Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 maja 2011, 15:22

hej

wpadłam zobaczyć, czy są juz jakieś czerwcowe dzieciaczki :-)

U nas nadal chorobowo, wprawdzie Pola już konczy antybiotyk, niby lepiej ale smarka niezmiesko,my z męzem to samo, do tego Liwia sie zaraziła katarem, syropku mi nie chce pić tzn. pluje albo wymiotuje, na brzuszku lezec też nie bardzo :ico_olaboga:

Mnie się do tego zapalenie ucha przyplatało, od tygodnia jestem na tabsach p. bólowych i nie przechodzi, mam juz dość, chodze polprzytomna.

Dziś sie wyrwałam do fryzjera, w ramach odskoczni :-)

Nie doczytam pewnie, i nie poodpisuję, :ico_sorki: , wpadnę jak się wykurujemy.

Pozdrawiam mamusie i buziaczki dla dzieciaczków, no i czekam na czerwcówki :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 maja 2011, 16:53

witam
ja dzisiaj na nic czasu nie miałam,bo mała jakoś do południa źle spała,dopiero zasnęła na dłużej jakieś 1,5 godz temu :ico_sorki: to obiad zrobiłam, jabłecznik upiekłam i ogarnęłam w domu,zostało odkurzyć ale to dla A zadanie :ico_oczko:
Hania poszła z Zosią się pobawić to mam jeszcze trochę spokoju :ico_sorki:

zoola27 ja myślałam,że już urodziłaś a ty jeszcze w dwupaku :ico_sorki: niech się szybko ruszy do przodu :-D u mnie dopiero się zaczęło coś dziać jak kompletnie nic nie robiłam tego dnia :ico_oczko:

markotka brzuszek śliczny i jaka piłeczka z niego :ico_brawa_01: jeszcze nie opadł jak dobrze widzę :ico_oczko:

NOWA zdróka dla całej rodzinki :ico_sorki: :ico_sorki:
Dziś sie wyrwałam do fryzjera, w ramach odskoczni :-)
fryzurkę byś pokazała :-D

mi mąż fryzjera obiecał w czerwcu,ale kiedy się doczekam to jestem ciekawa bardzo,bo mam zamiar się na krótko obciąć i pofarbować na jakiś kolorek :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 maja 2011, 17:19

witam popołudniowo :-)

pospałam sobie troszkę :ico_oczko:

Murchinson matko, kto wpadł na pomysł, żeby alejkę z topolii zrobić :ico_puknij:

Ania dziękuję :-D jedni mówią, że brzuch ciut niżej, inni że nie, mój mąż dzisiaj stwierdził, że się ciut obnizył, ale ja jakoś tego za bardzo nie zauważam :ico_oczko:

Zoola lepiej, że Nataszka chce jeść, niż jakby miała być niejadkiem i musiałabyś z łyżeczką za nią biegać, jak moja mama swego czasu za mną :ico_oczko:

Koroneczko dziękuję :-D mam nadzieję, że będzie jak mówisz i szybko wrócę do swojej figury :ico_sorki:

NOWA kurcze, ale Was choróbsko dopadło :ico_olaboga: współczuję zapalenia ucha, wiem jaki to ból :ico_sorki: zdrówka :ico_sorki:

Motylek chyba faktycznie podobnie przytyłyśmy :ico_oczko: ja mam na udach i pośladka stare rozstępy z okresu dojrzewania, ale też ich nie widać, teraz póki co nic mi nie wylazło i mam nadzieję, że tak zostanie :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 maja 2011, 17:25

a duzo tych przysiadów mozna zrobic ??? kolezanka meza tez doradzała... :ico_noniewiem:
A ile chcesz i dasz radę. Możesz jeszcze stanąć w rozkroku i uginając kolana przenosić ciężar raz na jedna raz na drugą nogę, nie odrywając stóp-takie wypady.Połozne w szkole rodzenia mówiły jeszcze by robić kręcenia biodrami (ale to chyba miało pomóc by główka szybciej się ustawiła), kocie grzbiety i ćwiczenia z wielką piłką.

Nowa zdrówka dla całej rodziny. Zapalenia ucha współczuję.

[ Dodano: 28-05-2011, 17:56 ]
Murchinson matko, kto wpadł na pomysł, żeby alejkę z topolii zrobić :ico_puknij:
To wymysł PRL-owski, sadzili te chwasty a miedzy nimi brzozy. Większość brzóz uschła bo topole je zgłuszyły.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 maja 2011, 18:41

pospałam sobie troszkę :ico_oczko:
zazdroszczę tej drzemki po południu :ico_sorki:
jedni mówią, że brzuch ciut niżej, inni że nie, mój mąż dzisiaj stwierdził, że się ciut obnizył, ale ja jakoś tego za bardzo nie zauważam :ico_oczko:
a oddycha ci się lżej? bo jeśli tak to trochę mógł się obniżyć :ico_oczko:
To wymysł PRL-owski, sadzili te chwasty a miedzy nimi brzozy. Większość brzóz uschła bo topole je zgłuszyły
bo topole takie są :ico_zly: u nas przed domem (u rodziców) koło ulicy cały rząd topoli rósł i zawsze na podwórku pełno liści (na szczęście alergii nikt nie miał) to się wkurzył i w nocy jak nikt nie widział podlewał te topole randapem albo ropą i zaczęły usychać to w końcu je wycięli :-D :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 maja 2011, 19:06

bo topole takie są :ico_zly: u nas przed domem (u rodziców) koło ulicy cały rząd topoli rósł i zawsze na podwórku pełno liści (na szczęście alergii nikt nie miał) to się wkurzył i w nocy jak nikt nie widział podlewał te topole randapem albo ropą i zaczęły usychać to w końcu je wycięli :-D :-D
Ja niestety mam uczulenie na te chwasty oraz olchę i leszczynę, grzyby. Ja to bym chętnie też je tak załatwiła ale trochę tego za dużo a i sąsiadki-szpiegulce zaraz by doniosły do zieleni i spółdzielni.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 maja 2011, 19:59

Murchinson trzeba by było cichaczem, pod osłoną nocy je przyłatwić :ico_oczko:
Aniu no może trochę lepiej mi się oddycha, ale różnica nie jest jakaś znacząca.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 maja 2011, 21:12

Witam my dzis na urodzinach u chrzesnicy bylismy, malutki o dziwo byl grzeczny :-D

Markotka
brzuszek sliczny :ico_brawa_01: na prawde nie bedziesz miała duzo do zrzucania po porodzie :-D

Nowa zycze zdrowka dla całej rodzinki, u nas tez tak jest ze jak juz sie zacznie to chorobsko jedno za drugim sie cisnie :ico_olaboga:

Co do fryzjera to ja juz zafarbowałam włosy i podciełam, bo mam fryzjerke w domu :-)

Dzis obchodzimy z mezem rocznice slubu, wiec stawiam :ico_tort:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 maja 2011, 21:30

Wiola wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: fajnie, że Dawidek był grzeczny podczas imprezki :-D dziękuję za komplement :ico_oczko: ale masz super z fryzjerką w domu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 maja 2011, 21:52

wiola85, życzę Wam aby każdy kolejny rok spędzony razem był piękniejszy od poprzedniego i aby Wasza miłość była coraz mocniejsza i dojrzalsza :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

U mnie była jednak tylko siostra z córeczką. Filipek się wybawił a my mogłyśmy pogadać. Do wtorku jest jeszcze w Warszawie a potem jedzie do Ożarowa i zostaje do końca tygodnia, już po malutku się tam przenoszą. Chciałabym do tego czasu urodzić albo pod koniec przyszłego tygodnia jak po niedzieli wrócą :ico_oczko: Pawełek się strasznie właśnie rozszalał w brzuszku, mam wrażenie że zaraz się przebije na wylot :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość