Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 cze 2011, 20:01

stawiam wszystkim :ico_tort: z okazji 3 miesiąca mojego malucha
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech rośnie zdrowo.
a ja w prezencie dostałam @ :ico_zly: cała jestem obolała
ojej, współczuję :ico_sorki: ale karmisz piersią jeszcze...obym ja za szybko nie dostała.
jaka ja glupia bylam przyjmujac te czopki :/
jakie czopki? Nie martw się tym brakiem @ a nie mozesz iść do innego lekarza, byle szybciej Cię przyjął? Bo jak masz tak cały miesiąc sie stresować...

My dzisiaj byliśmy w pracy u mężula i mojej byłej, żeby złożył wypowiedzenie i już ma wolne :ico_brawa_01: poodwiedzałam koleżanki przy okazji. Potem pojechaliśmy do mojego taty na chwilkę i do domku. Synek ładnie zasnął, Ulę mężulo właśnie wyciąga z brodzika i zaraz będzie wolne :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 cze 2011, 21:03

jakie czopki?
4 tyg po porodzie mialam wizyte i dostalam od gin czopki na wywolanie @ poniewaz stwierdzila ze juz musi byc :/ ja durna zamiast sie poorientowac to je przyjelam a w sulimie jak mi je dala to mialam koncowke pologu- wiec moze przez te czopki organizm sie troche przestawil ...
przyjac mnie wczesniej nie przyjmie niestety :/ ale chyba polece w poniedzialek do takiej babki co bez umawiania przyjmuje - to moze Ona bedzie i mnie zbada ..

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

04 cze 2011, 01:17

Wpadłąm na sekundke dziewczęta :) Tynusz1, co ty masz za ginekologa ?? ja po urodzeniu Matyldzi dostałam @ po 7 miesiącach, i mój gin nawet nie wspomniał ze trzeba coś przyspieszać.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 cze 2011, 07:32

co ty masz za ginekologa ??
musialam isc do innej babki bo mojej nie bylo a terminy byly odlegle
pewnie gdybym nie brala tych czopkow to bym nie miala problemu :ico_zly:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

04 cze 2011, 11:25

U nas w Belgii leki na wywoływanie @ są zabronione :ico_szoking: .mania6891, w końcu się pojawiłaś!Ale napisz nam jak tam twoje maleństwo i Ty jak się masz bo tak rzadko się pokazujesz.

U nas upał okrutny już o 7h było 20* a co dopiero teraz ,albo w południe.A ja znów ciasto musiałam robić bo koleżanka ma przyjść bo od urodzin Stefcia tak się do nas wybiera i nie wychodzi ,ale to dlatego ,że miała komunię córki więc ma wybaczone hehe :-D Nos mi pęka od alergii :ico_olaboga:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 cze 2011, 15:28

U nas w Belgii leki na wywoływanie @ są zabronione :ico_szoking:
no niestety w PL samowolka- nie masz @ ? co za problem masz tabletki ;/

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

04 cze 2011, 21:13

dostalam od gin czopki na wywolanie @
Pierwsze słyszę o wywoływaniu miesiączki od razu po połogu. Na kogo Ty trafiłaś ???? Tej babie to tylko włożyć do tyłka grabie i porządnie przekręcić. Masakra jakaś :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

05 cze 2011, 23:12

Cześć dziewczyny

u nas był długi upalny weekend od czwartku wiec korzystaliśmy z pogody, a tydzień temu były chrzciny i była mama, siostra i brat :-D
no więc nie było czasu na forum
dziś miałam zaległych 5 wpisów na bloga , więc musiałam go uzupełnić (maj, czerwiec)
wiec jak co to zapraszam , link i hasło wyśle wam na pw :-D
tzn są na razie same zdjęcia opisy muszę porobić jutro :-)
dziś już nie dam rady was doczytać, więc muszę wpaść na forum jutro i nadrobić zaległości :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

06 cze 2011, 08:37

link i hasło wyśle wam na pw
Dzięki manenka :-D ale macie podwórko wielkie, a dzieciaki to chyba nie wychodziły z tego basenu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zawsze jak widzę Nell nie mogę się nacieszyć Jej włoskami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: możesz Jej już spineczki przypinać :ico_brawa_01: , u nas łyso będzie jeszcze długi czas :-D , a o kolczykach ja też myślę, żeby Zuzi przekłuć uszka. Oliwce nie przekłuwałam bo wtedy mówiłam, że jak będzie chciała kiedyś to sama się zdecyduje, ale teraz wiem, że potem jest coraz ciężej, a u maluszka goi się pięknie :-D więc planuję na urlopie w Pl jak będziemy iść na przekłuwanie - zobaczymy czy plany wypalą :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 cze 2011, 14:46

Hejka, ja się melduję z Poznania :-)
Wczoraj przyjechaliśmy do teścia, droga ciężka, trzeba było zrobić przerwę w podrózy, bo młody był głodny.
Dzisiaj odsypia wczorajszy dzień, śpi już drugą godzinę, rano też spał 2 godziny.
Manenka, dzięki za link, ale Nell ma długie włoski, śliczniusia dziewczyneczka z niej.
Tynusz, ja też nigdy nie słyszałam o wywoływaniu miesiączki, zwłaszcza po porodzie, to naturalne że miesiączka nie od razu powraca. A jak się masz, byłaś u innego lekarza?

Co do kolczyków to ja z moją Ulą poszłam jak sama zaczęła o tym mówić, miała wtedy 2 lata i 3 miesiące, bardzo chciała przekłuć uszka, ale jak przyszło co do czego, to po przekłuciu jednego uszka nie chciała dać drugiego i chodziła z jednym 5 miesięcy aż sama dojrzała do przekłucia drugiego uszka, wtedy poszłyśmy z drugim do kosmetyczki.

Zmykam robić obiadek...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość