Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

02 cze 2011, 20:53

Gabi przesliczna masz corke tylko pozazdroscic

Młoda_mama1111
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2011, 11:19

05 cze 2011, 11:40

Czesc wszystkim ! :)
od jakiegos czasu juz chcialam sie udzielac na takim forum ale nie mogłam nic fajnego znalesc a to forum jest fajne :)
dzis moje malenstwo ma 14 tygodni i 6 dni :) jutro bedzie 15 tydzien .. :) poród wstepnie jest na 26 listopada ale to pewnie i tak przesunie sie na grudzień :) bo podczas badania USG gdy byam w 12 tc to moja kruszyna byla w 11 .. :) lekarz mi to wyjasnial ale juz nie wiem o co chodzi :)
jutro ide do lekarza i moze wstawie zdjecia z badan :)
:ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

05 cze 2011, 12:50

Witam drogie koleżanki - jak jak już pewnie wiecie termin mam na luty ale jestem na podtrzymaniu i nie moge sie doczekac USg i ujrzec serduszko i ze wszystko jest OK...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 cze 2011, 18:39

Młoda_mama1111, Mamusia28, witajcie :-)

U nas weekend minął cudownie :-)
Dzisiaj cały dzień byliśmy nad jeziorem w Czechcach :-) Emilia się wyszalała a ja sobie poleniuchowałam :-D

Mamusia28, ja też jestem na podtrzymaniu i też jeszcze fasolki nie widziałam :-) Do gina pójdę albo jutro albo we środę i mam nadzieję że już coś będzie widać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniooolek69
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:52

05 cze 2011, 19:01

Dawno mnie nie bylo i widze, ze jest co poczytac:) czeka nas przeprowadzka i tak sie zbieram do pakowania..ehh, rzeczy na polkach nie wygladaja tak strasznie a tu nagle multum kartonow :ico_olaboga:
w piatek bylismy u lekarza. nastepnym razem przed wizyta zjem sobie czekoladke, bo tym razem moje dziecko cos za spokojne bylo;p spal sobie slodko z raczka pod glowka a w pewnym momencie podrapal sie za uszkiem :-D to byl swietny widok:)
mialam nadzieje ze duphaston bede brac tylko do 16tc i niewiele sie pomylilam..skoncze opakowania ktore mi zostaly i przechodze na luteine dopochwowa i juz tak do rozwiazania..
Co do wagi to przytylam 2,5kg..a brzuszka jeszcze nie widac:( nooo, moze jest troszke zaokraglony z samego rana ale to tylko ja go widze;p za to wieczorem, po calym dniu jedzenia mam taka barylke jak w 7miesiacu :ico_noniewiem:
Juz sie nie moge doczekac pierwszych ruchow:) w poprzednich ciazach, w ktorym tygodniu je poczulyscie?

u lekarza skarzylam sie jeszcze na bol pachwin, chwilami bywa na prawde nieznosny :ico_placzek: dostalam no-spe forte i mam duzo lezec. jak mi powiedziala mam mala miednice i z tygodnia na tydzien bedzie coraz gorzej, do tego moze napinac mi sie podbrzusze a wtedy to juz bezwzgledne lezenie..
Martwie sie o ta moja kruszynke, ale musze byc dobrej mysli. Juz niecierpliwie czekam na ten grudniowy cud:)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 cze 2011, 20:41

aniooolek69, w pierwszej ciąży ruchy poczułam koło 19tc :-) i nie martw się napewno będzie dobrze. Ja też mam Duphaston ale mam nadzieję że ginka mi go już odstawi :-)
Gabi, po przeziębieniu nie ma już na szczęście śladu :ico_brawa_01: we środę idę z Emilią do laryngologa to najwyżej poproszę żeby przy okazji zajrzał mi w paszczę :-)

Chyba jutro pójdę do gina bo kurcze zżera mnie ciekawość :-) Jak myślicie?? Będzie już coś widać?? W sumie jutro będzie 6 tydzień i 5 dzień :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

06 cze 2011, 08:19

Gabi termin porodu to 03.02.2012
Aga26 jak się kurowałas podczas przeziębienia? Ja mam caly czas temperature 37,5, nieznośny katar i zaczyna sie kaszel. Do tejpory jedynie bralam naturalna witamine C z owoców, zrobilam sobie syrop z cebuli z miodem i to tyle...a do nosa woda z sola morską.
gabi gdzie robiłaś badania? w przychodni czy np diagnostyce?
Aga26 a masz już jakieś objawy ciążowe? Ja oprócz duużego i bolacego biustu żadnych. No może odczuwam wilgotnośc i jestem bardziej humorzasta:) Wogole mi sie spac nie chce.!!!

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 cze 2011, 08:48

Mamusia28, co do przeziębienia to tak: jeżeli chodzi o gorączkę to do 38 miałam się nie przejmować ponieważ w ciąży generalnie kobieta ma podwyższoną temperaturę. Jak by Ci skoczyła powyżej 38 to musisz zbijać, najlepiej APAPem. Z domowych sposobów to piłam herbatę malinową, mleko z miodem i czosnkiem, jadłam dużo owoców i smarowałam nogi smalcem z gęsi :-)
A jeżeli chodzi o dolegliwości ciążowe to moje cyce zrobiły się bardziej tkliwe i robią się większe, męczą mnie nudności, pobolewa czasem brzuch czyli standard :-D
Gabi no właśnie ja też muszę badania porobić dlatego chce iść dzisiaj do ginka.

Ale mam śniadanie :-D Jak do słodkiego mnie nie ciągnie tak dzisiaj mi się zachciało bezy :-D

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

06 cze 2011, 08:54

Mnie boli w pachwinach raz lewa raz prawa albo wogole.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

06 cze 2011, 09:20

Mnie czasem też pobolewa ale to zupełnie normalne :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość