Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 maja 2011, 17:43

Zoola nie zauważyłam wcześniej Twojego wpisu, nie słyszałam nigdy, żeby czop był zielony :ico_noniewiem:

Murchinson głupia jestem, bo już teraz się przejmuje co będzie za pół roku :ico_oczko: mój mąż mówi, że jak mnie gdzieś indziej rzucą i nie będzie mi pasowało, to mam się zwolnić i coś swojego otworzyć, ale ja chyba taka odważna nie jestem. Zobaczymy jak to będzie, może jednak wrócę do siebie, bo bardzo bym chciała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

29 maja 2011, 17:51

Murchinson jutro idziemy z malym do pediatry to sie dowiem co i jak mam nadzieje moze to i pepek sie mazac bo nic sie nie saczy tylko sie tak klei

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 maja 2011, 18:47

Markotka nie jesteś głupia tylko się martwisz, normalne w takiej sytuacji. Mój D tez mi powtarza żeby się w takiej sytuacji nie zamartwiała na zaś ale to zawsze jest silniejsze ode mnie. Najwyżej wrócisz i będziesz szukać czegoś innego jeśli nie otworzysz swojej działalności.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 maja 2011, 20:32

Zoola jak zielona wydzielina to lepiej jedż na izbę przyjęć. Lepiej to sprawdzić, czop nie jest zielony.

Murchinson, ale cudne zdjęcie Matiego, poprostu rozkoszne :ico_brawa_01:

markotka, no to jutro wielki dzień :-D Zdjęcie pessaru :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 maja 2011, 20:46

Motylku zrobione w dniu matki :-D lubi sobie tak pospać - tatuś trochę zazdrości ale wiadomo nie ma jak u mamy

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 maja 2011, 21:04

Murchinson, tez mialam pisac, przepiekne to zdjecie, swietna minke zrobil Mati
ucaluj go w ten sliczny nosek
Zoola jak zielona wydzielina to lepiej jedż na izbę przyjęć. Lepiej to sprawdzić, czop nie jest zielony.
ta tez tak uwazam

moja Tosia dzis bardzo plakala przed kapaniem, mam nadzieje, ze to po ciastkach z kleiku ryzowego, ktore zrobilam (kleik, maslo, cukier i jajka) chociaz raczej z bezpiecznych skladnikow, a nie wstretna kolka, bo nie wim jak to przetrzymam, zrobie wszystko, zeby to nie bylo to :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Murchinson, ten debridat na recepte, tak? w jakich ilosciach podajesz Matiemu? jesli jutro sie to powtorzy, to pewnie wybiore sie do pediarty :ico_noniewiem: ale oby to nie byly kolki!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 29-05-2011, 21:05 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na 3 tygodnie Antosi

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 maja 2011, 21:19

Murchinson, my też mamy takie zdjęcia z Filipkiem. Zasypiał tak i u mnie i u tatusia :-) W ogóle od urodzenia lubił być w pionie noszony a nie jak w kołysce.

[ Dodano: 29-05-2011, 21:21 ]
emilia7895, oby to nie kolki :ico_sorki: Może coś innego dokuczało. A długo płakała?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 maja 2011, 21:35

Hejo ktoras tam pytała czy Dawid ma kolki, powiem szczerze ze nie wiem, ale cos za duzo i za czesto płacze, wiec chyba to bedzie to,
Dostałam recepte jak mialam to zapalenie piersi, zeby ja wykupic jak bede karmic malego bo moze byc niespokojny po tym antybiotyku co brałam.
Wiec chyba ja wykupie jest tam biogaja i espumisam, zobaczymy moze cos mu sie poprawi.

Zoola ja tez uwazam ze powinnas jechac to sprawdzic, moze to juz cos sie dzieje i zostawia cie do porodu :-)

Ania :ico_tort: :ico_brawa_01: za skonczony miesiac :ico_brawa_01:
no i suprer ze tak dlugo juz spała. U mnie rekord to było od 22 do prawie 3 rano.

Markotka szkoda ze w tej pracy tak chca cie wycwanic, ale po tym co mnie spotkało to chyba juz nic mnie nie zdziwi, oby w twoim przypadku było innaczej.
No i powodzenia na zdejmowaniu krazka, moze juz niedługo ty do nas dołaczysz :-D


Dziewczyny czy wy planujecie jakies wakacje w tym roku z dzieciaczkami???
Bo my myslimy o tym zeby jechac nad morze, ale to daleko bo ja mieszkam na gornym Slasku, wiec sama nie wiem, ale lepiej chyba z takim maluszkiem, niz z takim roczniakiem wchodzacym wszedzie :ico_noniewiem:
No ale narazie nie wiem jak tam z kaska bede stala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

29 maja 2011, 21:58

To ja stawiam :ico_tort: ya 1 tydzien Igorka i mozna juz pic pepkowe wlasnie kikutek odpadl

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 maja 2011, 22:03

Murchinson, tez mialam pisac, przepiekne to zdjecie, swietna minke zrobil Mati
ucaluj go w ten sliczny nosek
...
Murchinson, ten debridat na recepte, tak? w jakich ilosciach podajesz Matiemu?
Ucałuję w nosek. Tak-debridat jest na receptę. Podaję 3x po 2,5ml. Oby to jednak nie kolki były.
W ogóle od urodzenia lubił być w pionie noszony a nie jak w kołysce.
No Mateusz tez tak woli.
Dziewczyny czy wy planujecie jakies wakacje w tym roku z dzieciaczkami???
Tak, chcemy wyskoczyć w góry ale dopiero we wrześniu. Nad morze też mamy zamiar jechać ale raczej w październiku lub listopadzie ze wzg. na mojego siostrzeńca, który pojedzie z nami (takie dostali zalecenia od lekarza alergologa). Czy to wszystko się uda zorganizować i pojechać-wyjdzie w "praniu".
Wiolu, biogaje i espumisan podawaj Dawidkowi karmienie wcześniej niż godziny występowania kolki. Nie wiem czy biogaja działa na kolkę bo mam wątpliwości-najpierw mały miał tylko to i guzik to dało. Dopiero w połączeniu z pozostałymi lekami i mlekiem dla dzieci z kolką pomogło.

[ Dodano: 29-05-2011, 22:04 ]
Mariola :ico_brawa_01: dla Igorka i za pępek.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość