Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 maja 2011, 16:35

na to wygląda
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 maja 2011, 09:36

:ico_szoking: ale tu pustki
Wczoraj byliśmy w Krakowie chcemy sobie przemeblować pokój dzienny
niestety wiele sklepów z meblami było pozamykane a w Abra ( niby taki rozreklamowany salon z meblami) a sama tandeta i kich nic ciekawego
troche sie zawiodłam bo myslałam ze cos znajdziemy a tu lipa
Bartoszek grandzi :-D
:-D :-D
wszystkie szafki jego
ostatnio kocha sie wszelakich piłeczkach :-D :-D :-D
gdzie tylko zobaczy to bamba i bamba ............................
a wiatraczki to jego druga słabość :-D :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 maja 2011, 15:44

gozdzik, wspołczuję zawodu. Szkoda, że nic nie znaleźliście.

Nasz jakoś się do gadania nie ma. Tylko swoje słówka - nagminnie baba/babu i wszelkie pochodne, do tego tata/tatu, auuu, ojej, o!, itp.
paluchem pokazuje wszystkie samochody, na spacerze cieszy się do wszystkich piesków i dzieci. :-D
uśmiecha się do wszystkich, choć oczywiście na początku ma dystans.

mamusie, co podajecie w takie gorące dni dzieciaczkom do picia? nasz kilka łyków wody weźmie, ale zdecydowanie woli herbatke, czy sok typu Kubuś, Jeżyk itp.
Uczycie jakoś nagminnie pić dzieciaczki z kubeczków? Nasz z niekapka Canpola nie chce pić za nic. :ico_nienie:

naszemu na imieninki powiązane z Dniem Dziecka chcemy kupić taki kubzolek: http://allegro.pl/kubek-niekapek-lovi-3 ... 16101.html a to dlatego, że bardzo by chciał pic ze zwykłego kubeczka, ale oczywiście więcej idzie napoju na niego niż do buzi i chcemy mu oszczędzić oblewania się :ico_haha_01:

a wy macie jakieś pomysły na prezenty na Dzień Dziecka?

[ Dodano: 30-05-2011, 16:05 ]
natrafiłam na super wózek: http://allegro.pl/3w1-baby-merc-q7-whit ... 39565.html taki chcemy właśnie dla następnego dziecka. :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

30 maja 2011, 16:49

Witam!!!

my wczoraj bylismy na komuni bylo milo, a zuzka sie wybiegala z dziewczynkami:) a dzis odciełam jej włosy pozniej postaram sie dac zdjecia.

a co do kupka nie kapka to zuzka pije z niego, mamy chico, a nauczyla sie najpierw pic ze słomki a potem z niego, i tez zwyklej wody nie pije albo herbatki, miete lub wody smakowe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 maja 2011, 09:59

Witam i ja upalnie :ico_kawa: :ico_kawa:

tibby, my mamy ten kubek ,ale niestety nie chce z niego pic,choc do szklanki strasznie tez ciagnie,moj pije ustnika z Aventu!


gozdzik, nasi Bartusie sa identyczni zachowaniami hihi


wisnia3006, to czekamy na fotki :-D

[ Dodano: 31-05-2011, 10:09 ]
Prosze jak spuszcze Bartiego z oczu na 2 sekunddddyyyyyyy

Obrazek

i z wczoraj

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 maja 2011, 11:03

Witajcie
Bartoszek właśnie ucina sobie drzemkę
Co do picia to ja podaje soczki bobofruty jeden na dzień
a jak jest tak strasznie ciepło to na spacerek biorę jednak wodę z dzióbkiem wtedy ma atrakcje i ładnie pije :ico_haha_02: :ico_haha_02:
lub w buteleczce taki napój tez z tych dla maluszków tylko np rumianek mieta winogron
czycie jakoś nagminnie pić dzieciaczki z kubeczków? Nasz z niekapka Canpola nie chce pić za nic. :ico_nienie:
ja jeszcze nie uczę muszę sie rozglądnąć za takim niekapkiem choc one strasznie drogie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
:ico_brawa_01:
tibby, fajny ten wózeczek ale pewnie do tego czasu az bedzie potrzebny wypatrzycie jeszcze cos fajniejszego
teraz co rusz to wypuszczają inne modele :ico_haha_02:
:ico_oczko: nio chyba ze troche przyspieszycie prace nad maluszkiem
nauczyla sie najpierw pic ze słomki a potem z niego,
:ico_brawa_01: no prosze jaka zdolna dziewczynka :-D

[ Dodano: 31-05-2011, 11:04 ]
Frydza, super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 maja 2011, 12:07

nio chyba ze troche przyspieszycie prace nad maluszkiem
strasznie byśmy chcieli już teraz. a ja to już w ogóle, ale wiem, że finansowo byłoby nam wtedy strasznie ciężko. dlatego musimy poczekać niestety.

nasz potworek też śpi. :ico_brawa_01:
dziś byliśmy na szczepieniu. w ogóle nie płakal. zamiałczał tylko przy wbiciu igły i potem już spokojnie. :ico_sorki:

jak się obudzi dam mu obiadek, a późniejszym popołudniem chyba zanów spacerek. u nas plac zabaw w samym słońcu, więc chcę oszczędzic nam wspólnej męczarni w te najgorsze godziny :ico_nienie:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 maja 2011, 16:43

nio my juz po długim spacerku :-D
Bartoszek padł i spi zresztą Jula też
wziełam dziś dzieciaczka na plac zabaw namiot ale miały radosci ech niestety tylko kilka fotek zrobiłam bo mi sie baterie rozładowały :ico_zly:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
u nas plac zabaw w samym słońcu, więc chcę oszczędzic nam wspólnej męczarni w te najgorsze godziny :ico_nienie:
_________________
U nas niestety tez chyba wszystkie place są tak ,,sprytnie ,,
pomyslane
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale u nas rozpetała sie burza :ico_szoking: :ico_szoking:
a ja zaraz do dentysty idę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 cze 2011, 09:22

WITAM I DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKOW

Obrazek


Wiki pojechala z Pkola na wycieczke,a popoludniu u nas maja byc super atrakcje dla Dzieci ,darmowe Wesole Miasteczko itd ,tylko oby burzy nie bylo :ico_olaboga:


gozdzik, sliczne fotki boski Bartus :-D

dziś byliśmy na szczepieniu. w ogóle nie płakal. zamiałczał tylko przy wbiciu igły i potem już spokojnie.
no brawo brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

01 cze 2011, 16:16

hej :-)

najlepszego dla dzieciaczkow :-)

moja pije od ok 1,5mca z bidonu ze slomka nuby

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość