Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 cze 2011, 16:03

wynalazłam w sieci Prenatal Uro Care, który zalecany jest dla kobiet w ciąży i karmiących, ale w żadnej aptece nie mieli :ico_zly: w jednej farmaceutka zaproponowała mi Vitabutin-mogą go przyjmować nawet małe dzieci no i biorę sobie od wczoraj i jest dużo lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: Co na zapalenie dróg moczowych podczas karmienia piersią

13 lis 2012, 11:45

Wiem, że znajoma jak karmiła piersią brała urosept. I to właśnie pani z apteki go poleciła.Bo jest on z samych ziół, także jest bezpieczny. I faktycznie koleżanka wzięła i nic się nie stało.

PachnijPL
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 12 lut 2013, 15:39

Re: Co na zapalenie dróg moczowych podczas karmienia piersią

12 lut 2013, 15:57

farmaceutka powiedziała, że nic nie może dać nawet żurawiny może znacie jakiś środek, który można stosować karmiąc?
Widzę, że każda farmaceutka jest inaczej poinformowana. Moja znajoma karmiąc piersią też miała chory pęcherz i dostała właśnie tabletki na bazie żurawiny i innych ziół. W aptece powiedziano jej, że karmiąc piersią może brać własnie tyle te, ziołowe.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 798
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Co na zapalenie dróg moczowych podczas karmienia piersią?

01 lut 2018, 11:36

Nie wiem jak przy karmieniu, ale w ciąży dostałam urofuraginum max. Szybko podziałało, już następnego dnia byłam jak nowo narodzona. Może warto zapytać lekarza.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość