Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 cze 2011, 09:46

Evik.kp wszystkiego najlepszego :ico_prezent:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

07 cze 2011, 12:31

Evik 100 lat!!!!!

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

08 cze 2011, 15:58

Evik.kp wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja od soboty sama rządzę. Małżonek wziął miesiąc urlopu i pojechał się relaksować. Wszystko było by ok, ale mam teraz niewielki zamęt z dzieciaczkami, niania nie bardzo może się nimi teraz zająć. Trochę poprzestawiałam się z koleżankami w pracy, ale w weekend mam zjazd :ico_noniewiem: I dlatego wyruszamy na wcześniejsze wakacje do babci. Ja w sobotę mam 2 egzaminy, trzymajcie kciuki już od 8 rano. A za mną wszystkie zaliczone ćwiczenia (na 4 i 4,5 :-D ) i jeden egzamin też mam do przodu.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

08 cze 2011, 20:20

Agnies gratuluję! zawirowań nie zazdrooszczę.
I co puściłaś męża na cąły miesiąc samego? On wypoczywa a ty? :ico_noniewiem: a gdzie pojechał?

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

08 cze 2011, 20:49

Małżonek wziął miesiąc urlopu i pojechał się relaksować. Wszystko było by ok, ale mam teraz niewielki zamęt z dzieciaczkami, niania nie bardzo może się nimi teraz zająć
nie no i tak sobie wyjechał?????????

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 cze 2011, 09:32

Hej hej

Dziękuję dziewczynki za życzenia :ico_sorki: teraz lecę do 30 stki :ico_oczko:

Agnieś maż bardzo wygodny, i na cały miesiąc wyjechał :ico_olaboga:

No i trzymam kciuki za ciebie na pewno bo sama mam teraz sesję. Już jeden egzamin miałam teraz za tydzien kolejne dwa i potem jeszcze dwa więc znam ten ból bo chłopaki nie dają czasu wytchnienia :ico_oczko:

Jutro mam grila w domu więc dziś się troszkę musze przygotować

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2011, 11:56

Agnieś81 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zdanie ćwiczeń :ico_brawa_01: a mąż jak to na miesiąc wyjechał? :ico_szoking: i ty się zgodziłaś?

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

09 cze 2011, 15:05

nie no i tak sobie wyjechał?????????
jak nikt zasłużył na wakacje. Nie pamiętam czy mówiłam, ale mój mąż pół roku temu awansował na kierownika zakładu i robi całymi dniami, zero wolnego, jak wracał z pracy to normalnie zwłoki z niego zostawały. Na nic nie miał siły i ochoty. Zażądał od szefa wolnego (jeszcze z tamtego roku urlop). A w tym samym czasie okazało się, że jego kuzynka przyjeżdża z Norwegii i zaraz wraca. Zaproponowała, że go zabierze i pojechał łowić ryby nad fiordy.
i ty się zgodziłaś?

sama mu kazałam. W domu na pewno by nie wypoczął, bo dzieciaki, w ogóle sprawy domowe. Ma naładować akumulatory na następne miesiące. A ja nie mogłam pojechać, bo mam sesję. Ale zaraz po egzaminach biorę dwa tygodnie wolnego i może też gdzieś się wybiorę.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

09 cze 2011, 17:20

Agnieś81 no to podziwiam,bo ja bym nie puściła męża na tyle urlopu samego :ico_wstydzioch:

tym bardziej,że w domu nie mam co liczyć na jego pomoc :ico_noniewiem: jedyne w czym pomaga to wieczorem jak jest w domu to zajmie się małą żebym mogła się wykąpać i tyle...
pracuje normalnie i dorabia,ale z dorabianiem już przegina,bo jak ma wolne to tylko niedzielę i wtedy najlepiej by leżał do góry brzuchem,a jak proszę "nie rób nic w sobotę i odpocznij" to słyszę ciągle "że musi zarabiać" :ico_zly: jakby go faktycznie jedna sobota zbawiła :ico_puknij: przez takie zachowanie ja bym go nigdy nigdzie nie puściła,tym bardziej,że nawet ja nie mam kiedy odpocząć,nie raz komp włączony cały dzień a czasu usiąść nie ma...i czasem jego tekst,że on przecież pracuje to jest zmęczony,a ja to co leżę przy 2 dzieci i nic nie robię? :ico_zly: już się o to pożarliśmy nie raz,bo jak był z Hanią w domu jak ja rodziłam to już na głowę dostawał a to raptem 3 dni,a jak ja ciągle z nią jestem to mam chodzić wypoczęta i w domu ma być porządek,obiad zrobiony...jeszcze jak ze szpitala wracałam to pytam czy w domu czysto bo nie będę sprzątać,a on jeszcze że TAK bo przecież prawie w domu nie siedzieli tylko zawsze u kogoś...a ja wchodzę do domu i takie oczy :ico_szoking: jak zostawiłam 3 talerze w zlewie tak zostały i jeszcze gary dołożone,w pokoju zabawki porozwalane,na stole resztki śniadania :ico_zly: i jeszcze mi zonajmił,że jego siostra ma nas odwiedzić! i nawet nie usiadłąm tylko zaczęłam sprzątać,bo gości zaprosi na syf w domu gdzie nawet miejsca czystego nie było i wtedy taki opier.... dostał że mu sie odechciało wszystkiego :ico_zly:

[ Dodano: 09-06-2011, 17:22 ]
w zeszłym roku pojechał sobie ryby łowić na 2 dni z kolegami nad morze,a w zamian mieliśmy pojechać wtedy latem do Iki202 i jak widać rok czasu jedziemy i dojechać nie możemy :ico_zly: :ico_zly:

teraz też coś wspomniał że chce na ryby jechać to ja mu szybko to ukrócę i nigdzie się nie ruszy :ico_nienie:

[ Dodano: 09-06-2011, 17:23 ]
sorki,2 lata temu :ico_sorki:

więc skoro ja nigdzie się nie ruszę to on też nie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 cze 2011, 18:57

no ja t bym wogole męża samego nie puściła.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość