beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

10 cze 2011, 20:56

Joanna24,
beti, powiedz mi korzystałas może z kuponów znizkowych dla maluszka? Ostatnio w gazecie reklamowej z Praktyki Lekarskiej były kupony. Jeden jest na pieluszki Pampersa a drugi na chusteczki.
a wiesz, ze z takich to akurat nie korzystałam. Mam kilka na jakies rzeczy w sklepach zabawkowych - chyba Baby Maxx. Tylko coś tam pisza, że jak zrobie zakupy za 50 ero to wtedy dostane 10. Ale takie na Pampersy i chusteczki fajna rzecz! Podobno jest też jakas zstronka Pampersa, gdzie mozna się zalogować i na każdej kupionej paczce oszczedza się 4 euro. Tylko musze poszukać. D
la maluszka nie musze mieć nic. A co musze miec dla siebie jeszcze nie wiem. W następnym tygodniu mam zamiar zadzwonic do swojej położnej i zapytać.
mysle, że wielkiej róznicy nie bedzie w Landach, więc tez nic nie musisz brać. łazienki sa wyposażone w podkłady, gatki jednorazowe.... Ja zabieram tylko rzeczy osobiste jak żel do higieny intymnej itd.
nina0226,
Czy macie obwisłe biusty przez to, że karmiłyście piersią?
na początku był taki troche nie halo, ale bardzo pomagaja masaże. Ja swego czasu duzo chodziłam na aerobik 2x w tyg. i siłownie 3x w tyg. (wiesz motylek, ćwiczenia te sprawy) miałam bardzo ładny biust, więc do roku wrócił do normy :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 cze 2011, 21:00

A Wy już wszystkie macie torby popakowane?
e nbo nie ale tak wstepnie zapytałam co to potrzebne jest. u nas dla dziecka potrzebne tylko pampki i chusteczki mokre a tak poza tym to nic dopiero ciuszki na wyjście.
A powiedzcie mi jak to jest z tym potasem - mozna brac czy nie w ciązy?
ja własnie na skurcze biorę aspargin a to jest nic innego jak potas z magnezem... i jak wezme tak 3 dni pod rząd 3 x dziennie po jednej to mam z tydzien spokoju. I teraz własnie mam spokój , ale nie myśl ze spokojnie wyciągam nogi na spaniu... nie ma mowy ... z tym musz echyba poczeac aż po porodzie.
A teraz już kładę się bo strasznie mnie boli dzisiaj brzuch tzn dół brzucha mnie strasznie kłóje i jest taki twardy jakby nagazowany, ale niewem czy nie przesadziałm z pepsi u szwagierki bo mialam straszną ochotę więc piłam jak głupek i ledwo doszłam do domu tak mnie bolał brzuchol :ico_puknij: chyba muszę się "wypierdzieć" zeby przeszlo :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 10-06-2011, 21:02 ]
Cytat:
Czy macie obwisłe biusty przez to, że karmiłyście piersią?
na początku był taki troche nie halo, ale bardzo pomagaja masaże. Ja swego czasu duzo chodziłam na aerobik 2x w tyg. i siłownie 3x w tyg. (wiesz motylek, ćwiczenia te sprawy) miałam bardzo ładny biust, więc do roku wrócił do normy

polecam tez pływanie bardzo dobre na piersi - styl klasyczny w szczególności ( żabka )

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

11 cze 2011, 08:09

Hey Dziewczynki ;)
co tu taka ciszaaa ?;>
Ja sie zraniłam bo mąż o 8 egzamin pisemny z matmy zaczął.. :ico_spanko:
czatuje na kompie żeby wrazie czego esem mu pomóc hihi.
Moja mama też pisze al eo 9.40 a Ptaryk o 9.40 polski... wic tez bede czatowac żeby im pomóc. :ico_sorki:
szkoła dla dorosłych hihi :ico_brawa_01:
Liwka coś wczoraj dała mi w kość :ico_sorki:
jak nigdy... perfidnie wbija mi sie w pęcherz aż popuszczam :ico_wstydzioch:
u nas pogoda w sam raz, nie ma upału a ni nie jest ziomb :D
jutro jedziemy na grillllaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miłego dnia dziewczynki:*

Awatar użytkownika
uskrzydlona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:28

11 cze 2011, 08:47

Co raz bardziej kłuje mnie w środku w okolicach pęcherza, chyba maluszek schodzi coraz niżej ;/
czuje właśnie jak mi wciska się pod piersi, nawet pogarbić się mi nie da xD

ale mam dzisiaj lenia, że masakra.
Poskładałam ubrania z prania i tak sobie leżą na łóżku i czekają aż je ktoś schowa do szafki :-D Muszę się wciąć w garść, ale coś mi nie idzie.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

11 cze 2011, 09:17

uskrzydlona, a ja mam własnie powera do roboty ^^
wczoraj 2 raz prasowałam i układałam wszystkie ubranka :ico_brawa_01:
pościelałam od nowa łóżeczko i tak dzien w dzien ;)
mi moja też nóżki w żebra wbija hehe , w głowe w pęcherz... ale taki naz los :ico_sorki:
juz niedługoooo :*

Awatar użytkownika
uskrzydlona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:28

11 cze 2011, 11:28

uskrzydlona, a ja mam własnie powera do roboty ^^
wczoraj 2 raz prasowałam i układałam wszystkie ubranka :ico_brawa_01:
No jak się już zmuszę do czegoś to robię wszystko dokladnie ;)
Ubrania poukładane, meble wytarte z kurzu, mały porządek w szufladach (przebranie rzeczy, poukładanie a śmieci, czy zbędne drobiazgi poszły won), łóżko posłane, przygotowałam półkę dla dzidzi i część rzeczy już poukładałam /kremy, puder, pieluszki, ręczniki - czyli to co będę potrzebowała pod ręką/ a na końcu sprzątnięta podłoga :)

Teraz parę oddechów i trzeba siebie doprowadzić do porządku xD

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

11 cze 2011, 12:47

DZIEŃ DOBRY! A ja od rana zakupuje różne rzeczy dla malucha na allegro z mężem. No i w końcu zabrałam się za wybieranie staników. Nie nawidziłam nigdy tego robić, bo nigdy nie mogłam dobrać odpowiedniego i zawsze ze sklepu z nerwem wychodziłam. A teraz już wiem dlaczego! Eureka. Przeczytałam artykuł świetny na temat doboru staników link usunięty przez obsługę forum i się okazuje, że zły rozmiar zawsze wybierałam, dlatego nie znosiłam chodzić w stanikach i zawsze moje cycki były takie wymęczone po całym dniu. A tu Eureka. Zamiast 80B powinnam wybierać stanik 75D no i git, jak już wiem co i jak to teraz lece do sklepu :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, 15:17 przez nina0226, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

11 cze 2011, 13:28

nina0226, - hej :-D ja tez zwsze zle -i w zeszłym roku babka w sklepie wzieła mnie w obroty - jak ja do niej no 80 c, albo 75 D ... a ta - jasne , jasne - i co mam 70 F !!! teraz to z 80 - 85 nosze - bo brzuch wysoko i się przytyło :-D hyuhyhhyh - ale lubie swoje cycki - i mogłyby zostać na poziomie 70 F hyhyhhyhy
a poza tym dzień do bry wszystkim
co do porzadków - to ja dzis wyzrucam nasze łóżko z sypialni :ico_placzek: 2 m x 2 m ... aaaa bo sie łóżeczko nie zmieści ... no cóź - xycie - i wstawiamy wersalke 160 x2 i sie łózeczko zmieści ... życie :-D
i sie zastanawiamy - nad oddaniem naszej kotki - syjamki - mam mega alergie na nia w tej ciązy - czasmi na wziewach jade .. koszmar .... ale nie moge jej pogłaskac- wziac na rece .. bo zaraz oczy swedza , łzawia i mega katar ....no mała ma 3 lata .. i powiem nie wiem .. dzwonily dzisiaj 2 osoby .. , zeby ja wzięły ... ale ja sie waham.. no to mój kot .... koszmar ... myślałam, że na psa mam alergie - ale po ostatnim wyjeżdzie nad morze z psem - kot został w domu - ewidentnie kot - wrócilismy o 1 w nocy - a ja jak nie zaczełam kichac ... 2 dni wyjete z zycia - zanim sie przyzwyczaiłam .... ale dotykac jej nie moge ... a nad morzem nic - wiec nie pies .... aaaa dylemat

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

11 cze 2011, 15:02

teraz to z 80 - 85 nosze - bo brzuch wysoko i się przytyło
a no tak nie wzięłam tego pod uwagę, że jednak brzuszek robi swoje, więc pewnie jak brzuch spadnie to będzie jeszcze mniej pod biustem i wtedy może jeszcze większą miseczke będę potrzebować :ico_szoking: szok, czyli nie mogę się rozpędzać z kupowaniem staników. Ale przynajmniej jeden kupię, bo nie wytrzymam ciśnienia hehe

[ Dodano: 11-06-2011, 15:06 ]
Oj szkoda Kotki Gosiu. Może po ciąży hormony opadną i alergia przejdzie? Ja też miałam koteczke. Była cudowna, takiej jeszcze nigdy nie miałam. Była przemiła i przemądra i do tego cudna do dzieci. Zawsze sobie wyobrażałam, że będzie z moim dzieciaczkiem hasać. Ale niestety nawet dwóch latek nie zdążyła skończyć, a sąsiad nam ją zastrzelił. Płakaliśmy po niej z mężem bardzo długo :ico_placzek:.

[ Dodano: 11-06-2011, 15:07 ]
Ja to z kolei straszną alergie mam na wszystko co pyli, drzewa, kwiaty, trawa, koszmar. Oczy zapuchnięte, a leków wziąć nie mogę. Bo te słabsze na mnie nie działają, a te silniejsze są szkodliwe dla dziecka ehh muszę się przemęczyć w tym roku.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 cze 2011, 18:50

Cześc laski. dzisiaj mam chwilkę wytchnienia w sumie to od wszystkiego... od pogody bo tylko 17 stopni i bez słonca, od dziecka i męza - bo pojechali do znajomych na konie więc siedzę sama i upajam się spokojem i ciszą...od obiadu bo został z wczoraj.
Ale powiem wam, ze nie najlepiej się dzisiaj czuję chyba za duzo owoców jem i strasznie mnie rozdyma i brzuch mam twardy... chciałam jeszcze skorzystać póki są truskawki bo to końcówka a to czeresnie ( nieszczęśliwe) to jabłuszko o i tak mi dzien z owocami leci :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość