Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 maja 2011, 08:18

WItam się.

U mnie nocka w miarę spokojna, tylko pojedyncze skurcze, tylko często wstawałam na siusiu. Dzisiaj mój mężuś jedzie do kolegów a do mnie wpadają dziewczyny. W razie czego już od kilku dni nie tyka alkoholu :ico_oczko:

Wczoraj zobaczyła mnie mama mojej szwagierki i mówi "uuu to chyba dłużej potrwa niż 9 dni" :ico_sorki: Troche mnie podłamała :ico_sorki: Stwierdziła że brzuszek mam wysoko, chociaż wiem że to nie ma znaczenia bo nie każdej kobiecie opada.

zoola27, czyli skurczyki ruszyły szyjkę :ico_brawa_01: Super!!! Fajnie by było jakbyś dziś urodziła skoro męzusia masz przy sobie :-D Napewno już mało czasu zostało. A właśnie my chyba też powinniśmy coś Filipkowi kupić od Pawełka :ico_szoking: Zapomniałam o tym.

markotka, ja też głównie w pupie i udach przytyłam. Nie ma szans żebym bieliznę sprzed ciąży wcisnęła :ico_haha_01: Do połowy ud mogę je naciągnąć :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 maja 2011, 08:31

markotka, ja też głównie w pupie i udach przytyłam. Nie ma szans żebym bieliznę sprzed ciąży wcisnęła :ico_haha_01: Do połowy ud mogę je naciągnąć :ico_haha_01:
ja o bieliznie sprzed ciazy tez moge zapommniec........no ale niedługo sie to zmieni :-D
A właśnie my chyba też powinniśmy coś Filipkowi kupić od Pawełka :ico_szoking: Zapomniałam o tym.
no my szykujemy wkupny prezent :-D ....młoda ma narysowac rysunek i pomagac przy dmuchaniu balonów ( moja mama ma tego dopilnowac )
plan opracowany ......tylko na Tymonka pozostało czekac :ico_oczko:
W razie czego już od kilku dni nie tyka alkoholu :ico_oczko:
moj maz tez pełna abstynencja :-D :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 maja 2011, 09:51

cześć kobietki :-)

Ja nockę znowu miałam fatalną :ico_sorki: co chwilę brzuch jak kamień i silny ból w podbrzuszu :ico_olaboga: jak zaczynałam oddychać przeponowo, to jeszcze bardziej bolało :ico_noniewiem: Mój mąż też dzisiaj w domu, właśnie pojechał po zakupy.

Zoola Nataszka chyba łasuch jest, co? :-D musi być mniam :-D a bóle brzucha mamy chyba takie same :ico_noniewiem:

Motylek ja o dziwo noszę bieliznę sprzed ciąży, ale oczywiście tylko gatki :ico_oczko: nie kupowałam całą ciążę nowych, tylko na czas po porodzie kupiłam sobie klasyczne bawełniane gatki, bo normalnie takich nie noszę, bo nie lubię, a do podkładów inne nie bardzo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 maja 2011, 10:00

markotka, to albo miałaś bardzo elastyczna bielizne albo wcale tak dużo nie przytyłaś :ico_oczko: Ja się właśnie ważyłam i moja waga stanęła w miejscu :-D Już od kilku tygodni nic mi nie przybyło, mam nadzieję że to objaw zbliżającego się porodu :ico_haha_01: To już za 2 dni zdjęcie pessaru i możesz rodzić :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 maja 2011, 10:07

Motylek no jakoś się w te gatki mieszczę, może przez to, że biodrówki :ico_oczko: ale jak na próbę chciałam spodnie sprzed ciąży wciągnąć, to na połowie ud się zatrzymałam :ico_haha_01: Tak, pessar jeszcze tylko 2 dni :ico_sorki: bardzo się cieszę, bo jak mały się rusza, to wszystko boli :ico_sorki: Super, że waga stanęła :ico_brawa_01: ja mam 15kg na plusie, ale nie poprawiłam w podpisie, żeby sobie humoru nie psuć :ico_haha_01: No i tak właśnie zauważyłam, że pierwszy suwaczek mi źle liczy i tak naprawdę to ja dzisiaj mam 38tydz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 maja 2011, 10:13

markotka, podejrzewam że podobnie przytyłysmy ja jestem sporo niższa (152) więc u mnie to inaczej się troche liczy. Ale cieszę się bo w poprzedniej ciąży przytyłam 16 kilo, co prawda szybko zrzuciłam ale rozstępy mi się porobiły na pupie, udach i piersiach, malutkie co prawda bo teraz praktycznie niewidoczne ale w tej ciąży nie mam :-D
ale jak na próbę chciałam spodnie sprzed ciąży wciągnąć, to na połowie ud się zatrzymałam
to tak jak u mnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 maja 2011, 11:42

Zoola Nataszka chyba łasuch jest, co? :-D musi być mniam :-D
mniam to jej ulubine słowo........normalnie musze jej pilnowac zeby cały czas buzia nie ruszała..... :ico_oczko:
lalka wybrana ale nie kupiona bo młoda jednak była z nami

ja o swojej wadze nie wspominam....

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 maja 2011, 13:14

Witam sobotnio,
mimo iż D w domu to wcale więcej czasu nie mam. Noc spokojna tradycyjnie z jedną pobudką :-) Mody śpi, jak się obudzi idziemy na spacer.
Mariola szybkiego powrotu do pełnej i bezbolesnej sprawności.
Zoola Myślałam, że lekarz wyśle Cię do szpitala. Ty pilnujesz Nataszki by ciągle nie jadła, a moja siostra siostrzeńca by coś zjadł-tak źle i tak nie dobrze.
Markotka pytałaś o topole-ten chwast (dla mnie to nie drzewo) rośnie u mnie na całym osiedlu, alejki z tego porobili. W domu coraz więcej tego "puchu". Ładny brzuszek.

Jakoś mi się spać chce, idę się położyć.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 maja 2011, 14:08

hejka :-)
Właśnie się gotuje ryż na obiadek to wpadłam zobaczyć co u Was :-)

Zoola jeszcze troszkę i się ruszy- bądź teraz bardzo aktywna to rozwarcie będzie postępować, może jakieś przysiady?

Markotka super brzusio :-) i rzeczywiście wyglądasz zgrabnie :-) szybko wrócisz do siebie zobaczysz, u mnie wszystko tak momentalnie spadło, że aż byłam w szoku- a przytyłam 13 kg.

U nas też spokojna noc i dzisiaj dziecko grzeczniutkie, nawet udało mi się wyskoczyć do miasta po zakupy :ico_haha_02: teraz też śpi- pewnie do 15 później będzie głodny!

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 maja 2011, 15:14

Zoola jeszcze troszkę i się ruszy- bądź teraz bardzo aktywna to rozwarcie będzie postępować, może jakieś przysiady?
a duzo tych przysiadów mozna zrobic ??? kolezanka meza tez doradzała... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość