chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

28 maja 2011, 21:39

Hej!
Dziewczyny jak zachowują się wasze dzieci? Maciej w przedszkolu jest grzeczny, ale poza nim bywa różnie. Jest strasznie uparty, słucha wybiórczo. Zastanawiam się co będzie dalej.

Witaj asiu :-) :-) Napisz co tam u Ciebie??

[ Dodano: 28-05-2011, 21:42 ]
Szkoda, że nie wszystkie dziewczyny się odezwały.

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

29 maja 2011, 21:33

Hej :-) :-) Jakaś magiczna siła kazała mi tu zaglądnąć :-)
A co u nas? Ja pracuję,Joachimek chodzi do przedszkola.Odchorował swoje przez ten pierwszy rok.Obecnie też choruje,ale widzę,że choroby trwają teraz u niego krócej i nie są już takie intensywne.Z zachowaniem w przedszkolu też różnie.Potrafi zaleźć za skórę,oj potrafi :ico_oczko: We środę dzieci muszą przyjść ubrane w kropki,starszaki w paski,i kwadraty.We czwartek mamy festyn rodzinny. Pozdrawiamy

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 maja 2011, 22:49

No heyka

Chloe u nas to samo, Wiki w miare grzeczna w przedszkolu, ale poza to maly urwis. Jest strasznie uparta, pyskata, czasem nie dajemy z nia rady. Musi byc tak jak ona chce i koniec... Na szczescie, poki co lubi sie uczyc, bo juz powoli nauka sie zaczyna, zreszta tu przedszkola wygladaja inaczej. Nie ma tu podzialu wiekowego. W jej grupie sa dzieci o rok mlodsze i te o rok starsze ktore od wrzesnia zaczynaja szkole.
I to od nich Wiki nauczyla sie juz liczyc, dodawac, odejmowac, pisze sama cyferki, pierwsze literki. Mam nadzieje ze chec do nauki jej nie przejdzie.

A u mnie osobiscie wszystko oki, praca, dom i tak czas leci :)

Anetko u nas tez podobnie mala odchorowala co swoje w pierwszym roku. W tym roku bylo super, praktycznie poza problemami alergicznymi wszystko jest oki.
Jak sie okazalo Wiki ma alergie na pylki traw, brzoze, olche, topole i szereg innych swinstw. I co gorsza przez to ma wysypke na calym ciele i drapie sie niemal do krwi :( Ale za rok dostaje juz zastrzyk i po krzyku....

Ale piszcie jak u Was. Czekam na inne mamy :D

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

08 cze 2011, 22:20

Hej
asiu, i my mamy małego alergika. Rok temu testy nic nie wykazały, a w tym roku będzie miał testy na alergię kontaktową. Maciej miewa też atopowe zapalenie skóry, kiedyś miał straszne dłonie. Drapał się prawie do krwi, zrywał skórkę :ico_olaboga:
Mały obecnie jest przeziębiony, od poniedziałku w domu, na szczęście dzisiaj już biegał jak szalony, ale do przedszkola puszczę go dopiero w poniedziałek.
anetko, Maciej też bardzo mi chorował w pierwszym roku chodzenia do przedszkola, teraz jest super!!
U mnie końcówka roku, najbardziej trudny okres, ale dam radę, bo za dwa tygodnie...WAKACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 cze 2011, 18:10

o jak fajnie, ze tyle was zajrzało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jaś łobuz straszny ale ponoć w przedszkolu nie jest taki zły i to jest zaskakujące :ico_oczko: choroby też u nas były na dokładkę zarażał Lenkę ale już zdecydowanie lepiej max katar albo kaszel :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 cze 2011, 19:04

No hey kobietki :)


Strasznie sie ciesze ze byc moze znow sobie tu popiszemy :)
Acha i GRATULACJE dla naszej Maritki ktora urodzila trzecia pocieche :)
dzielna kobietka :D

ja pozostaje przy jednej malej zwariowanej dziewczynce :)
z planow na przyszlosc mam tylko studia :)

Piszcie czesciej kochane

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 cze 2011, 07:21

Hej
asiapanda, jakie studia :-D
ja też nie planuję więcej dzieci no chyba, ze :ico_oczko: ale przy tych moich 2 ancymonkach :ico_olaboga: Lena ma nową pasję wchodzi na stół i nic nie jest w stanie ją powstrzymać :ico_oczko: włazi na pufę albo fotel i po chwili stoi na stole, kocha parapety też na nie włazi, jeden ma nisko bo łóżko stoi i kiedyś Jaś mnie woła mamooooooo Lena wlazła ja idę taka wylajtowana a ta stoi i szarpie za otwieranie okna :ico_oczko: no wesoło jest wesoło :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 cze 2011, 19:12

Halo :)

Och Riterko z tym wspinaniem sie to my mamy stale klopot z Wiki, ona wszedzie wlazi, mieszkamy na drugim pietrze i raz mi otworzyla okno i sobie usiadla na parapecie. No zawal na miejscu!!!

A studia :) no w koncu chyba rozpoczne moja wymarzona architekture wnetrz :) juz na tyle podszkolilam sobie niemiecki ze jestem w stanie isc sobie na studia :)

A gdzie reszta dziewczyn hmmm

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 cze 2011, 08:36

asiapanda, ale super z tymi studiami :ico_brawa_01: kurcze mi się dalej marzy ta moja matematyka może kiedyś się skuszę na podyplomowe :ico_oczko:
no a Wiki mówisz, że nadal się wspina matko :ico_olaboga: myślałam, że to mija Jaś ma już bardziej normalne pomysły i raczej nie otworzyłby okna chyba :ico_oczko:
a reszta nie mam pojęcia liczyłam że ktoś jeszcze zajrzy po mojej wiadomości :-D

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

25 cze 2011, 13:31

Hej!
Gratulacje dla maritki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asiu, Maritta ma wymarzonego chłopczyka? Kurcze, mówiła, że planuje dziecko na 2010 lub 2011 rok i dopięła swego! Podziwiam!! A mieszkają w nowym domu??
Mój Maciej też się wspina... Kończy na parapetach wewnętrznych.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość