majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

30 maja 2011, 17:26

kingoza niby masz rację. W sumie to małżeństwo jakby nie patrzeć porządnie się nie zaczęło bo trwało nie cały rok co z tego że formalnie prawie 5 lat.

Która z was by wyszła za mąż i po dokładnie 11 miesięcy później odeszła bo stwierdziła że musi sobie przemyśleć swoje życie, jak na moje to trochę za późno.
No i przemyślała w łóżku z innym Gratulacje za pomysłowość.

[ Dodano: 30-05-2011, 17:28 ]
zgadzam się z kingozą dziecko czasem w łonie matki też śpi i dlatego się nie rusza, jeszcze przyjdzie czas że ci się odechce tego aby się ruszało,

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

30 maja 2011, 17:31

kingoza niby masz rację. W sumie to małżeństwo jakby nie patrzeć porządnie się nie zaczęło bo trwało nie cały rok co z tego że formalnie prawie 5 lat.

Która z was by wyszła za mąż i po dokładnie 11 miesięcy później odeszła bo stwierdziła że musi sobie przemyśleć swoje życie, jak na moje to trochę za późno.
No i przemyślała w łóżku z innym Gratulacje za pomysłowość.

[ Dodano: 30-05-2011, 17:28 ]
zgadzam się z kingozą dziecko czasem w łonie matki też śpi i dlatego się nie rusza, jeszcze przyjdzie czas że ci się odechce tego aby się ruszało,
nie pograzaj sie myslami o tych meblach ... :)
mam dla ciebie zadanie bojowe... kiedy za 3 dni pojdziesz do lekarza i wrocisz to przeslesz nam zdjecia z twoja fasolka :D :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

30 maja 2011, 17:34

narazie nie ma co dziękować
Ja przyjde za jakiś czas zobaczyć jak u Ciebie,ale mam nadzieję,że to jednak fasolka :ico_brawa_01:
Ja swojego czasu dzień w dzień siedziałam na tym wątku,ale po roku ponad starań i braniu leków dorobiłam się choroby i teraz póki nie dowiem się co mi tak naprawde jest w ciąże raczej nie zajde :ico_noniewiem: a mam już 30 lat :ico_placzek:

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

30 maja 2011, 17:42

kingoza nie ma sprawy macie to jak w banku jak będzie oczywiście fasolka

[ Dodano: 30-05-2011, 17:43 ]
misia dzięki i trzymaj się ciepło napewno wam się uda.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 maja 2011, 20:17

majka2183,
jaki synek jest do Ciebie podobny ;o :ico_brawa_01:


u mnie @ nie ma nadal- a wiec znowu bede miala problemy z jej regularnoscia :ico_zly: ehhh :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 maja 2011, 20:17

dzwoneczek - jak u ciebie sytuacja??

majka2183
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1066
Rejestracja: 25 maja 2011, 09:47

30 maja 2011, 20:20

tynusz 1 no nie wyprę się wogóle nic wygląda jak mój młodszy braciszek!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 maja 2011, 21:34

Postanowiliśmy z mężem że poczekamy do końca tygodnia. Jeśli nic się nie poprawi nadal nie będzie ruchów to pojedziemy.
ohhh .... moze twoja wyobraznia po prostu plata ci figla ... uspokoj sie troche i idz do lekarza ... moja kolezanka tez tak miala... i co 2-d dni chodzila do lekarza bo dziecko przestalo sie ruszac ... a jednak wszystko bylo w porzadku ... nie mysl o najgorszym :588:
Być może .Ale kurcze całą ciąże nie bałam się choć nie raz miałam silne bóle kłucia i nigdy nie byłam na wizycie nieplanowanej boi jakoś wiedziałam ze jest ok.Mam nadzieje że to hormony , bardzo bym chciała by sie okazało że głuptak ze mnie że tak panikowałam.

Staram się w miare nie denerwować hoc to cięzkie, ciagle mówie do niej by dała mi jakiś znak że jest tam i że jest jej dobrze.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

30 maja 2011, 21:42

Hello...ależ sie rozpisałyście... :ico_brawa_01:
dzwoneczek - jak u ciebie sytuacja??
dziękuję ze pytasz... :588: robiłam test....iiii....nic...jedna czerwona kreska :ico_placzek: ani okresu ani dzidzi...tylko od czasu do czasu plamienia :ico_placzek: znow wszystko rozregulowane buuuuuuuuuuuu :ico_placzek: chyba niedługo polece do gina tak jak wcześniej pisałam...

a jak tam u ciebie rybko ???????
Postanowiliśmy z mężem że poczekamy do końca tygodnia. Jeśli nic się nie poprawi nadal nie będzie ruchów to pojedziemy.
od razu zapisz sie do lekarza...bo do końca tyg osiwiejesz...na serio...i nie wkrecaj sobie az takich strasznych rzeczy :ico_nienie:
wiec znowu bede miala problemy z jej regularnoscia
u mnie też to samo co przed pierwszą ciążą.... :ico_placzek: jak biore tabsy to jest oki...a jak nie to wszystko do d.......!!!

misia ja wciąz mocno trzymam kciukasy!!!!

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

30 maja 2011, 22:38

szkieletorek nie rozumie Ciebie i Twojego podejścia, pewnie jest wszystko dobrze, ale później możesz zadręczać siebie,że nie pojechałaś wcześniej do lekarza. Piszesz,że ruchów nie czujesz, ale w końcu chyba tych pierwszych jeszcze nie czułaś ruchów,jeśli dobrze zrozumiałam.
Mam nadzieję,że to tylko twoje ciążowe humory, więc aby tylko mała szybko zaczęła kopać i Ty będziesz spokojna.
Stres nie jest wskazany w ciąży,więc ja dla świętego spokoju skontaktowałam się z
lekarzem.


Misia prawidłowe podejście nie zabezpieczacie się i i nie ma staranek:) więc pewnie szybciej ujrzysz 2 kreski niż ja.

Ja natomiast byłam u ginka wdała się infekcja, więc i u mnie po starankach 2 tyg leczenia, później @ i kontrola. Dziś u mnie 19 dc więc czy tak już pewnie po owulacji i chyba w tym cyklu nie chciałabym zajść jak teraz leki muszę brać. :ico_zly: U mnie zawsze coś. Ale przy moim "szczęściu ciążowym" czytać pech to nie zdziwię się jak za 2 tyg okaże się,że zobaczę 2 kreski.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość