Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

27 maja 2011, 11:33

śliczny bez,mam taki na podwórku
a ja bym chciała miec podwórko tez bym sobie taki piekny posadziła, ten podkradlam aparatem z jakiegoś podworka na sąsiedniej ulicy

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 maja 2011, 16:16

my po pkolu
przedstawienie bardzo ładne,ale nie było co nagrywać bo jak Hania zobaczyła,że wujek nagrywa to stanęła jak kołek i stała :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

27 maja 2011, 17:13

przedstawienie bardzo ładne,ale nie było co nagrywać bo jak Hania zobaczyła,że wujek nagrywa to stanęła jak kołek i stała
hehe stresowała się podwójnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

28 maja 2011, 14:05

Ja też wam mamuśki składam najserdeczniejsze życzenia z okazji dnia matki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja od moich chłopców dostałam kwiatki i od byłego męża 50 zł na zakupy :-D fajnie jest się rozwieść, teraz mam lepiej niż wcześniej :-D :ico_oczko:
Ale miałam kiepski dzien bo byłam na cmentarzu u mamy i strasznie mi się plakać chcialo. Mój Tymek podszedl do mnie i mówi"mamo nie płacz przecież dostałaś kwiatki" :-D nie uważacie że to typowo męskie podejście do sprawy :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 maja 2011, 17:00

Mój Tymek podszedl do mnie i mówi"mamo nie płacz przecież dostałaś kwiatki" :-D nie uważacie że to typowo męskie podejście do sprawy :-D
no tak,to męskie gadanie :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

30 maja 2011, 21:13

Dziewczynki a co tu tak pusto???? kiloel ostatnio do nas nie zagląda :ico_noniewiem: ciekawe dlaczego

U nas piekna pogoda ale ja niestety z bólem glowy na wieczór :ico_sorki: no i motywuję sie do nauki choć ciężko mi to idzie niestety :ico_sorki: :ico_oczko: ale muszę bo w niedzielę pierwszy egzamin przede mną

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

30 maja 2011, 23:16

ja dziś jestemn ledwo żywa, jutro na pewno się odezwę i coś napiszę

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

31 maja 2011, 08:46

Dziewczynki a co tu tak pusto????
ja jak jest pogoda to siedzę na dworze z dziewczynkami :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

31 maja 2011, 09:00

hej
jestem jak obiecałam
wczoraj od rana chodziłam taka "niedobita" i ciągle bym spała nawet na stojąco, byliśmy też na przedstawieniu w grupie Antosia, dzieciaki dały niezły pokaz. Najpierw przedstawienie pt jedziemy na wakacje, potem odtańczyli krakowiaka i na koniec krótkie przedstawienie w języku angielskim.
Dziś od rana szukam pomysłu na biznes i chyba po wakacjach najpóźniej otworzymy firmę.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 maja 2011, 13:45

Częś dziewvzynki
Przepraszam, ze Was zaniedbuję, zupelnie nie mam do tego glowy.Z mężem tak śrendio na jeża, w pracy nieciekawie i potwornie dużo pracy, do tego do przedszkola daleko, codziennei 3 godziny tracę, w domu syf, bo zupelnie nia mam kiedy posprzątać. Jak nie robię czegoś do szkoly to dlbie kolczyki i próbuje opchnąćz marnym skutkiem z resztą. Babcia moja złamala w piąte obie dlonie w nadgarstkach, wiec trzeba przy niej wszytsko zroić. Zieniamy sie z mama i 2 ciotkami. Ponieważ ja mam najmniej czasu to mam na glowie tylko zakupy i gotowanie dla babci i 2 godizni dziennie z nią posiedzieć. Śpię po 2-3 godziny i już naprawdę ale naprawde nie mam siły. Wiem, ja zawsze jęczę i narzekam ale teraz już moja wytrzymmałość sięga dna. Pocieszam się,z ę jesczez 3 tygodnie i koniec. Przez tydzien będę lażała na śrdoku i nic nie będę robiła, nawet palcem nie rusze poki nie zacznę śmierdzić. A potem 2 miesiące będę chalupę odskrobywąla, bo taka zasyfiona. szkoda, ze rzeki nie ma w poblizu, bo trzeba by jak ze stajnia Augiasza...

Też mieliśmy dzien matki w przedszkolu i nie bylo co nagrywać, bo maluchy 1 piosenkę zaśpiewały i koniec, a potem były tance z tym, ze kuba tańczyc nie chcial wiec przez 2 godziny parzyliśmy jak zjeżdża na zjeżdżalni.
Jutr moje dziekco jedzie na wycieczkę do Plocka, strasnzy kawal, do Zoo. Zgodizlam sie, bo Pani mowiła, ze ta dobrze zniósl poprzednią no i mimo, ze to 100 km to łatwiejsza i szybsza trasa niż do pobliskiej warszawy 30km. A wzoraj do mnei Pani, ze musze konieznie Kubie dac aviomarin, bo poprzednio wymiotowal. No wścieklam się, bo mówila,z ę nei wymiotował. Aviomarinu nawet jakby mógl (a nie moze przy astmie) bym nie dąla, bo to nie dla takich malych dzieci, nie mówiąc już o tym,z ę b przesplwyciezkę i zamiast po zoo siedziałby z kierowcą w autokarze :ico_zly: teraz bym chetnie nie puscila ale już tyle z nim rozmawialiśmy na ten temat, zę mi go szkoda. Dzisiaj nei spalam od 4, bo tak sie denerwuję jak on to zniesie. Wyjeżdżaja o 8, a wracaja o 18.


Hania super gospodyni :ico_brawa_01:
Tymek też ma boskie podejście :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość