Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 cze 2011, 14:01

moj mały dostaje jesc koło 20.00 i budzi sie dopiero o 1.00 w nocy przewijam nakarmie i znowu 5 rano i dopiero na dłuzej wstaje koło 8.00 tak ze złote dziecko :ico_sorki: :ico_sorki:
zważyłam się właśnie i mam wagę 74,5 kg więc zostało mi jeszcze 6,5 kg do wagi sprzed ciąży :ico_sorki:
nie no to duzo ci nie zostało......

mi nadal waga leci srednio 800 g na dzien tak ze mam nadzieje ze za miesiac bede chodzic w rzeczach z przed ciazy........
dzis w supermakecie kasjerka kazała mi podejsc bez kolejki do kasy.......myslałą ze jestem w ciazy...... :ico_placzek:

aaaaaaaaa i mam swój wymarzony rower !!!!! jeszcze tylko fotelik musze małej kupic......mknie jak burza po drodze :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 cze 2011, 14:43

Hejo!

Obiadek mi się gotuje- Tata z Maksiolem się przytulają to na chwilkę zajrzałam :-)
Koroneczka a wieczorem o której macie ostatnie karmienie?
O 23 :-)
My też kupujemy hexe szczepionkę- mama mi załatwiła po cenie hurtowej u koleżanki z laboratorium :-)
Mój Maksio też dużo stracił po porodzie, ale był mocno popuchnięty po tych 12 godzinach przebijania się na świat, więc dużo z niego zeszło, a teraz też już mocno nadrabia :-)

aniawlkp86, no to możecie szaleć- wykup tabletki jak najszybciej :-) Mój mąż ciągle za mną łazi, ostatnio wpakował mi się pod prysznic, ale nic z tego nie wyszło, bo akurat Młody zaczął płakać hihi- jakoś do tej pory udaje mi się odpierać ataki :ico_haha_01: Boję się troszkę :ico_olaboga:
zważyłam się właśnie i mam wagę 74,5 kg więc zostało mi jeszcze 6,5 kg do wagi sprzed ciąży :ico_sorki:
Dasz radę, się nie przejmuj! Teraz jest lato więc dużo na spacerki chodźcie a waga sama będzie lecieć w dół :-)

My na obiad mamy karkówkę, kapustkę zasmażaną ( wcześniej jeszcze nie jadłam, więc jestem ciekawa jak Maksio zareaguje) sosik i ziemniaczki

[ Dodano: 11-06-2011, 14:45 ]
aaaaaaaaa i mam swój wymarzony rower !!!!! jeszcze tylko fotelik musze małej kupic......mknie jak burza po drodze :-D :-D :-D
Suuuper- zazdroszczę :-)
My jak się przeniesiemy na wieś, pierwsze co kupię o rower :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2011, 15:33

Hania stwierdziła,że śpiąca jest i leży :ico_szoking:
Milenka też niedługo powinna pójść spać :-)

w domu prawie sprzątnięte-zostało tylko odkurzyć i podłogi umyć :ico_sorki:

zoola27 super,że masz rower :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a waga na pewno ci spadnie,a że w supermarkecie zaprosili cię szybciej do kolejki to możesz jeszcze wykorzystać :ico_oczko:
aniawlkp86, no to możecie szaleć- wykup tabletki jak najszybciej :-)
tylko,że u mnie ochoty brak na sex nadal i jakos mi się nie spieszy :ico_noniewiem: akurat się nie boję bo po Hani się bałam a teraz wiem co mnie czeka to już z większym luzem podchodzę ale jestem zbyt zmęczona żeby jeszcze koło północy baraszkować bo mała spać idzie dopiero koło 23 :ico_sorki:
My na obiad mamy karkówkę, kapustkę zasmażaną ( wcześniej jeszcze nie jadłam, więc jestem ciekawa jak Maksio zareaguje) sosik i ziemniaczki
oby brzuszek Maksia nie bolał :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 cze 2011, 15:35

Hej,
my mieliśmy spokojna noc-ja miałam 2 pobudki bo raz myślałam że młody płacze, wchodzę do pokoju a ten śpi jak suseł i coś gada po marsjańsku przez sen. Drugi raz gdy D o 23 przyszedł z nim do sypialni i zbudził mnie bo nie wiedział co zrobić by mały nie płakał bo zmienił pieluchę a ten dalej płacze. No nakarmić trzeba więc właściwie była tylko jedna pobudka i to nietypowo bo wcześnie. Mateusz dziś tez tak śpi jak wczoraj i nic mu nie przeszkadza :-D :ico_brawa_01:
Murchinson jaką szczepionkę 6w1 kupujesz? bo mi lekarka napisała na kartce Infanvix-Hexa, a ja się kompletnie na tym nie znam :ico_noniewiem:
Bierzemy właśnie tę szczepionkę, plus pneumokoki 13 składnikową (jest jeszcze 10 składnikowa) i rotawirusy. Krzyś rzeczywiście sporo spadł ale wszystko w normie bo maluchy mogą stracić 10% wagi urodzeniowej w ciągu pierwszych 3-4 dób. Widzę, że Twojej serduszko też lubi spać na ramieniu mamy :-)
...poza tym chciałabym najpierw wziąć tabletkę i dopiero przytulanki :ico_oczko:
To wykup i zrób dokładnie w tej kolejności, a mąż jak jeszcze poczeka to nic mu się nie stanie, a kara tylko dobrze mu zrobi :ico_oczko: , szczególnie że Cię ostatnio wnerwiał i nie słuchał.
Emilia ja też raz ryczałam razem z Krzysiem z bezsilności :ico_noniewiem:
Teraz wiesz jak ja się czułam kiedy Mateusz ryczał, nie chciał ssać, dodatkowo bolał go brzuch i jeszcze dobijała minie położna. Nie wiem które z nas wyło dłużej i głośniej.

Mariola na tym avatarze Cię nie poznałam, myślałam że mamy nową mamuśkę.
wzięłam się za naukę usypiania małej samej,bo zawsze albo przy cycu usnęła albo na rękach (A ją tak nauczył...) od dzisiaj dostaje smoczka do buzi,pieluszkę i leży sobie na razie,mam nadzieję że w końcu się nauczy
heheh dziwne, ale ja mam od dzis to samo postanowienie, narazie pierwsza proba udana :ico_brawa_01: u nas P nauczyl Antole zasypiaia na rekach przez lulanie
U nas D nauczył małego zasypiania na wielkiej piłce, już go tego oduczyłam a piłka służy wyłącznie do ćwiczeń. Ja uczę od wczoraj zasypiania w dzień w łóżeczku i podobnie do Ani-smoczek, piesek, kolorowych snów i wychodzę. Jak zaczyna marudzi bo wypluł smoczek to po dłuższej chwili wchodzę, daję raz jeszcze i wychodzę. jeśli kilka razy wypluwa to za każdym razem wydłużam czas wejścia.

Zoola super że masz swój rowerek.
Emilia herbatki mknął do Ciebie światłowodem, tzn poczta polską.

Nie pamiętam, która pisała o pieluszkach 3-teraz jest w tesco promocja na ten rozmiar premium 142pieluszki za 79,99 lub zwykłe 186 za 99,99zł ( i te są jeszcze w rozm. 4 i 5).
A jeśli chodzi o wagę to mi zostało 3,5 kg - większość w brzuchu.

[ Dodano: 11-06-2011, 15:37 ]
Ten z góry znowu wierci :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2011, 16:25

Ten z góry znowu wierci :ico_zly:
współczuję :ico_sorki:
a kara tylko dobrze mu zrobi :ico_oczko: , szczególnie że Cię ostatnio wnerwiał i nie słuchał.
na pewno ja odpocznę jeszcze :ico_oczko: już dzisiaj cały dzień słyszę pytanie czy wieczorkiem coś będzie a ja mu na to "tak ale spanie" :-D
U nas D nauczył małego zasypiania na wielkiej piłce, już go tego oduczyłam a piłka służy wyłącznie do ćwiczeń.
widać,że nasi mężowie lubią nam życie utrudniać :ico_oczko: każdy jakoś inaczej usypia co nam nie pasuje :ico_haha_01:
Mateusz dziś tez tak śpi jak wczoraj i nic mu nie przeszkadza :-D :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

11 cze 2011, 18:01

Hej dziewczynki!

Murchinson, fajnie, że Mateusz tak fajnie śpi :-) u nas też jest dzisiaj spokojnie- śpi w łóżeczku co zazwyczaj w dzień jest trudne :-) Też staram się żeby Maks zasypiał sam ze smoczkiem oczywiście, bo bez niego już się nie da...a miałam takie twarde postanowienie, że smoczka nie dam. Nawet nie kupowałam, ale dostałam w szpitalu :ico_oczko:

A w ogóle jakich smoczków używacie??

aniawlkp86, hehe trzymasz męża na dystans! Mi też ochoty brak, aż się dziwie, także mnie też nie spieszno do baraszkowania!
A jeśli chodzi o wagę to mi zostało 3,5 kg - większość w brzuchu.
A mi brzusio zszedł już praktycznie cały! ALe ja dużo brzuszków robiłam przed ciążą- pewnie ich zasługa! Mi nadal 1kg do mojej wagi brakuje!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

11 cze 2011, 18:22

Jak wchodze przez linka ze starego watku to jest normalnie ale jak chce zwykla droga to pisze ze nie jestem uprawniona. Jak mozna nabyc uprawnienia? :ico_oczko: :ico_haha_01:

Jesli chodzi o "normalna" droge, to sprawdź najpierw, czy sie logujesz na forum. Wchodzac przez link forum od razu cie prosi o login i haslo, wchodzac przez adres strony, musisz sie zalogowac w lewym, gornym rogu. - tak poradziły doświadczone moderatorki :-) bo ja jestem jeszcze raczkująca :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2011, 18:29

A w ogóle jakich smoczków używacie??
mam jakiś z apteki o płaskiej końcówce,zaraz znajdę fotkę jakąś to pokażę :ico_oczko:

ja nie wiedziałam czy mała załapie s moka czy nie,bo Hania miała 3 rodzaje i żadnego nie chciała,a teraz próbuję nauczyć żeby mi tak na cycu nie wisiała :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 cze 2011, 18:29

Koroneczka my mieliśmy avent (dostaliśmy w szpitalu w paczce) i własny (kupiła babcia) lovi smoczek dynamiczny. Początkowo Mateuszowi było bez różnicy który ssie. Po kilku dniach nie chciał innego niż lovi i teraz tylko ten. Mateusz to chwilę possie i wypluwa albo sam wyjmuje jak zasypia. Wiem, że są też takie co nie powodują wady zgryzu ale sprzedawczyni mówiła, że nie każde dziecko chce go ssać. Nie pamiętam z jakiej firmy bo powaliła mnie jego cena-30zł/szt. :ico_puknij:
Tobie to jeszcze oprócz wcześniejszych wszstkich ćwiczeń i basenu to mały ssak pomaga, mój uparciuch nie chciał i matka radź sobie sama. Ja to z kilogram mam w cycuchach ale też widzę, że powoli schodzi. Za ostre ćwiczenia wezmę się jak gin pozwoli. Na własną rękę trochę się boję bo u mnie wszystko goi się duuużo wolniej niż u innych. Nic mnie nie boli ale jak to mówią strzeżonego....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 cze 2011, 18:43

coś w takim kształcie
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość