Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 cze 2011, 18:13

Ania, Wiola jak buzie maluchów?
średnio na jeża :ico_noniewiem:
smaruję tym balneum nawet 5 razy dziennie i efektu nie widzę,a raczej mała różnica w wyglądzie :ico_noniewiem: czekam na telefon w sprawie szczepienia i wtedy może lekarka coś innego zaleci :ico_noniewiem:
patrzałam u Hani w książeczce co dostała na buźkę jak też miała problemy to było:
- zyrtec 1x5 kropli
- balneum
- locoid lipocrem
no i kąpiel w oilatum
a teraz dla Mileny tylko balneum :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 cze 2011, 18:24

Aniu, to oby szybko się odezwali w sprawie szczepień. Ewentualnie zadzwoń i zapytaj. A Milence to chyba też powinna dać coś od alergii.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 cze 2011, 18:39

Murchinson, a wybieracie sie do nas po pieska?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

12 cze 2011, 18:43

Murchinson jak teściowa teraz tak mówi to jeszcze pół biedy gorzej jak mały podrośnie i będzie się uczył mówić, ale rozumiem Cię bo ja też tego nie lubię :ico_oczko:

Aniu to Milenka pięknie pospała :ico_brawa_01:
Apropo butelki to mi by się nie chciało dla odmiany butelki szykować a nie piersią karmić :ico_haha_01: Zawsze jak jestem w miejscu gdzie są ludzie to zasłaniam się sprytnie pieluszką :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

12 cze 2011, 18:43

Ania chrzciny robimy na koniec sierpnia ale tak jak u Ciebie brak miejsca w mieszkaniu to musimy wziąć lokal a raczej wybrałam ogródek należący do lokalu bo ciepło tylko o koszty się boję :ico_olaboga: sama jestem do załatwiania wszystkiego to urwanie głowy... musze małego zarejestrować jeszcze i złożyć wniosek o becikowe :/ nie wiem kiedy ja to zrobię

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

12 cze 2011, 19:14

Wrzucam kilka fotek :-)

Te jeszcze ze szpitala.
Obrazek

Obrazek

A te już w domku:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I Filipek pod szpitalem:

Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 cze 2011, 20:10

Motylek22 śliczności małe i duże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do karmienia to ja butelkę przed wyjściem robię tak w razie czego :ico_oczko: poza tym nieraz mała złapać nie może to po co mam kombinować pod sklepem i się stresować :ico_oczko:
A Milence to chyba też powinna dać coś od alergii.
_________________
też mi się tak wydaje,ale niedługo szczepienie będzie to się dowiem :ico_sorki:

Mariola_Larose to sporo roboty cię czeka :ico_sorki: ja w razie czego to mam jeszcze 2 domy dalej klub wiejski to ewentualnie tam mogę zrobić :ico_oczko: i za darmo :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 cze 2011, 20:36

Motylek22, słodkie te Twoje pociechy :ico_brawa_01:

my bedziemy miec chrzciny najpewniej w sierpniu, pod koniec, chrzestni juz wybrani, bedzie kuzynka, co mieszka w Anglii i to od niej bedzie zalezalo kiedy je zrobimy :ico_oczko:
ale u nas tylko najblizsza rodzina bedzie, wiec mysle ze ok 15 osob

odpukac, ale Tosi nic dzis nie dolega, grzecznie spi, mam nadzieje, ze juz do rana

P ma do srody na I zmiane, wiec kolo 15 powinin byc juz z nami

mysle co zrobic na obiad jutro, bo razem z dziecmi bede musiala sie wybrac na zakupy

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 cze 2011, 21:15

hej

ale weekend zleciał, nie miałam nawet kiedy do kompa zajrzeć.

martusia gratuluję córci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wczoraj mieliśmy urodzinki Poli, udały się super, wprawdzie było chłodno i siedzieliśmy w domku, ale mąż robił grilla na polku :-)
Liwia spisała się na medal, praktycznie do 18 non stop spała z przerwami na jedzenie :ico_szoking:
Dziś już nie ( za dobrze by mi bylo), choć tragedii nie było :ico_oczko:

emilia Liwia też często płacze, własnie po jedzonku albo w trakcie, u nas obstawiam problemy z brzuszkiem/ z kupką, robi przy każdym karmieniu praktycznie , ale widać, ze czasami się męczy i ma własnie takie napady płaczu.

Co do usypiania to niestety u mnie głównie na rekach, Liwia uwielbia być przytulona w moment zasypia, zwłaszcza jak ją ten brzuszek boli, kołysanie pomaga, mam nadzieję, ze źle nie będzie. W nocy nie ma takich problemów odkładam do łóżeczka i śpi.
Pobudki u nas w nocy dalej co 2.5-3h, z niej straszny głodomorek jest.
Z Polą ustaliłam karmienie co 3 h, ale tu się nie da, jak głodna to alarm konkretny podnosi :-) , nie da się oszukać np herbatką. Ostatnio była u mnie mama, to sie przeraziła jej płaczu :-) , ja wyszłam po Polę do pkola.

markotka ja tez doradzam karmić, jak mały chce, mysle, ze z czasem się unormuje z jedzonkiem. Ja Liwii ściągam na wieczór i wcale lepiej nie je/nie zasypia, nie zawsze zje wszystko i za chwile trzeba dokarmiać, poza tym ona srednio butlę lubi wiec tak kolorowo nie jest :-)

motylek super, ze Filip nie jest zazdrosny o braciszka, Pola niestety jest, jak malutka płacze to ona tez jakis powód do płaczu znajdzie i chce mamę i co tu zrobić :ico_noniewiem: ,a uwagi naprawdę ma poświęcanej dużo.

U mnie z waga całkiem nieźle, waże ok. 58 kg, także w miesiąc zrzuciłam 14 kg (po szpitalu 5 kg)takze nieźle, choć teraz waga wolniej spada,ale jeszcze 4-5 kg i będzie git.

chrzciny planujemy w polowie lipca, pewnie koło 20 osób będzie, ale mamy problem z chrzestnym, nasz wybrany chyba nie będzie mógł, bo jest po rozwodzie , i ma ślub cywilny (maz siostry), nie orientujecie się jak to wygląda w takiej sytuacji???, choc podejrzewam, ze to od parafii i księdza zależy :ico_noniewiem:

Dziewczyny wszystkie maluszki cudne :ico_brawa_01:

Wybaczcie, że tak malo osobowo, ale nie pamietam wszystkiego co doczytałam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 cze 2011, 21:20

ale u nas tylko najblizsza rodzina bedzie, wiec mysle ze ok 15 osob
u nas też :ico_noniewiem:
tylko od A rodzeństwo to 11 dorosłych + 6 dzieci
chrzestni to 2 osoby + ich 2 połówki
ojciec A i moi rodzice to 3 osoby
mój brat odpada bo siedzi w więzieniu...chyba że teraz ma wokandę w połowie to może go już wypuszczą :ico_noniewiem:
myślałam żeby może pradziadków Milenki zaprosić to by były jeszcze 3 osoby...
moja kuzynka z mężem to już 2 osoby (to Hani chrzestna ale z kuzynką mam świetny kontakt to fajnie by było zaprosić)
czyli do 30 wyjdzie :ico_noniewiem:
odpukac, ale Tosi nic dzis nie dolega, grzecznie spi, mam nadzieje, ze juz do rana
oby tak już zostało :ico_sorki:
mysle co zrobic na obiad jutro,
ja też nie mam pojęcia co jutro zrobić :ico_noniewiem:

[ Dodano: 12-06-2011, 21:23 ]
ale mamy problem z chrzestnym, nasz wybrany chyba nie będzie mógł, bo jest po rozwodzie , i ma ślub cywilny (maz siostry), nie orientujecie się jak to wygląda w takiej sytuacji???, choc podejrzewam, ze to od parafii i księdza zależy :ico_noniewiem:
nie wiem jak to jest,ale popytać księdza możesz,może to faktycznie od księdza zależy :ico_sorki:

NOWA super,że urodzinki Poli się udały i Liwia była grzeczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzieciaczki to chyba wiedzą kiedy mają być grzeczne :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość