moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

10 cze 2011, 11:29

ale się rozpisałyście.... :ico_olaboga: :-D

.
moni26znowu napięta sytuacja :ico_nienie: ... mam nadzieję że to wina szalejących hormonów :ico_ciezarowka:
Ale my tylko wyrażamy własne zdanie. Każdy ma do tego prawo. Po to jest forum.
dokładnie, ale po co się niepotrzebnie nakręcać
Przepraszam, że się wtrącam, ale... Dziewczyny, dajcie sobie "po razie"
dzięki za wsparcie :ico_sorki:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

10 cze 2011, 11:29

Agus, Malinkax33, myslę, że spróbuję znowu, ale juz bez tej takiej paniki młodej mamy :ico_oczko: Ze cos trzeba, bo tak mówią....ja przez to ze Dominik był malutki przy urodzeniu i z tym mlekiem były jaja, to w szpitalu spedziałam prawie tydzien.! :ico_sorki:Agus u Ciebie to przynajmniej wina budzika, a ja ostatnio to taka zakręcona chodze, że mój M. zywi się kanapkami z automatu :ico_wstydzioch: Wiecznie zapominam mu zrobić sniadania, wstaje jak mnie Dominik budzi.....
Ale z tym wstawaniem i sikaniem to włansie tak jest, że kurde budzisz się co chwile, wydaje Ci sie ze wszystko pod kontrolą, a tu jak trzeba to się spi w najlepsze. Ja to nawet fundnełam sobietaki budzik z wyświetlaczem na ściane. Polecam fajna rzecz i niedroga.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

10 cze 2011, 11:31

beti, własnie ja sie tej paniki u mnie obawiam :(
i tej presji ze strony innych... ,ze nie dam rady :((
arrr...
nie słyszałam o takim budziku hihi

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 cze 2011, 11:33

I mi tu dzwoni że coś kupił!!

super sprawa u nas w Polscre niestety nie mamy takich mozliwości bo jak jest cos zadłużone to wygrywaja "znajomi" komorników, albo jest to robione po cichu , ze tylko jedna osoba się zgłosi i za marne pieniądze cos wygrywa. Pisze tak bo znam 2 takie przypadki więc jak to się mówi - na układy nie ma rady!!!
A Tobie gratluję w myślę, ze się poochwlisz jak już dojdziesz do siebie :-D :ico_oczko:
Ja stres, nerwy, jakies kłótnie nie wiadomo o co z M. MAsakra
u mnie było podobnie ale jakos dałam rade z zacisniętymi zębami karmic przez 4 miesiące a potem dałam sobie spokój... bo mordowwałam sibie i dziecko i męża i tak jak piszesz ciągłe kłótnie z niewiadomo jakiego powodu. A mój ból pogryzionych cycków to aż włos na głowie się jeży.... i ciągle krew mi leciala jak nie z jednego to z drugiego i tak bez końca...Ale teraz mam taki plan , ze kupie sobie porządny laktator bo poprzednio miałam z aventa taki ręczny i normalnie jakas masakra była ile my się namordowali z mężem przy sciąganiu to wiemy tylko my...

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

10 cze 2011, 11:35

zirafka, ja mam własnie ten reczny z aventy, dostałam od koleżanki...
poważnie jest taki do nonono ?
straszycie z tym karmieniem heheh

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 cze 2011, 11:35

Ja to nawet fundnełam sobietaki budzik z wyświetlaczem na ściane. Polecam fajna rzecz i niedroga.
widzialam u nas taki w Lidlu był ale nie kupilam choc taki by sie przydal ... moze jeszcze taki spotkam.

[ Dodano: 10-06-2011, 11:36 ]
poważnie jest taki do nonono ?

to zalezy co komu przypasuje... jedne dziewczyny sobie chwala a mi np nie spasował i napewno takiego miec nie będę ( choć lezy jeszcze w piwnicy zapakowany )

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 cze 2011, 11:46

Beti gratulacje kupna domu. Opowiadaj jak już będziesz coś wiedziała na jego temat! A co do tematu cc i sn to nic nie przegapiłaś, bo ten wątek poruszyliśmy na innym temacie, chyba się nazywał strach przed porodem czy coś takiego i tam oprócz zirafki wypowiadały się inne dziewczyny nie z naszego wątku

[ Dodano: 10-06-2011, 11:48 ]
Malinka nie obawiaj się porodu. Będzie dobrze dasz radę. Nawet jak masz jakieś wątpliwości to głośno sobie wmawiaj "poradzę sobie" mi to pomogło :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

10 cze 2011, 11:50

Ja to nawet fundnełam sobietaki budzik z wyświetlaczem na ściane.
No zobacze czy kolo mnie gdzies bedzie. Wiesz, mi wystarczy najzwyklejszy bo mam bardzo lekki sen i od razu sie budze (moj M to zlewa budzik, nawet nie drgnie jak dzwoni haha), tylko ze mi wlasnie w ogole nie zadzwonil :ico_zly:
A mój ból pogryzionych cycków to aż włos na głowie się jeży...
Mm tez sie tego boje :ico_olaboga: Ja sobie kupilam Tomme Tippiee (czy jakos tak) elektryczny, wyglada fajnie no ale zobaczymy jak juz go uzyje ;)

Wczoraj dowiedzialam sie, ze strasznie sobie namieszalam z tymi staraniami sie o dofinansowania i kumpel nam polecil doradce ktory nam to pomoze wszystko naprostowac.. Tylko ze on sobie zyczy wstepnie 400£ a reszte jak juz dostaniemy jakies pieniadze w koncu ehh.. Troche sie boje ale kurcze wiem, ze sama tego nie zalatwie wiec trzeba :( Takze miejmy nadzieje, ze on cos zalatwi.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 cze 2011, 11:52

elektryczny
no własnie tez chce kupic elektryczny

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 cze 2011, 12:07

ło matko :-D napisały , że ho ho ho
nakjpierw aprop wolskiej - - ja pracuję w firmie farmaceutycznej - i wiem co nie co o leczeniu i tej chorobie - pracowałam z tymi lekami - więc rozumiem ból - ale ośrodek najlepszy w Polsce- wszelkie nowości i badania kliczne są dostępne - trzymam kciuki z alepsze wyniki i obniżenie wiremii - ciekawe jakie leki wam proponuja
co do cc - to ja przy 1 ciązy tez panikowałm do 7 m-ca myślałm o cesarce .. a potem mi przeszlo - wyszłam z ałożenia, że tyle kobiet rodzi - to ja chyba tez moge :-D teraz tylko chce naturalny -dlatego modle sie aby drugi nie był koło 5 - bo mi cesarke zrobia
ok - karmienie piersią i cudowne odciągacze - jak komu pasuje - ja męczyłam sie na początku z karmieniem ( łatwiej sie chudnie!!! ) :-D - brakowało mi troche pokarmu, dlatego wprowadziłam 1 butelkę po południu w 3 m-cu - a karmiłam mieszanie do 8 i fajnie . teraz tez chce karmoic naturalnie . Jezeli chodzi o sprzet - to mi zaden nie pasował - bo mi piersi ni eprzeciekały i był problem z odciaganiem - takie dziwne mam - ale koleżanki stosowały i sobie chwaliły
kupno domu ... gratuluje .. i zazdroszcze!!! super - mi te sie marzy ... ach.. :-D
dobra ide sie mleka napic - bo mam juz zgage na reni ... moze to pomoze ... a wogóle to gupia jestem - bo wiem, ze po czekoladzie mam zgage i co ... 2 łyżki nutelli zjadłam :ico_wstydzioch: :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość