szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 cze 2011, 14:11

Aż takie kolejki ma ten gin?
tak bo ta co mi ciaze prowadzila dopiero pod koniec sierpnia ma termin wolny- wiec juz w ogole od groma czekania :/
O matko , paranoja jakaś.Ja rozumiem że może dobra jest ale skoro chodziłaś do niej wcześniej to nie powinnaś być wcześniej przyjęta?

Do mojego gina jak idziesz pierwszy raz to czekasz tez tak długo ale potem jak chodzisz to wizyty ustala bardzo szybko jeśli jest taka potrzeba.

Nie martw się bo na pewno jest wszystko ok.To musi potrwać by organizm do siebie doszedł.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

05 cze 2011, 15:12

Dzień dobry przyszłam postawić torcika na moją pierwszą rocznice slubu :ico_haha_02:

Obrazek

częstujcie się :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 cze 2011, 16:50

misia81, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 cze 2011, 17:41

Witam laski

Wtawię obecane zdjęcia mebli i z naszego dzisiajeszgo wypadu....


Obrazek
to są komoda i szafką od TV w duzym pokoju :)

Obrazek
to stół z krzesłami przy którym się posiłkujemy :P

Obrazek
Taaaaaka pojemna szafa u malego w pokoju jestem z niej meagaaa zadowolona

Obrazek
MY na wieży widowiskowej we Wdzydzach zdjecie robione przez naszego Adiego :))

Obrazek
Mój mąż ;)

Obrazek
Adrianek czekający na zejście bo obecaliśmy mu kąpiel w jeziorze hihi

Obrazek
Ja ( a właśnie dzisiaj na faceboku dostałam gratulacje powiękrzenia rodziny ponieważ niby w ciązy jestem ) Dowiedziałam się dzisiaj co jest nieprawdą....

Obrazek
Moi Panowie :))

Obrazek
Skok mojego syna do wody przy którym oczy nam z orbit wyszły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze strach lęku i zdziwienia!!!!

Obrazek
I kolejny skok z któym już w zeszłe lato zdążyliśmy się oswoić bezpieczniejszy ;)))))

Mam nadzieję że nie zanudziłam was a teraz idę poczytac co naskrobałyscie :))

[ Dodano: 05-06-2011, 17:43 ]
misia81 najleprzego z okazji rocznicy ślubu :)) a torcika chętnie bym wszamała :))

[ Dodano: 05-06-2011, 17:43 ]
misia81 najleprzego z okazji rocznicy ślubu :)) a torcika chętnie bym wszamała :))

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

05 cze 2011, 18:05

Dzień dobry przyszłam postawić torcika na moją pierwszą rocznice slubu :ico_haha_02:
gratulacje rocznicy.... a torcik na pewno przepyszny :ico_tort: :ico_urodzinki:

[ Dodano: 05-06-2011, 18:08 ]
izunia super fotki :)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

05 cze 2011, 19:00

rybka bardzo mi przykro... :714: no to za :564: piaty cykl...napewno ostatni :ico_haha_01:

misia gratuluje pierwszej rocznicy slubu :ico_brawa_01: żyjcie nam sto lat w szczęściu i miłości!!!
Ja ( a właśnie dzisiaj na faceboku dostałam gratulacje powiękrzenia rodziny ponieważ niby w ciązy jestem ) Dowiedziałam się dzisiaj co jest nieprawdą....
to dobry znak :-D . Super fotki...Syn niesamowicie odważny...a ty ...śliczna modelka :-D



a my dziś cały dzień na plazy..Dawidek cały czas chlupał sie w wodzie...było cudnie...i ja sobie popływałam i sobie wypoczełam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 cze 2011, 19:28

napewno ostatni :ico_haha_01:
- oby,a wiesz?Ja tym razem uzbroje sie w testy owulacyjne,chociaz moja siostra odradzala mi,bo u niej sie nie sprawdzily,ale ja jednak sprobuje,majatek to nie kosztuje :ico_oczko: No i skocze do lekarza,moze mi cos da na pobudzenie jajeczek :ico_oczko:
.i ja sobie popływałam i sobie wypoczełam
- no i super,teraz to nam sie musi juz udac :ico_oczko: Pamietaj,ze ja czekam za toba :ico_oczko:

Izunia, bardzo ladne meble i synek odwazny :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 cze 2011, 20:05

Izunia napisał/a:
Ja ( a właśnie dzisiaj na faceboku dostałam gratulacje powiękrzenia rodziny ponieważ niby w ciązy jestem ) Dowiedziałam się dzisiaj co jest nieprawdą....

to dobry znak :-D . Super fotki...Syn niesamowicie odważny...a ty ...śliczna modelka :-D
ale my nie możemy mieć dzieci więc to nie dobry znak

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

05 cze 2011, 20:31

Ja tak sie wpycham z innym tematem do Tynusz1 bo widze ze masz ten sam problem co ja co do @ :ico_sorki: Ja po porodzie pierwsza @ dostalam po 3 miesiacach gdzie karmilam piersia tylko 1,5 tyg. :ico_sorki: A teraz masakra :ico_olaboga: Nie wiem kiedy dostane :ico_placzek: Co miesiac prawie zawsze testuje :ico_sorki: Mam cykle rozne nawet do 40 dni :ico_sorki: A kiedys mialam do 30 dni :ico_sorki: A i zadnych objaw jak kiedys :ico_noniewiem: Takze sie nie stresuj :-) Wydaje mi sie ze to normalne tylko czasu na to aby wszystko sie wyregulowalo :-)

Izunia Sliczne mebelki :ico_brawa_01:
I slicznie wygladasz :-) :ico_brawa_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

05 cze 2011, 21:31

Izunia, iw_rybka, dzwoneczek82, kingoza,madzens dziękuję dziewczynki za gratulacje :ico_sorki:

Izunia, śliczne mebelki a Ty taka super babka :ico_brawa_01: fajną masz ta sukieneczke ja chciałabym sobie taką kupić tylko,że Ty wysoka jesteś to tobie pasuje a ja nie wiem czy mi będzie pasowało :ico_noniewiem:
a tak wogóle to już na 100% wiesz,że dzieci nie mozesz mieć? :ico_noniewiem:
No i skocze do lekarza,moze mi cos da na pobudzenie jajeczek
to ja polecam CLOSTYBELGYT świetny lek pobudzający jajeczka,piękna owulacja po nim jest i @ są jak w zegarku :ico_oczko: zapytaj o niego u lekarza,ja go brałam rok i wszystko jak w zegarku miałam i piekną owulaacje i @ na czas ja nawet do godziny wiedziałam kiedy @ przyjdzie...

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość