ewelinuss9303
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2011, 13:58

12 maja 2011, 20:31

ale czasmi mam wrażenie , że niszcze mu zycie ta ciaza ;(

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

12 maja 2011, 20:41

ewelinuss9303, nie myśl w ten sposób! przecież sama sobie dziecka nie zrobiłaś!! zawsze do tanga trzeba dwojga. Jeśli ktoś zaczyna współżycie to chyba jest świadomy konsekwencji! :ico_noniewiem:
A on ci daje jakieś znaki, ze mu się to nie podoba i że nie chce tego dziecka?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 maja 2011, 21:13

ale czasmi mam wrażenie , że niszcze mu zycie ta ciaza ;(
popieram w pełni słowa askty, ze sama sobie nie zrobiłaś dzidziusia, i konsekwencje ponosi się wspólnie, tak jak zabezpieczenie używa się go razem, nie że tylko kobieta ma uważać. Nie myśl tak i głowa do góry bedzie dobrze:)

ewelinuss9303
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2011, 13:58

12 maja 2011, 21:21

Cieszy się z dziecka , nawet mówił , że chciałby , żeby to była dziewczynka

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

12 maja 2011, 22:13

to dobrze, że się cieszy :) facet chcący dziewczynkę?no proszę, myślałam, że panowie pragną syna pierworodne, że tak powiem.
tak, u mnie też nie ma żadnych problemów z pieniędzmi, moja mama sprezentowała nam mieszkanie w bardzo ładnej i pełnej zieleni okolicy, choć muszę przyznać, że głupio mi wobec mniej. wychowała mnie sama, do wszystkiego sama w życiu doszła ma świetną pracę, a dużą część pieniędzy poświęca na mnie i na małego, strasznie się z tym czuję, teraz powinna zająć się swoim życiem, wychowała mnie i powinna mieć czas dla siebie, eh.wiem, że bardzo chce pomagać przy opiece nad wnukiem, ale i tak czuję się niekomfortowo :ico_wstydzioch:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 maja 2011, 08:41

to dobrze, że się cieszy :) facet chcący dziewczynkę?no proszę, myślałam, że panowie pragną syna pierworodne, że tak powiem.
u mnie mąż też chciał dziewczynkę :ico_oczko:
a dużą część pieniędzy poświęca na mnie i na małego, strasznie się z tym czuję, teraz powinna zająć się swoim życiem, wychowała mnie i powinna mieć czas dla siebie, eh.wiem, że bardzo chce pomagać przy opiece nad wnukiem, ale i tak czuję się niekomfortowo :ico_wstydzioch:
to tym bardziej masz motywację żeby skończyć szkołę, studia... żeby mama mogła być dumna ze swojej dziewczynki :ico_brawa_01:

ale czasmi mam wrażenie , że niszcze mu zycie ta ciaza ;(
dzieci nie znajduje się w kapuście :-D więc.... tak jak pisały dziewczyny.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

13 maja 2011, 13:39

Cieszy się z dziecka
jesli się cieszy to tym bardziej nie masz żadnych powodów do tego aby czuć się nawet w najmniejszym stopniu winna.


in.your.mouths, na razie mama pomaga tobie, ale jesli kiedyś bedziesz chciała to mozesz pomoc jej :-) tylko sie cieszyć z tego, że możecie na siebie nawzajem liczyć!! :-)

ewelinuss9303
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 11 maja 2011, 13:58

13 maja 2011, 20:09

a jednak się zdarza , mój nawet liste imion przedstawił jakie mu się podobaja dla dziewczynek ;)

alaala89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2011, 12:17

14 maja 2011, 12:18

Drogie dziewczęta! Potrzebuję Waszej pomocy :) Poszukuję dziewczyn, które zaszły w ciążę lub urodziły dziecko, mając mniej niż 18 lat lub w wieku do 19 lat (chociaż głównie tych najmłodszych mam). Jestem studentką resocjalizacji i ped. opiekuńczo-socjalnej i piszę pracę licencjacką na temat młodych mam. Jeśli urodziłyście dziecko do 19. roku życia, ale mimo to obecnie jesteście już starsze, także proszę o wypełnienie ankiety. Jeśli znajdą się dziewczęta, które dopiero zaszły w ciążę i czekają na narodziny swojego malucha, także zapraszam do wypełniania, odpowiedzi powinny pasować :)
Pytania są tzw. "testowe", zamknięte, więc powinno się Wam w miarę sprawnie na nie odpowiadać, mimo iż jest ich 46. Mam też nadzieję, że nie będziecie czuły się urażone tymi pytaniami, bo niektóre, szczerze mówiąc, "zaglądają" w Waszą prywatność, ponieważ odpowiadają po prostu teorii w literaturze na ten temat... ale ankieta jest oczywiście ANONIMOWA!

Oto link do ankiety: link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 10 cze 2011, 17:44 przez alaala89, łącznie zmieniany 1 raz.

mariollka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 19 kwie 2011, 10:59

24 maja 2011, 12:37

Młody a starszy wiek kobiety w ciąży ma plusy i minusy.
Młodym mamom można zarzucić, że nie mają tyle życiowego doświadczenia i mogą popełniać wiecej błędów, że w ogóle są za młode na tak poważne rzeczy... Ale po wielu latach mogą mieć świetny kontakt z dzieckiem, bo nie dzieli je taka przepaść wiekowa; gdy mają odchowane dziecko, są jeszzcze na tyle młode, że mogą wiele osiagnąć w życiu...
A strasze matki... niewątpliwie mogą mieć wiecej rozwagi, bywają lepiej przygotowane psychicznie na różne sytuacje...
Ale nie ma reguł, kiedy najlepiej zajść w ciąże.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość