Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

10 cze 2011, 23:49

Markotka sporo Ci spadł na wadze w szpitalu :ico_szoking:
Mój mały urodził się z wagą 3000 w 2 dobie miał 2910 a potem już 2940 i teraz tylko tyje i tyje :-) juz ponad 3500 waży :-)

Emilia to ciężko miałaś, ja jeszcze z bezsilności nie płakałam bo dziecko by się bardziej denerwowało moimi nerwami ale czasem mam ochotę siąść gdzieś w kacie i poryczeć

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 cze 2011, 06:50

hej !!!

u nas jak zwykle nocka spokojna.....tyle ze córa wstała po 5.00 :ico_zly:

dzis mam meza w domku.....i jedziemy po moj wymarzony rower :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam nadzieje ze okres buntu mojej córy szybko minie bo powiem wam ze czasem nie wyrabiam.....wczoraj w południe sie popłakałam z bezsilnosci....na szczescie szybko sie wziełam a garsc i dzionek minął nawet przyjemnie......dobrze ze młody jest spokojny i moge córci poswiecic duzo uwagi........
jak wasza waga ???
ja mam 11,800 na minusie....jeszcze prawie drugie tyle przede mną ...... :ico_wstydzioch: nadal wyglądam jak wieloryb.......

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

11 cze 2011, 08:30

Hej dziewczyny ja tylko na chwilke wpadam sie przywiitac i pochwalic ze moj maly szkrab spal dzisiaj od 23:30 do 4:30 :ico_brawa_01: mykam na zakupy wpadne potem.

[ Dodano: 11-06-2011, 08:31 ]
zapomnialam dodac ze bez przerwy na jedzenie :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 cze 2011, 09:19

Witam się i ja :-)

Dzisiaj znowu tylko jedna pobudka o 3 w nocy- potem o 7 dopiero uff chyba Mały załapał już taki rytm :-)
Hej dziewczyny ja tylko na chwilke wpadam sie przywiitac i pochwalic ze moj maly szkrab spal dzisiaj od 23:30 do 4:30 :ico_brawa_01: mykam na zakupy wpadne potem.
Super :ico_brawa_01: Pewnie wyspana jesteś :-)

Markotka, w pracy powiedzieli mi, że po macierzyńskim mogę wrócić do pracy i mi przedłużą wtedy umowę, a jak nie to niestety! E tam zmobilizuje mnie to do otwarcia czegoś swojego :-)

Idę robić śniadanko, bo nie miałam kiedy jeszcze i trzeba pomyśleć o jakiś zakupach :-)

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

11 cze 2011, 10:12

Super Pewnie wyspana jesteś
nawet, nawet :ico_noniewiem:
Ciekawe jak tam Ania po wyzycie u gina.
Dzisiaj znowu tylko jedna pobudka o 3 w nocy- potem o 7 dopiero uff chyba Mały załapał już taki rytm
u nas to jeszcze wszystko rozlegulowane mam nadzieje ze maly tez zalapie ze w nocy sie spi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2011, 12:07

witam
tak pojechałam wczoraj do gina :-D wszystko łądnie się zagoiło,można już szaleć na nowo z czego mąż zadowolony :ico_oczko: wybrałąm jednak tabletki,na razie na próbę dał mi 2 opakowania Cerazette żeby zobaczyć jak będę je tolerować,muszę tylko je sobie wykupić :-) w ogóle gin pytał o córeczkę jak się chowa itp aż mi się miło zrobiło,no i Hania wpadła z A bo byli pod drzwiami ale Hania naklejki chciała jak zwykle to jej dał :-D

wzięłam się za naukę usypiania małej samej,bo zawsze albo przy cycu usnęła albo na rękach (A ją tak nauczył...) od dzisiaj dostaje smoczka do buzi,pieluszkę i leży sobie na razie,mam nadzieję że w końcu się nauczy :ico_sorki:

zoola27 kiedyś na pewno Nataszce przejdzie,oby tylko jak najszybciej :ico_sorki: a moja waga hmm nie ważyłam się ale na pewno jeszcze parę kg zostało

Nika24347 ładnie ci Davidek pospał w nocy :ico_brawa_01:

markotka Krzysiu ładnie rośnie :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 cze 2011, 12:16

czesc
nocka u nas spokojna Toninka obudzila sie o 6, porozgladala troche i po pol godz usnela przy cycu, spalismy wszyscy do 9
Marcel spal ze mna

aniawlkp86, ciesze sie, ze u Ciebie wszytsko zagojone
wzięłam się za naukę usypiania małej samej,bo zawsze albo przy cycu usnęła albo na rękach (A ją tak nauczył...) od dzisiaj dostaje smoczka do buzi,pieluszkę i leży sobie na razie,mam nadzieję że w końcu się nauczy
heheh dziwne, ale ja mam od dzis to samo postanowienie, narazie pierwsza proba udana :ico_brawa_01: u nas P nauczyl Antole zasypiaia na rekach przez lulanie
a moja waga hmm nie ważyłam się ale na pewno jeszcze parę kg zostało
ja zaraz sprawdze, bo nie wiem ile mi jeszcze zostalo na plusie, ale po ubraniach widze ze jeszcze sporo

Markotka dziekuje za ksiazki
wlasnie wczoraj sobie przejrzalam ten jezyk niemowlat, bo juz mi troche ulecialo z glowy, czytalam w ciazy z Marcelem

co macie na obiad dzis?

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2011, 12:28

markotka dzięki za herbatki :ico_sorki:
heheh dziwne, ale ja mam od dzis to samo postanowienie, narazie pierwsza proba udana :ico_brawa_01: u nas P nauczyl Antole zasypiaia na rekach przez lulanie
to mamy tak samo :-D

zważyłam się właśnie i mam wagę 74,5 kg więc zostało mi jeszcze 6,5 kg do wagi sprzed ciąży :ico_sorki:

[ Dodano: 11-06-2011, 12:31 ]
co macie na obiad dzis?
skrzydełka z ziemniakami i buraczki

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 cze 2011, 13:05

cześć kobietki :-D

wpadam tylko na chwilkę, bo mama jest u mnie, a mój mąż maluje u niej mieszkanie, a nowy majster kończy kłaść płytki po tamtym paproku :ico_oczko:

Koroneczka a wieczorem o której macie ostatnie karmienie?

Aniu bardzo proszę i smacznego :-D super, że możecie już pobaraszkować :ico_oczko: ja strasznie na to czekam :ico_wstydzioch:

Murchinson jaką szczepionkę 6w1 kupujesz? bo mi lekarka napisała na kartce Infanvix-Hexa, a ja się kompletnie na tym nie znam :ico_noniewiem:

Mariola no dużo stracił, ale najważniejsze że nadrobił :-D

Emilia miłej lektury :-D

Nika może malutkiemu sen się jeszcze wyreguluje.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2011, 13:10

super, że możecie już pobaraszkować :ico_oczko:
możemy ale mąż musi na to zasłużyć jeszcze :ico_oczko: poza tym chciałabym najpierw wziąć tabletkę i dopiero przytulanki :ico_oczko:
mama jest u mnie, a mój mąż maluje u niej mieszkanie, a nowy majster kończy kłaść płytki po tamtym paproku :ico_oczko:
to jeszcze remont u mamy trwa? :ico_olaboga:

[ Dodano: 11-06-2011, 13:14 ]
Milenka wreszcie usnęła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość