nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 maja 2011, 11:58

Strasznie Ci współczuje kochana, naprawdę. Ja mam o tyle dobrze, że jednak zawsze mogę liczyć na męża, a on na mnie, a Ty biedaku zostałaś sama. Dobrze, że masz tą mamę. Normalnie na rękach ją nosić za to jaka jest. Poczekaj spokojnie. Masz jeszcze kilka tygodni, może coś się wykluje - jakiś pomysł lub rozwiązanie. Nie zadręczaj się, bo na córci Ci się to odbije.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

24 maja 2011, 12:00

Malinkax33 :ico_pocieszyciel: trzymaj się, współczuję Ci i nie wiem co Ci poradzić :-( takich kolesi powinno się wystrzelać :ico_zly: Mam nadzieję, że jednak się ułoży i nie zostaniecie same, a jeśli sytuacja się nie zmieni koniecznie musisz postarać się o alimenty. Jeśli to nie tajemnica w jakim mieście mieszkasz?

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

24 maja 2011, 12:06

w Radomiu :(
dzieki dziewczyn ,że jestescie...
naprawde to nie jest łatwe ale mam dla kogo walczyc.
staram sie jak tylko moge..
jeszcze ta groźba przedwczesnego porodu...
;( ahhh...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 maja 2011, 12:24

Malinkax33, współczuję bardzo sytuacji, rozumiem podenerwowanie jednak muszę poprosić o nieużywanie wulgaryzmów

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

24 maja 2011, 12:41

Cześć laski!! Kto tu tak pięknie kiedyś pisał,że kobiety w ciązy u diabetologa nie stoją w kolejce. Dawać pupska, bedzie lincz :ico_zly: :ico_zly: Za mna 3h siedzenia w poczekalni, w tym o to dobrobycie niemieckim hyhyhy :ico_noniewiem:
Malinka dziewczyny mają racje (sama już nie chciałam o tym wspominac, bo mi sie wydawało, że moje zdanie jest i tak dość ekstremalne na ten temat) Ale widze, że wcale nie takie odosobnione jednak. :-D Kochanie teraz trzymaj się dla malutkiej zdrowo, żebyś nie miała tego przedwczesnego porodu! Staniesz na nogi i pierwsze co sprawa do sądu o alimenty!!!!!!!!!!!!! Nie dzwoń, nie proś o rozmowy itp..... w spokoju sie wyprowadź narazie do mamy, dacie rade jakoś wspólnie.

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

24 maja 2011, 14:48

Malinka trzymaj się kochana mocno, musisz być silna dla Liwci. Co do Patryka myślę, że on wróci, i tylko od Ciebie będzie, wtedy zależało czy dasz mu drugą sznasę. Wiem, że łatwo, że pewnie wyda Ci się, że łatwo mi to mówić, ale nie daj ponieść się emocjom, to nic dobrego w tej sytuacji, mimo tego, że jest Ci bardzo źle, nie szukaj kontaktu z nim. Bądź silna i szukaj w sobie sił dla swojego szkraba :**

a tak swoją drogą, nasze społeczeństwo ogarnia hipokryzja, coraz większa. jechałam dziś na badania do szpitala, duszno i skwar w autobusie, siedzą studentki i kobiety do 40, nie miałam siły stać, zapytałam jednej czy mogłabym usiąść a tu odpowiedź było trzeba sobie dziecka nie robić, nie ma to jak polska uczynność..

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

24 maja 2011, 15:05

trzeba sobie dziecka nie robić,
O żesz Ty, ale z Tobą pojechała :ico_sorki: brak słów :ico_sorki:
Za mna 3h siedzenia w poczekalni
no i następny przykład dobrego wychowania w tym przypadku niemieckiego :ico_sorki:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

24 maja 2011, 20:50

in.your.mouths, o
dpowiedź było trzeba sobie dziecka nie robić, nie ma to jak polska uczynność.
ja jestem kulturalna, cywilizowana kobieta, ale kurcze mac jak by mi ktos z czyms takim wyskoczył to chyba bym wybuchła.....co za bezczelna siksa! Trzeba było jej powiedzieć po chamsku, że jak by tyle nie żarła to miałaby teraz siłe podnieść ten swój gruby tyłek :ico_brawa_01: Pytanie tylko czy warto się zniżać do poziomu błota, nie?

Ale wiecie co, jak powiedziałam ze mi juz za długo jest (w tej poczekalni) to mi pielęgniarka powiedziała, że w moim stanie trzeba pić i przyniosła mi kubek herbaty owocowej :-D

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

24 maja 2011, 20:54

Malinka biedactwo Ty.. Dziewczyny dobrze mowia, nie przejmuj sie nim (wiem ze to nie latwe!), teraz zajmij sie soba i malenstwem. Stres Ci nie pomoze w sprawie wczesniejszego porodu. Napewno jakos dacie sobie rade, mama bedzie z Toba, nie masz moze jakiejs cioci, babci u ktorej moglabys pomieszkac? Babcie czesto maja jakis wolny pokoj dla wnuczki czy wnuczka.. Eh mam nadzieje ze wszystko Ci sie ulozy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

24 maja 2011, 21:39

moje babcie.... są.
:( eh, jedna mieszka z mamą, tam akurat nie ma warunków..
druga ... 50 km od radomia i nigdy sie nie dogadywałysmy :(
in.your.mouths,
matko ale znieczulica ! :(
skad ja to znam :(


:ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość