Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 cze 2011, 11:31

aniawlkp86, ta tabelka całkiem fajna, tylko kilka produktów bym wykreśliła na poczatek :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

03 cze 2011, 11:37

NOWA, sto lat dla Poli

Murchinson, pojedziemy prawdopodobnie wszyscy w lutym jak skoncze szkole

My chrzcilismy niedziele i mamy to juz z glowy :)

Filip w ciagu dnia nie spi w ogole i nic nie da sie zrobic bo ciagle chce zeby ktos przy nim byl. Mam juz na koncie kilka spalonych obiadow a w domu wyglada nadal jak w pewnym miejscu gdzie mieszkaja zwierzatka. Rodzice staraja sie pomagac ale do poludnia gdzie zawsze robi sie najwiecej kazdy ma swoje sprawy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 cze 2011, 11:41

Filip w ciagu dnia nie spi w ogole
no co ty gadasz? a jak go do wózka włożysz i pobujasz to nie uśnie? i wystaw wtedy przy oknie żeby myślał,że na dworze jest :ico_noniewiem:
My chrzcilismy niedziele i mamy to juz z glowy :)
już chrzciliście? a jakieś fotki gdzie są? :-D

[ Dodano: 03-06-2011, 11:53 ]
jestem w szoku,że moja panienka jeszcze śpi :ico_szoking: prawie 4 godz,ale pewnie niedługo wstanie bo się wierci co trochę od kilku minut :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 cze 2011, 12:07

Filip w ciagu dnia nie spi w ogole
no co ty gadasz? a jak go do wózka włożysz i pobujasz to nie uśnie? i wystaw wtedy przy oknie żeby myślał,że na dworze jest :ico_noniewiem:
Mateusz też tak ma czasami-szczególnie jak jest gorąco. W poniedziałek jak wstał o 8 tak zasnął dopiero po 16 i tylko na 1.5h. Nic nie daje wystawianie na balkon, bujanie, noszenie bo nawet jak zaśnie to tylko na 5 min.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

03 cze 2011, 12:10

aniawlkp86 napisał/a:
patrycja_g napisał/a:
Filip w ciagu dnia nie spi w ogole

no co ty gadasz? a jak go do wózka włożysz i pobujasz to nie uśnie? i wystaw wtedy przy oknie żeby myślał,że na dworze jest :ico_noniewiem:

Mateusz też tak ma czasami-szczególnie jak jest gorąco. W poniedziałek jak wstał o 8 tak zasnął dopiero po 16 i tylko na 1.5h. Nic nie daje wystawianie na balkon, bujanie, noszenie bo nawet jak zaśnie to tylko na 5 min.
TO TAK JAK U aNTOSI :ico_olaboga:

ja zmykam, bo zaraz jedziemy do pediatry

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

03 cze 2011, 12:16

Aniu rano pisałam że u sąsiada cisza, już nieaktualne-znowu stuka i wierci :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

03 cze 2011, 12:32

to faktycznie wasze dzieciaczki ciężko mają do spania,ale wiem co to jest bo z Hanią miałam tak samo :ico_sorki: szczęście,że Milenka lepiej sypia :ico_sorki:
no i nadal śpi,a zasnęła po 8 :ico_noniewiem: teraz się przebudziła to dałam cyca i dalej śpi :-D jak nigdy
Aniu rano pisałam że u sąsiada cisza, już nieaktualne-znowu stuka i wierci :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_puknij:
to jak ja czytałam,że to przeoczyłam :ico_wstydzioch:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

03 cze 2011, 14:00

aniawlkp86, Filip spi poki jezdzi jak wozek sie zatrzymuje to spania jest koniec wiec jezdzac wozkiem po mieszkaniu i tak nic nie jestem w stanie zrobic

Na chrzciny dostal hustawke moze to go zajmie troche ale mimo ze jest ona juz nawet dla tych maluszkow to jeszcze z miesiac musimy na pierwsze uzycie poczekac

Ale chcialam Wam powiedziec ze poskarzylam sie na niego a on przed chwila zasnal, wiec w domu swieto mamy :ico_brawa_01: obiad zaczal sie robic oby nie skonczylo sie kolajna spalenizna :ico_noniewiem:

Postaram sie w najblizszym czasie wrzucic zdjecia z chrzcin ale prawde powiedziawszy to sama jeszcze nie ogladalam bo nie ma kiedy :ico_olaboga:

[ Dodano: 03-06-2011, 14:02 ]
a widze ze Filip tu rekordy bije, on potrafi wstac o 4 i zasnac o 18 zawsze sie ludzimy ze moze na drugi dzien dluzej pospi ale jego rekord to 7 i to chyba ze 2 razy

[ Dodano: 03-06-2011, 14:06 ]
i juz po spaniu ...

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

03 cze 2011, 15:32

hej

kurcze, jakbym jadła tylko to co z tej tabelki to chyba bym umarła z głodu, serio :ico_olaboga:
Dziś pierwszy raz wypiłam kawkę z ekspresu, ale cappuccino , była przepyszna :ico_sorki: :ico_sorki:

Wczoraj zjadłam parę truskawek i czereśni na raz (nie mogłam sie powstrzymać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , ale póki co cisza.

Kurcze ze spaniem to faktycznie nieciekawie macie, moja ma przeważnie 3 drzemki w ciągu dnia od 1-2.5 h także ogarnąć się daje radę, choc czasami zdarzają się dni, że dłużej nie śp, ja Liwię porównuję do Poli gdzie tamta mi naprawdę dużo spała i lepiej zasypiała, a Liwka niestety lubi sie poprzytulać i na rączkach być

[ Dodano: 03-06-2011, 15:38 ]
Postaram sie w najblizszym czasie wrzucic zdjecia z chrzcin
czekamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 03-06-2011, 15:47 ]
A ja u Was z wagą???

Ja zrzuciłam 11 kg zostało jeszcze 7, do niedawna traciłam ok. 2 kg w tydzień, od paru dni waga jakby w miejscu staneła, tez tak macie, ze w miare upływu czasu mniej tracicie???

a w ogóle po jakim czasie po porodzie (sn)mozna ćwiczyć, sa jakies zalecenia?
Wczoraj troche poskakałam na trampolinie, krocze nie dokucza wiec sobie pozwoliłam, ale np. aerobic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

03 cze 2011, 16:04

Przepraszam że wtrącę.
patrycja_g, a może chusta. U mnie zdała egzamin na 5+. Mogłam ugotować obiadek i posprzątać. Mały był przy mnie no i leżaczek-bujaczek ale ten do 9kg bo ten do 18 był za duży an początku.Mały zasypiał i go odkładałam jeśli był w chuście. A jak zasypiał w leżaczku to sobie smacznie w nim spał a ja mogłam co nieco porobić.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość