Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

27 maja 2011, 09:45

my z wnoszeniem wózka nie bedziemy miec problemu .uroki mieszkania w domu
Zazdroszczę :-D
ja wczoraj wmóciłam prawie kg truskawek tak sobie pomylałam ze to ostatnia chwila....
Oj chyba dziś też sobie kupię :ico_haha_02: Uwielbiam truskawki :ico_haha_02:
zoola27 napisał/a:
organizm sie całkowicie wyciszył..........


Cisza przed burzą- ja Ci mówię
Też mi się tak wydaje :ico_brawa_01:
a co do wciągania wózka razem z dzieckiem, to nie telepie nim za bardzo w tym wózku? A wózek nie uszkadza się?
Tak jak pisałam mam ten patent wyćwiczony i dzidziusiem nie telepie, robię to łagodnie i delikatnie. Myslę że bardziej telepie na mojej kamiennej ulicy przed domem :ico_oczko: Z wózkiem nic się nie działo a miałam wózek Polskiej firmy tak samo jak teraz, a ten wydaje mi się jeszcze pożądniejszy. Filipek często zasypiał jak go wciągałam na górę :ico_oczko: A swoją drogą nie mam za bardzo innej opcji, jakoś muszę sobie radzić.

[ Dodano: 27-05-2011, 09:46 ]
Zoola czekamy na fotki :ico_brawa_01: Ja też dziś może wrzucę.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 maja 2011, 09:50

Weszłam na chwilkę myśląc, że zoola już urodziła-daj znać po wizycie.
Zoola, Markotka :ico_brawa_01: za skończone tygodnie.

Na obiad gulasz, buraki i ziemniaki.
Co do pileuch, Dady nie znam. W spzitalu były Bella happy z wycięciem na pępek i powiem szczerze niech je.......80% noworodków na oddziale miało problem ze skórą mimo częstego zmieniania pieluch i smarowania kremem. Pieluchy chłoną ale są nie przewiewne więc pupa się" kisi". w tej chwili używamy Pampers Care.
a co do wciągania wózka razem z dzieckiem, to nie telepie nim za bardzo w tym wózku? A wózek nie uszkadza się? W instrukcji mojego wózka producent coś wspomniał, żeby w ten sposób z wózkiem nie postępować :ico_noniewiem:
Z naszym wózkiem to po pierwsze nie takie łatwe szczególnie, że koła ma duże a ja mam wąskie schody. Przy wciąganiu telepie i mały się budzi, a dodatkowo koła nie mieszczą się na schodach więc trzeba uważać bo może zjechać. Zjeżdżać nie próbowałam bo nawet nie wiem jak miałoby to wyglądać-mały ześlizgnął by się i stukał głową w gondolę. Wolę wypiąć, znieść oddzielnie, tym bardziej że ja mam 8 schodów do piwnicy.
U Ciebie sąsiad załatwia swoje potrzeby u mnie bezpańskie koty (jedna z sąsiadek uwielbia je dokarmiać-szkoda że nie u siebie w domu)

[ Dodano: 27-05-2011, 09:53 ]
A swoją drogą nie mam za bardzo innej opcji, jakoś muszę sobie radzić.
Każdy musi znaleźć swój patent na wózek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 maja 2011, 10:35

witam

za około godzinkę jadę do koleżanki na plotki :-D mama weźmie Milenkę przed 14 żebym mogła iść do pkola na dzień rodzica i do wieczorka u mamy posiedzimy póki A po nas nie przyjedzie :-) mała jeszcze sobie śpi to zdążyłam wszystko ogarnąć :-)

co do pieluch Dada to właśnie my używamy i są super :ico_brawa_01: Pampersa używałam rozmiar 1 a teraz od 2 już Dada Premium i są prawie takie same jak Pampers,pupa się nie odparza,dobrze chłonie,jestem zadowolona więc mogę wam spokojnie polecić :-)

markotka nie smutaj się,ja też ciągle sama siedzę,a jak mąż jest to tylko śpi :ico_noniewiem: a piersi mnie trochę pod koniec bolały :ico_sorki:

Motylek22 , zoola27 na pewno niedługo was ruszy :ico_oczko:

Motylek22 trzymam kciuki za dziewczynę brata :ico_sorki: szkoda tylko,że się wypisała,lepiej by było jakby została w szpitalu,a co na twój brat?

markotka , zoola27 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skończone tygodnie

zoola27 mam nadzieję,że dzisiaj po wizycie już do szpitala pojedziesz albo jeszcze przed wizytą :-D

[ Dodano: 27-05-2011, 10:38 ]
i położna była wczoraj u nas i mała waży już 4100g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i przepisała małej Hydrocortisonum na potówki bo jeszcze trochę i jeszcze się stan zapalny może zrobić :-/ przemywanie spirytusem nie pomogło,mycie krochmalem ani smarowanie sudocremem też nie,to trzeba użyć maści :ico_sorki:
jeszcze jej się ciemieniuszka na brwiach zaczęła robić :-/

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 maja 2011, 10:55

obiecane zdjecia .......
Obrazek

Obrazek

jestem ogromna....

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 maja 2011, 10:59

Hejo dziewczynki, moj maluch to rykułka na maksa, normalnie jestem padnieta :ico_olaboga:

aniawlkp86, u nas tez potowki atakuja, narazie przemywam spirytusem i troszke sie goja, ale za chwile zas nowe wyskakuja.

Pieluszki Dada sa super tez je mam i bardzo chwale, a teraz jeszcze jak zrobili te nowa serie ulepszona to sa jeszcze lepsze.
A tez zdarzyło mi sie ze po pampersach czy huggisach Filip obudził sie przesikany, ale to jak był starszy i wiecej pił w nocy.

Murchinson, powiedz czy ty cos dajesz malutkiemu, bo pisałas ze tezs był jakis niespokojny, czy miał kolki, albo ja cos mysle???

Emilia ale strasznie długo wam odpada ten pepek dlaczego???? u nas po 10 dniach odpadł, a połozna kazała mi go przemywac spiritusowym roztworem fioletu gencjanowego 1 % i super sie zagoiło.

Zolan oby cie juz ruszyło, pierwsze objawy juz sa wiec moze niedługo :-)


My jutro na urodziny do chrzesnicy jedziemy, a sami mamy rocznice slubu.

Wczoraj na dzien matki dostałam kwiatki i kartke od niby dzieci, ale to tesciowa zrobiła, bo moj M to nawet na taki pomysł by nie wpadł. :ico_olaboga:

[ Dodano: 27-05-2011, 10:59 ]
A no i stawiam :ico_tort: za miesiac Dawidka :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 27-05-2011, 11:00 ]
zoola27, sliczny masz brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

27 maja 2011, 11:01

zoola27 mam nadzieję,że dzisiaj po wizycie już do szpitala pojedziesz albo jeszcze przed wizytą :-D
bardzo chciałabym przed wizyta.......w koncu trzeba za nia zaplacic
no i przepisała małej Hydrocortisonum na potówki bo jeszcze trochę i jeszcze się stan zapalny może zrobić :-/ przemywanie spirytusem nie pomogło,mycie krochmalem ani smarowanie sudocremem też nie,to trzeba użyć maści :ico_sorki:
jeszcze jej się ciemieniuszka na brwiach zaczęła robić :-/
ja pamietam ze jak mała dostała potówek to ja w calium kapałam w takim filetowym płynie.....

a jesli chodzi o ciemieniuszke .......z brwi musiasz myczesac......nasmaruj oliwka odczekaj i wyczesz.....
trzeba tez pamietac ze jak sie myje głowke dzidziusiowi to trzeba spukiwać czysta woda a nia ta z wanienki....ja nie wiedziałam kuzynka mnie uswiadomiła i nigdy ciemieniuszka nam sie nie pojawiła :ico_oczko:

[ Dodano: 27-05-2011, 11:03 ]
zoola27, sliczny masz brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
dzieki.......a jaki duuuuzzzzyyy ale za to zadnego rostępa :-D :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 maja 2011, 11:06

no i przepisała małej Hydrocortisonum na potówki bo jeszcze trochę i jeszcze się stan zapalny może zrobić :-/ przemywanie spirytusem nie pomogło,mycie krochmalem ani smarowanie sudocremem też nie,to trzeba użyć maści :ico_sorki:
jeszcze jej się ciemieniuszka na brwiach zaczęła robić :-/
Aniu uważaj ze stosowaniem tej maści bo to steryd. A ze sterydami jest często tak, że pomagają jak się je stosuje, odstawisz a wtedy wszystko wraca i to z dużo większą intensywnością. Co ważne stosowanie sterydów powoduje zanikanie skóry-skóra zrobi się cieniuteńka jak papier. Stosowanie tego typu maści u wszystkich dzieci (szczególnie takich maluchów) to ostateczność! To dość silny lek. Idź lepiej z Milenką do lekarza.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

27 maja 2011, 11:06

Zoola superasny brzuszek i chyba nisko już jest :ico_brawa_01:

Wrzucam moje fotki z dzisiaj :-)

39t, 5d

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

27 maja 2011, 11:07

Witam się z wami podczytuje was od czasu do czasu ale nie miałam siły nic pisać ...
Widzę ,ze majowo -czerwcowe mamy już większości rozpakowane ..
Zostało nas 3 :ico_szoking: czy więcej ...?

Zola27 ...brzucho super ..a dzidzia gotowa do wyjścia

Miło się patrzy na zdjęciu już urodzonych maluszków same aniołeczki


Miłego dzionka wszystkim życzę

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 maja 2011, 11:07

jestem ogromna....
to fakt :-D ale brzuszek śliczny :ico_brawa_01:
aniawlkp86, u nas tez potowki atakuja, narazie przemywam spirytusem i troszke sie goja, ale za chwile zas nowe wyskakuja.
tylko najgorsze,że nie wiem skąd te potówki jak na dwór jest lekko ubrana-sam pajacyk albo body i śpiochy i nakryta cieńszym lub troszkę grubszym kocykiem,zależy jaka pogoda :ico_noniewiem:
Wczoraj na dzien matki dostałam kwiatki i kartke od niby dzieci, ale to tesciowa zrobiła, bo moj M to nawet na taki pomysł by nie wpadł. :ico_olaboga:
ale miło,że dostałaś :ico_brawa_01: mój A też nie wpadnie na taki pomysł,więc ja muszę czekać aż moje dzieci będą świadome dnia mamy ;-)
A no i stawiam :ico_tort: za miesiac Dawidka :ico_tort: :ico_tort:
to już miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja pamietam ze jak mała dostała potówek to ja w calium kapałam w takim filetowym płynie.....
tylko,że to wysusza podobnie jak krochmal co nie? a mała ma potówki tylko na buzi i trochę na szyi i karku :ico_sorki: a ma suchą skórkę jeszcze to nie będę jej wysuszać do końca :ico_sorki:
a jesli chodzi o ciemieniuszke .......z brwi musiasz myczesac......nasmaruj oliwka odczekaj i wyczesz.....
trzeba tez pamietac ze jak sie myje głowke dzidziusiowi to trzeba spukiwać czysta woda a nia ta z wanienki....ja nie wiedziałam kuzynka mnie uswiadomiła i nigdy ciemieniuszka nam sie nie pojawiła :ico_oczko:
to akurat wiem :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość