Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

09 cze 2011, 13:43

margolcia Bedzie wszystko dobrze - 3mamy kciuki:)

No ja mam tez nieciekawa sytuacje - moj maz od dnia slubu nie odzywa sie z moimi rodzicami - moi rodzice spowodowali taka sytuacje i teraz widze ze im zle z tym ale moj maz nie wyciagnie pierwszy reki nie chce ich znac. Caly rok mnie stresowala ta sytuacja i troche mi smutno ze nie bedzie go razem ze mna w takiej chwili:(

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 cze 2011, 14:04

margolcia, piękne okolice :-D mój mąż tam ma sporą część rodzinki i kiedyś często na wakacje jeździł, zawsze opowiada, ze macie komary mutanty jak ugryzą to mega bąble się robią :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 cze 2011, 14:17

ze macie komary mutanty jak ugryzą to mega bąble się robią
oj mamy mamy :) choć w sumie nie sa az takie straszne

stojrotka00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2011, 17:04

09 cze 2011, 17:22

Witam wszystkie obecne i przyszłe mamuśki :)
Mam do Was kilka pytań i mam nadzieje, że w jakis sposob mi pomozecie z góry mam nadzieje ze moj watek nie zostanie usuniety pisalam juz na innych forach i nic zero odzewu badz post usuniety mam nadzieje ze tu bedzie inaczej. Przedstawie Wam moja sytuacje od początku do konca tak bedzie lepiej :
@ mialam 19maja 2011r nie prowadzilam nigdy wlasnych obserwacji (tzn pomiar temp ird) wydaje mi sie ze u mnie owul jest kolo 11dc awg kalendarzyka w necie moglo to nastapic miedzy 12a 14dc z narzeczonym bardzo bysmy chcieli miec dzidzie dodam iz dzis jest 22dc a @ mam regularne co 28dni +/- 1-2dni i tu nasuwaja sie moje pytania:
17-19dn cyklu odczuwalam bol brzuch takie klucie czasami bolalo/kulo mnie w okolicach pochwy dodatkowo zauwazylam taki bialy lepki sluz w chwili oobecnej juz go nie ma oodczuwasz suchosc w okolicach intymnych dodam, iz moje piersi sie powiekszyly i zrobily sie ciezsze zauwazylam rowniez, ze pojawily sie takie jakby fioletowe zylki sutki podczas dotyku bardzo bola nawet nie nosze stanika bo boli. Kiedy najszybciej moge zrobic bhcg aby stwierdzic w ciaze wiem ze test ciazowy najwczesniej mozna zrobic w dzien plaowanej @ badz dzien po kiedy moge isc do gin aby stwerdzil ciaze ? Co jest duhospan i w jakim celu go sie stosuje. Z gory dziękuję Wam za odpowiedź. i życze spokojnej ciązy i szczesliwego rozwiazania. aaa bym zapomniala dolaczylam do was gdyz wrazie gdyby moje obawy sie potwierdzily a bardzo bym chciala to wg kalendarzyka na termin porodu w necie wyszlo na 22luty2012r

Mam mała pomylke w loginie .
Pozdrawiam

Stokrotka00



Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 21:10 przez stojrotka00, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 cze 2011, 17:51

stojrotka00, co do objawów to mogą one wskazywać na ciążę ale nie muszą. Często kobieta która bardzo chce mieć dziecko 'wmawia' sobie pewne dolegliwości.
Musisz uzbroić się w cierpliwość i jeszcze ze 4-5 dni zaczekać. Wtedy będziesz mogła zrobić test lub bhcg.
Co do gina to stwierdzić on może ciążę około 5 tc.
A Duphaston to leki które przepisuje lekarz na podtrzymanie ciąży.
Powodzenia :-)
margolcia, jak po wizycie??
Mamusia28, u mnie podobna sytuacja z tym że u mnie mąż drze koty z moją mamą :-) ja już się przyzwyczaiłam :ico_oczko:

Posprzątałam mieszkanie bo bajzel miałam niemiłosierny :ico_noniewiem:
Ale wyrzyłam się na odkurzaczu i od razu humor mam lepszy :-D

stojrotka00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2011, 17:04

09 cze 2011, 18:14

Aga26 wiem zdaję sobie z tego sprawę, iż może tak być z tym wmawianiem bo już kiedyś miałam podobnie tylko bez żadnych objawów ze tak powiem i dzień po planowanej @ zrobiłam test i wielkie rozczarowanie. Teraz tak bym nie chciała. Teraz normalnie czuję się jakbym była w ciąży lecz nie chce się nastawiać na to gdyż rozczarowanie to wielki ból i pewnie nie jedna z nas to wie niestety :( Także pozostaje mi chyba tylko i wyłącznie cierpliwie czekać jeszcze te kilka dni. Jeżeli nie macie nic przeciwko to będę tu zaglądać do Was i inf na bieżąco co i jak. :-D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 cze 2011, 21:10 przez stojrotka00, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 cze 2011, 20:43

Hihi nie ma to jak zachcianki :-D
Nie wytrzymałam do jutrzejszego obiadu i na kolację wcisnęłam 2 gołąbki z sosem pomidorowym :-D

stojrotka00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2011, 17:04

09 cze 2011, 21:06

Gabi nie gniewam się. Dlatego napisałam,aby się dowiedzieć te kilka dni mnie nie zbawi mam nadzieję, ze nie będzie @ i zobaczę na teście piękne 2 kreseczki :)


Obrazek

Obrazek

stojrotka00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 cze 2011, 17:04

09 cze 2011, 21:17

No dokładnie tak ja piszesz Gabi no ale cóż będę musiala nauczyc sie cierpliwosci bo jestem osobą bardzo niecierpliwa i te kilka dni to dla mnie test wytrzymalości ;D

Tak pozatym czytam od poczatku forum i chciałabym powiedzieć wszystkim mamusiom :ico_ciezarowka: ze sliczne fasolki na usg :ico_brawa_01: i życze Wam wszystkiego dobrego zero mdłości itp i szczesliwego i pomyślnego rozwiazania :ico_haha_01: Mam nadzieje ze do Was dolacze :-) :-)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

10 cze 2011, 07:29

Hej dziewczyny, robilam test w ubigłym tygodniu- 1tydzień po spodziewanej @. I wyszedł pozytywny (druga kreska blada ale byla), poszłam do lekarza ktory stwierdził, że macica jest powiększona lae jeszcze zbyt wczesnie na USG, przepisał mi lekarstwa na podtrzymanie- Jako że w zeszłym roku miałam zabiek usunięcia - puste jajo plodowe. Idę na kolejną wizytę 15.06. Boję się strasznie,mam nadzieję że będzie wszystko ok.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość