Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

10 cze 2011, 12:03

Ja pewnie jakbym przetrzymala to pewnie pokarm by przyszedl ale bylam juz wykonczona fizycznie i psychicznie mialam cale sutki poranione do tego wszystkiego dostalam depresji :ico_olaboga: Teraz gdybym wiedziala ze tak to wszystko bedzie to od samego poczatku karmilabym flacha.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 cze 2011, 12:29

Nika24347, fajnie ze do nas zajrzałas :-D

Murchinson hi hi przebojowe kupki tych naszych szkrabkow, a powiedz ile mały robi ich na dzien jak tez juz nie kramisz piersia? Bo u nas to tak 1 lub 2 dziennie, a na piersi to 6 lub wiecej.

Koroneczko gratuluje pieknego usmiech dla Ciebie :-D teraz takich bedzie wiecej.

Moj maluch to juz sie zaczyna przewracac na boczki, jak go połoze na boku w nocy to potem juz na pleckach lezy bo sie wierci.

Byłam dzis odebrac te masc za apteki, zaraz małęgo wysmaruje jak sie obudzi ale ma duzo tych krostek jeju martwie sie.
Moze mu zaczne podawac juz mleko dla dzieci ze skaza białkowa bo do lekarza ide dopiero w poniedziałek i boje sie ze przez weekend jeszcze bardziej go wysypie.
Dziewczyny co radzicie???

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 cze 2011, 12:40

Byłam dzis odebrac te masc za apteki, zaraz małęgo wysmaruje jak sie obudzi ale ma duzo tych krostek jeju martwie sie.
Moze mu zaczne podawac juz mleko dla dzieci ze skaza białkowa bo do lekarza ide dopiero w poniedziałek i boje sie ze przez weekend jeszcze bardziej go wysypie.
Dziewczyny co radzicie???
a nie masz jak podejść z małym do lekarza? możesz dać mleko HA ale nie wiem czy to teraz coś da :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 cze 2011, 12:43

aniawlkp86, no włąsnie ze nie mam jak isc, bo dzis sa tylko przyjmowane dzieci chore a ona była do 12 tylko.
No nic poczekam czy masc działa a jak nie to kupie a w poniedziałek do lekarza.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 cze 2011, 12:46

wiola85 oby maść zadziałała,tylko jeśli to skaza to i tak mleko trzeba będzie zmienić :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 cze 2011, 14:22

Wiola u nas z kupą to różnie, najczęściej jest 1 dziennie. Czasami nie robi przez kilka dni a jak już zrobi to prawie po pachy :ico_oczko: Jak widzę, że się męczy i nie może zrobić to daje mu trochę herbatki rumiankowej i za chwilę robi. W ręcznik i na mnie nie udało mu się zrobić ale raz po myciu fontanna na mnie częściowo popłynęła i na drzwi od łazienki.
Co do mleka to ja nie radze już go zmieniać. Nie masz pewności czy to skaza czy może uczulenie na coś innego, smaruj maścią jak nie przejdzie i lekarz zadecyduje o podaniu bebilonu pepti to dasz w poniedziałek. Nam przy kolkach też wypisała lekarka ten bebilon ale od razu zaznaczyła, że najpierw mamy przejść na bebilon comfort i podać leki i jeśli to po 7 dniach nie zadziała to wtedy podać b.pepti. Z pepti jest później trochę problemu z przejściem na normalne mleko-jedne dzieci przechodzą bez problemów inne nie i nigdy dokładnie nie wiadomo kiedy przejść na zwykłe.

[ Dodano: 10-06-2011, 14:30 ]
Ja dziś nie poznaję swojego dziecka-zasnął po 8 wstał po 11. Po 12 wyszliśmy na spacer i zasnął, śpi dalej w gondoli na balkonie. :ico_szoking: już nie pamiętam by tyle spał (chyba w pierwszym tygodniu po powrocie ze szpitala). Pewnie tyle śpi bo chłodno i brzuch go nie boli.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

10 cze 2011, 14:57

hej !! jak juz mam chwilke zeby zajrzec na forum to sie przeraziłam ......9 stron doczytania na nowym watku ......o starym juz nawet nie wspomne...wiecie czy martusia sie rozpakowała ??? jakies wiesci od niej ???

u mnie ogólnie armagedon.......Nataszka zrobiła sie niemozliwa......staram sie jaknajwiecej poswiecac jej uwagi....bardzo krzyczy na moja mame nie pozwili jej dotknąc niczego.. a na TYMONA nawet spojrzec......
no i mamy problem z sikaniem.....nie mam pojecia juz co robic.......leje gdzoie popadnie.....jak załoze jej pieluche do sobie zdejmuje sika na podłoge i sie smieje......stanie na połkuckach i wymusza zeby chociaz troszeczke siku poleciało......i sie smieje......juz nie mam pojecia jak reagowac....ogólna porazka......

poki co doczytałam o kupkach......i mnie młody na piersi wiec kupa przy kazdym przewiniecu.....
młody płacze....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

10 cze 2011, 15:38

Ja dziś nie poznaję swojego dziecka-zasnął po 8 wstał po 11. Po 12 wyszliśmy na spacer i zasnął, śpi dalej w gondoli na balkonie. :ico_szoking: już nie pamiętam by tyle spał (chyba w pierwszym tygodniu po powrocie ze szpitala). Pewnie tyle śpi bo chłodno i brzuch go nie boli.
tylko się cieszyć że tak śpi :ico_brawa_01:
wiecie czy martusia sie rozpakowała ??? jakies wiesci od niej ???
nic nie wiadomo :ico_sorki:

zoola27 problem z sikaniem macie niezły :ico_olaboga: niestety nie wiem co ci doradzić :ico_sorki: u nas za to jest tak,że Hania co jakiś czas zesika się do łóżeczka w nocy bo się nie budzi,teraz musimy sami pilnować żeby ją w nocy wysadzić,jak się nie uda to oczywiście łóżeczko mokre :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 cze 2011, 16:22

tylko się cieszyć że tak śpi :ico_brawa_01:
Ja się cieszę tylko po ostatnich dniach kiedy nie spał to jestem w wielkim szoku. Teraz wstał o 15 a 15.40 usnął przy piciu mleka.
Aniu a masz podkład pod prześcieradłem dla Hani?
wiecie czy martusia sie rozpakowała ??? jakies wiesci od niej ???
Nie mamy z nią kontaktu. Co do ilości stron to "płodne" jesteśmy :ico_oczko: szczególnie jak się porówna wątki innych dziewczyn.
Zoola nie wiem co doradzić Ci w sprawie sikania przez Nataszkę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 cze 2011, 16:40

Hejo!

Murchinson, u mnie dzisiaj to samo. Maksio cały dzień śpi :-) dawno nie miałam takiego porządku w mieszkaniu :-) Teraz też śpi i o dziwo sam zasypia :-) Rano położyłam go na brzuszku i w takiej pozycji zasnął i spał prawie 3 godziny- żyć nie umierać :-) Sądzę, że to przez pogodę, jednak upały im nie służą...

zoola27, Nataszka na siłę chce zwrócić na siebie uwagę, czuję, że już nie jet jedyna. Myślę, że niedługo jej to przejdzie, ale współczuję- pewnie wiele nerwów Cię to kosztuje!

Wiola, poczekaj te kilka dni z tym mlekiem, bo tak jak pisze Murchinson później ciężko przejść na zwykłe!

Ja mam dzisiaj 2 masaże i Maksio zostanie z tatą :-) Mam nadzieję, że będzie grzeczny :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość