beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

10 cze 2011, 12:14

Dziekuje laski za gratulacje, mąz wrócił i skusiłam się na łyczka szampana. No rzeczywiście kupił ta chate za 75 % wartości!!!! :ico_szoking: Ale przyznam się, że miesza mi się szczęście z ogromnym strachem. Nigdy nie miałam domu!!!! NIe mam pojecia co się wiąże z posiadaniem domu :ico_szoking:
NO i jeszcze zadłużeni właściciele tam są, nie możemy obejrzeć nawet jak to w środku wyglada! Troche taki kot w worku. Teraz musimy wystosowac list, że maja 4 tyg. na wyprowadzenie się. Chcemy sie zachować jak porzadni ludzie, mam nadzieje że i oni tez tak zrobią a nie zaczna wynosić umywalki i kibelki. Ludzie róznie reagują na strate dobytku.

Malinkax33,
beti, własnie ja sie tej paniki u mnie obawiam :(
i tej presji ze strony innych... ,ze nie dam rady :( (
arrr...
nie dac sie zwariowac, to jest najważniejsze! Bo doradców jest zawsze multum, tylko wielu z nich nie potrafi sie postawic w sytuacji osoby, której doradza i to jest największa kaszana. zirafka
A mój ból pogryzionych cycków to aż włos na głowie się jeży.... i ciągle krew mi leciala jak nie z jednego to z drugiego i tak bez końca...
no własnie :ico_zly: Mnie jak dopadły takie dwie od laktacji jeszcze w szpitalu to mimo, że miałam super laktator do ściągania MEDELA (polecam świetny!) to prawie nic nie było mleka. A te dalej karmic i karmić. Najpierw, że źle może przystawiam, potem, że dziecko źle ciagnie.... :ico_sorki: :ico_sorki:
zirafkabeti napisał/a:
I mi tu dzwoni że coś kupił!!
super sprawa u nas w Polscre niestety nie mamy takich mozliwości bo jak jest cos zadłużone to wygrywaja "znajomi" komorników, albo jest to robione po cichu , ze tylko jedna osoba się zgłosi i za marne pieniądze cos wygrywa. Pisze tak bo znam 2 takie przypadki więc jak to się mówi - na układy nie ma rady!!!
a widzisz, to ja już nie na czasie jestem, jednak 10 lat za granica robi swoje. Nie wiedziałam, że takie machlojki. Tutaj wszystko jest oficjalnie, my sledzilismy wszystko w necie. Dzwonisz, że chcesz brać udział w licytacji, wpłacasz 10% wartości domu i wio...

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 cze 2011, 12:14

a wogóle to gupia jestem - bo wiem, ze po czekoladzie mam zgage i co ... 2 łyżki nutelli zjadłam

hahah ja mam [podobnie... bo wiem, ze po czereśniach mnie "czyści" a i tak dzisiaj znowu się skusiałam i zjadłam TYLKO pól kilograma :ico_wstydzioch: no i lecę już na kibelek.

[ Dodano: 10-06-2011, 12:20 ]
Nigdy nie miałam domu
no to jesteś wsród tych szczęśliwców , którzy je mają :ico_brawa_01: :-D kurcze super sprawa!!!!!

[ Dodano: 10-06-2011, 12:21 ]
Ide się przeleżeć bo "zmeczyły " mnie te czereśnie!!

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

10 cze 2011, 12:22

Gosia A napisał/a:
a wogóle to gupia jestem - bo wiem, ze po czekoladzie mam zgage i co ... 2 łyżki nutelli zjadłam
Haha ja tak samo :p nawet jak juz mam lekka zgage ale widze cos czekoladowego to i tak zjem :D tak jak wczoraj akurat kupilismy Fistaszkowe (mniam!!) to w nocy zjadlam cala paczke na zmiane z rennie :-D

Beti powodzenia ze wszystkim i jeszcze raz gratulacje! zazdroszcze :)

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

10 cze 2011, 12:24

oj nie straszcie z tym karmieniem :ico_sorki:
też mam laktator tej firmy na M,ciocia poleciła,itak moja rodzicielka natychmiast zakupiła.
ostatnio też przydźwigała do domu prześmieszny wózek 3w1,mikroskopiny.tzw.wózek miejski,jakoś tak u mnie w Warszawie dużo osób z takim śmiga,lecz jak dla mnie wygląda podejrzanie,heh
a co do nocnych wojaży,takowe mnie nie męczą,nie wiem czego to zasługa,lecz nie narzekam.nawet truskawki mogę jeść tonami i mnie nie goni.

a teraz prośba do dziewczyn z Warszawy,wesprzyjcie radą
jaki szpital możecie polecić?
miał być Starynkiewicza,znajoma położna i moja lekarka tam pracuje,a tu masz ci los remont :ico_sorki:
podpowiedzcie coś,będe wdzięczna za każdą opinnię

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

10 cze 2011, 12:42

Kurcze, co z tym netem moim? Teraz załączyły mi sie posty, które jeszcze przed moim pisaniem sie pojawiły - np. od GosiA, Agus dziekuję Wam również. Nie wiem co jest grane, niektórych postów normalnie nie widze! Pojawiaja się po 40 min. tak że laski, nie strzelam nikomu ignora jak by cos, forum chyba nie daje rady takim pisarkom, jak my :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

10 cze 2011, 12:51

beti, GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A poprzedni właściciele Niemcy czy inna narodowośc?
A te dalej karmic i karmić. Najpierw, że źle może przystawiam, potem, że dziecko źle ciagnie.... :ico_sorki: :ico_sorki:
I zapewne Cie zraziły tym co robiły.
Co do laktatorów to ja mam z NUK-a. Ale szczerze...użyłam go może dwa razy. Najlepiej ściągało mi się mleczko ręcznie :)
beti, daj jakiegoś linka na PW. Albo powiedz mi co mam wpisac w Google. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
uskrzydlona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:28

10 cze 2011, 13:21

Malinkax33 no własnie wszystko inne mam prawidłowe, a nawet się poprawiło od poprzednich badań, dlatego nie wiadomo skąd się to bierze, lekarz też była zaskoczona, więc z tego powodu szpital a nie leki. Bo nie mozna leczyć kogoś jak się nie zna przyczyny ;)
Czytałam, że może tak być jak są złe wyniki moczu, gdy pojawi się białko, ale u mnie jest okej.
-
co do laktatorów polecacie jakiś szczególnie? nie mam żadnego rozeznania w tej sprawie, a chcę się zaopatrzyć.

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

10 cze 2011, 13:29

uskrzydlona, polecam laktator elektryczny MEDELA. Aaaa i witam u nas, bo chyba też zauważyłam posta po czasie :-) Ja miałam wypożyczony, wię cile kosztuje to nie mam pojecia.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 cze 2011, 13:46

polecam laktator elektryczny MEDELA
no wlasnie czytam teraz i tych lakatprach i akurat o tym co napisałas i jest to jeden z lepszych ale i nie tanich tzn jeszcze zalezy wszystko od wyposażenia , ale chyba na ten bym sie skusiła.

Awatar użytkownika
uskrzydlona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:28

10 cze 2011, 14:28

polecam laktator elektryczny MEDELA
no wlasnie czytam teraz i tych lakatprach i akurat o tym co napisałas i jest to jeden z lepszych ale i nie tanich tzn jeszcze zalezy wszystko od wyposażenia , ale chyba na ten bym sie skusiła.
również spojrzałam w neta, z tanich to on nie jest ;) to fakt.

A jaki lepszy zwykły czy elektryczny?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość