jaka mądra dziewczynka!
A po zdjęcia się upomnę w tym tygodniu :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 maja 2011, 23:06

Koroneczka Maksio śliczny w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja już mykam bo mała kupkę zrobiła i po spaniu już :ico_sorki: mam nadzieję,że jak przebiorę ją to uśnie dalej :ico_sorki:

dobranoc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość