Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

Wkładki laktacyjne

05 cze 2011, 23:37

Kobietki ratujcie!
Szukam dobrych wkładek laktacyjnych, które będą dobrze chłonąć i nie przeciekną. Jak karmię małego z jednej piersi, to z drugiej leci mi ciurkiem :ico_sorki:
Mam wkładki Baby Ono, mimo że cienkie dość dobrze chłoną, ale nie przepuszczają powietrza i piersi po chwili są całe upocone, mam też Bella Mamma, te przepuszczają powietrze, ale nie dają rady z chłonnością. Już ostatnio robię tak, że najpierw przyklejam do stanika tą baby ono i na nią tą z belli, ale to i tak nie daje rady-stanik i bluzka mokre i cieknie mi jeszcze po brzuchu :ico_sorki: Myślałam o muszlach, ale je widać przez bluzkę.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 cze 2011, 23:52

ja przy nawale jak mi lecialo mocno to pielucha tetrowa dociskalam :ico_oczko: :ico_haha_01: ale na codzien do chodzenia sprawdzaly sie tylko wkladki tommee tippee,przyklejane do stanika nie przesuwaja sie,sa dosc duze a zarazem plaskie i chlonne,to jedyne ktore mi sie sprawdzily fakt ze byly jedne z drozszych wtedy :ico_noniewiem: ale byly bardzo wygodne i nie odznaczaly sie przez bluzke :ico_sorki:

[ Dodano: 05-06-2011, 23:55 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

05 cze 2011, 23:56

Ja używałam wkładek gonsonss baby (nie wiem jak się to pisze :ico_noniewiem: ) one też są przyklejane do stanika.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2011, 07:15

mi sprawdzaly sie avent

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

06 cze 2011, 07:43

Dla mnie są dobre NUK, bo są cieniutkie i chłonne, od razu łapią i mają podwójny plaster więc się nie przesuwają.
A najgorsze są wszystkie takie grubsze typu baby dream.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

06 cze 2011, 15:34

no to mi pomogłyście, każda wymieniła inne :ico_haha_01: chyba nie pozostaje mi nic innego jak testować wszystkie po kolei :-D

Askra w ciąży wystarczały mi te wkładki, które mam, ale teraz to jest istny wodospad i wkładka jest na max pół godziny :ico_olaboga:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

06 cze 2011, 15:44

markotka, nie pozostaje ci nic innego jak przeczekać nawał. Niedługo się samo ureguluje!
Zamrażaj ile się da jak leci tak ostro i noś ciasne biustonosze. To podobno pomaga w zmniejszeniu laktacji, jak chcesz zmniejszać oczywiście.

ekspert_philips
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2010, 10:54

07 cze 2011, 10:01

Markotka, ze swojej strony polecam wkładki laktacyjne Philips Avent. Możesz wybrać wkładki jednorazowe, bądź wkładki wielorazowe.
Te pierwsze, wykonane są z naturalnych materiałów, które zapewniają przepływ powietrza oraz chłonność. Aby wkładka pozostawała na swoim miejscu można przykleić ją do biustonosza.
Z kolei wkładki wielorazowe wykonane są z bawełny, dzięki czemu zapewniają przepływ powietrza. Są nieco grubsze od wkładek jednorazowych, ale mają takie same właściwości chłonne.
Jeśli natomiast masz dużą laktację, z którą wkładki nie dają sobie rady polecam inne rozwiązanie - muszle laktacyjne Philips Avent. Są to silikonowe muszle, które nakładasz na piersi. Możesz nosić je pod biustonoszem. W muszlach zbiera się wyciekający pokarm. Ten rodzaj zabezpieczenia gwarantuje, że nie będziesz miała plam na bluzce. Dodatkowo, dzięki specjalnym nakładkom z dziurkami Twoje piersi będą mogły swobodnie oddychać. Czy któraś z mam korzystała z muszli laktacyjnych? Jak oceniacie tę metodę zabezpieczenia przed plamami i przeciekaniem?

---
w sprawie reklamowanego towaru najlepiej jest skontaktować się z administratorem forum ,gorąco polecam :-)
Ostatnio zmieniony 07 cze 2011, 11:20 przez ekspert_philips, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

07 cze 2011, 19:28

kupiłam wczoraj w aptece wkładki Penaten i to był strzał w 10 :ico_brawa_01: są rewelacyjne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 cze 2011, 09:33

markotka, ja używałam Johsons Baby w rossmanie zawsze są w podwójnym opakowaniu i mają taki żel który chłonie wilgoć jak pieluszka

a w domu jak karmiłam to przysłaniałam sie pieluszką tetrową głównie w nocy bo spałam bez stanika często i leciało ze mnie jak z prysznica hehe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość