dorka78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:24

wyjazdy połączone z warsztatmi

09 cze 2011, 16:31

Hej!

Zastanwiałam się nad jakimś wyjazdem połączonym z ciekawymi warsztatami lub ćwiczeniami. Byłyście może kiedyś na takim wyjeździe, np na weekend?

pipi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2011, 23:54

15 cze 2011, 00:09

hej,

ja byłam raz na czymś podobnym (była joga i wykłady o dietach) i było bardzo fajnie, zwłaszcza jesli namowisz kolezanki na taki wypad. Trzeba tylko zwrocic uwagę co faktycznie jest w cenie, tzn. czy wszystkie zajęcia itd.

dorka78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:24

15 cze 2011, 15:09

a gdzie znalazlaś taki wyjazd?

pipi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 cze 2011, 23:54

16 cze 2011, 21:03

organizowała go taka jedna firma szkoleniowa Global training centre. Byłam u nich kiedyś na kursie i stad dowiedziałam się o wyjezdzie. Moze teraz tez cos maja.

dorka78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:24

17 cze 2011, 12:56

dzięki, znalazłam.
Jest wyjazd, co prawda najbliższy termin w sierpniu, ale chyba się wybiorę.
Warsztaty te mogą być wspaniałą okazją na spędzenie weekendu wraz z przyjaciółkami oraz okazją do zrobienia czegoś tylko dla siebie.




W trakcie pobytu będą miały Panie okazje wziąć udział w warsztatach

ze zdrowego odżywiania,
wizażu oraz
zrelaksować się w hotelowym SPA
jak i na łonie natury
Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych trenerów- specjalistów w swojej dziedzinie

Na warsztatach z dietetykiem dowiedzą się Panie jaka dieta jest najkorzystniejsza dla zdrowia jak i urody. Będą miały Panie również okazję osobiście porozmawiać z dietetykiem.

Natomiast na zajęciach z wizażu opowiemy jak prawidłowo dbać o cerę, dobierać kosmetyki oraz podkreślać urodę odpowiednim makijażem.

Dla uczestniczek zapewniamy również kojący masaż, który pozwoli w pełni zrelaksować się podczas weekendu w górach.

W wolnym czasie będą mogły Panie cieszyć się pięknym otoczeniem hotelu. Dla miłośników ciszy i wypoczynku w kontakcie z przyrodą proponujemy spacery m.in. po pięknym Parku-Zdrojowym.

Plan pobytu:

Dzień I: przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiad. Po obiedzie zajęcia z dietetykiem, kolacja, możliwość korzystania ze SPA.

Dzień II: śniadanie, zajęcia z dietetykiem, czas wolny, obiad, możliwość skorzystania ze SPA- masaże, kolacja

Dzień III: śniadanie, zajęcia z wizażu, wyjazd do domów

Terminy:

5.08- 7.08.2011 lub
23.09 – 25.09.2011

Koszt: 650 zł + VAT – cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie, warsztaty oraz 1 masaż.

formularz zgłoszeniowy na stronie Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 07:18 przez dorka78, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość