Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

09 cze 2011, 23:00

może i mam 17 lat i nonono wiem o życiu o wychowaniu dziecka, zgadzam sie...
ale jestem na tyle odpowiedzialna i dojrzała ,że nie dała bym zrobić krzywdy mojemu dziecku.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

09 cze 2011, 23:01

no nie wiem która mądra chciała by urodzic w 36 t.c bez zgody lekarza
No własnie jedną taka znam. Później był płacz i przerażenie.

[ Dodano: 09-06-2011, 23:02 ]
Malinkax33, nie mów już o wieku bo nikt się do wieku nie przyczepia tylko do tego co piszesz. Ale nie ważne. Dajmy spokój. Każdy wyraził swoje zdanie bo do tego ma prawo.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

09 cze 2011, 23:04

ladybird o matko kochana. szok.
nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji..
dziwi mnie zachowanie tej rodzącej... ciekawe jak to było <mysli>
Joanna24, no pociesze Cie bo ja naprawde nie chce źle dla nikogo...
a tym bradziej dla swojej kruszynki...
obu nam bedzie lepiej juz obok siebie aniżeli w sobie ,że tak powiem...
ona za dużo nerwów czuje odemnie a do tego ciągnie mnie do fajek ;(

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

09 cze 2011, 23:04

Malinkax33, no ja mieszkałam pod jednym dachem z teściem alkoholikiem. Ciągłe wojny i kłótnie. Na szczęscie nie mamy z nimi kontaktu od ponad półtora roku :)

[ Dodano: 09-06-2011, 23:06 ]
ladybird szok. A ile jej synek ma latek? Spokojnej nocy.

[ Dodano: 09-06-2011, 23:07 ]
ciągnie mnie do fajek ;(
:ico_nienie: To nie masz zamiaru karmić?

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

09 cze 2011, 23:09

Joanna24, omg, współczuje... mój tata nadużywał kiedys alkoholu... wiem co to :(
za to moja tesciowa nasyła na mnie policje ,ze jestem w ciazy i jestem pod wpływem narkotyków...
do tego juz doszlo... Patryk sie zdeczka załamał no i ja przy tym też... a policja juz jak ma do mnie przyjść to mówili mi dziś ok 16 jak byli ,że moge skarge wniesc za znecanie sie psychiczne nad ciezarna ale nie zorbie tego Patrykowi :((

[ Dodano: 09-06-2011, 23:10 ]
Joanna24, pewnie ,że mam, marze o tym...
bezpieczniej, zdrowiej dla małej, no i taniej hihi...
al przez te nerwy jak Patryk pali mnie tez ciągnie, teraz nie zapale ale boje sie ,ze później jak juzmała nie bedzie w brzuszku... :(
a czy to bedzie jakos wpływało na mleko ?

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

09 cze 2011, 23:11

Nie wytrzymam za chwile, naprawde caly czas probowalam Cie zrozumiec ale juz nie moge tego czytac po prostu co piszesz czasami..
Łatwo Ci mówić jest bo jesteś dojrzalsza, ja co usłyszałam od lekarza to wam napisałam
jeżeli uzgodniłam to z moim lekarzem nie rozumiem czemu Ty akurat masz coś do tego ?
Chcialabym zauwazyc ze w poscie, w ktorym napisalas ze dzwigasz, kochasz sie itp zeby wywolac porod nie powiedzialas ani slowa o tym, ze uzgodnilas to z lekarzem albo ze sam Ci to powiedzial wiec przestan do chol.. piep.. ze my sie czepiamy! Skad mialam niby wiedziec ze lekarz tak Ci powiedzial?? Napisalas ze starasz sie wywolac porod i tyle, w ktorym miejscu prosze pokaz mi napisalas ze to uzgodnilas z lekarzem?....

I prosze nie osądzaj mnie bo to nie jest miłe, Ciebie nikt tu nie osądza i tego co piszesz
Jak Cie osadzilam, bo nie za bardzo rozumiem? Tym, ze powiedzialam ze dziecko powinno posiedziec dluzej? Czy tym, ze raz mowisz jedno a pare dni drugie? Czy ja mowie, ze jestes taka i taka? Nie.. Mowie, ze jakakolwiek dziewczyna takie cos robi moim zdaniem postepuje nieodpowiedzialnie.. Przynajmniej poki nie ma tego ustalonego z lekarzem oczywiscie.

ja mam sie położyc i przeczekac do 40 t.c ?
Jesli przeczytasz ze zrozumieniem moj poprzedni post to zobaczysz, ze zgadzam sie ze dzidzia moze przyjsc na swiat w 38tc ale Ty jestes w 36 a 2 tyg wydaja mi sie spora roznica..

Nie pracuje ale sie ucze, pomagam w pracy mamie
Na ten temat napisalam tylko dlatego, ze sama to zaczelas. Rozumiem, ze masz duzo obowiazkow, tak samo jak wiekszosc z nas wiec po prostu nie mow, ze ktos tu sobie siedzi na tylku i wszystko sie za niego samo robi.. Bo chyba zadna z nas nie jest tu niestety ksiezniczka zeby ktos ja za wszystko wyreczal..
a Ty nie doczytałaś o tym ,że ustaliłam to z lekarzem ?
Zostawie to bez komentarza.
dziewczyny spokojnie, po co się denerwować?
Staram sie, ale czasami juz nie moge..

A co do tego, ze lekarze patrza na termin z OM to pierwsze slysze.. Ale mozesz miec racje, nie wiem, moze to zalezy od lekarza.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 23:16 przez Agus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

09 cze 2011, 23:14

a czy to bedzie jakos wpływało na mleko ?
Tak. Nikotyn przenika do mleka.
Ja rzuciłam w pierwszej ciąży na początku i nie wróciłam.

Malinkax33, a co do teściów twoich i moich to mogą sobie rękę podac. Mój synek ma tylko jednego dziadka :( I to na odległośc.

Meliske sobie wypij. Zjedz marcheweczke jak CIe korci :)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

09 cze 2011, 23:16

Agus, poczytaj sobie wczesniejsze posty to rozwikłasz tą zagadke skoro tak cie to męczy i męczy...
bo mnie to juz nudzi.
powtarzam poraz enty jestem w 37 tc !!!!!!!

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

09 cze 2011, 23:17

Agus, nie nerwuj sie tak maleńka :)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

09 cze 2011, 23:17

Joanna24, dzieki, nie wiedziałam , myślałam ,że nikotyna nie ma wpływu na mleko :(
cóż... teraz wiem ,że napewno nie wróce do fajek jak bede karmiła z wiem ,ze zorbie wszystko zeby karmic...
ja mam cukierki z meliska :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość