Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

13 cze 2011, 20:52

nie pisałam chyba, że kikucik nam odpadł w sobotę po kąpieli się naderwał, a w niedzielę jak czyściłam małemu pępuszek odpadł całkiem
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 cze 2011, 21:05

Motylek nie spodziewałam się, że moje koty tak łatwo zrezygnują ze spania w łóżeczku, a jednak :ico_oczko: ja będę karmić pełne 3 miesiące, a później przez 2 miesiące kolejne będę stopniowo odstawiać, więc malutki pierś będzie dostawał w sumie 5 miesięcy jeżeli uda się nam dotrwać, bo później wracam do pracy.

Nika a jak tam u Was ze spaniem?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

13 cze 2011, 21:06

Witam dziewczyny.

Byłąm dzis u lekarza no i niestety diagnoza sie potwierdziła, jest skaza białkowa, masc nie pomagała wiec dostalismy tecepte na bebilon pepti.
No i kazała tez kupic oilatum, albo sama parafine do kąpieli dawac dziecku.

Mamy tez ropiejace oczko no i musimy do okulisty sie zgłosic, chyba zatkane kanaliki,

Motylku
sliczne zdjecia, dzieciaczki urocze :-D

Wybaczcie ze tylko tyle ale jestem dzis padnieta, jeszcze zaprawiałam sobie truskawki do słoikow bo mamy duzo swoich, wiec szkoda zmarnowac.

Dobranoc.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 cze 2011, 21:39

mama Izuni super, że już masz internet i udało się znaleźć chwilkę by tu zajrzeć. Może teraz częściej będziesz mogła wchodzić.
Wczoraj wysłałam męża do apteki po Oilatum, bo Oillan Baby już się skończył i za 500ml zapłacił 70zł :ico_szoking: kupował w aptece doz, ale nie zamówiłam wcześniej przez internet, myślałam, że padnę jak zobaczyłam paragon, bo na stronie doz jest za 46zł :ico_szoking:
Markotka jak będziesz zamawiać następny lub kupować bez zamawiania w aptece zawsze proś o ten z importu równoległego (właśnie ten jest za 46). Zamawiając przez internet nie płaci się marży aptecznej a ta często wynosi 20-25%.
:ico_brawa_01: za pępuszek.
Jak będziemy jechać po pieska to ustalimy tak trasę by odwiedzić i Ciebie i Emilię.
A tak naprawdę przejście na butelkę nie gwarantuje że sytuacja się zmieni.
Zgadza się. Mateusz na początku (jak jadł już tylko z butelki) to miał takie fazy, że nie zjadał wszystkiego tylko na raty-5-10ml, spał, mleko w kanał, pobudka po godzinie i nowa porcja. Trochę to trwało zanim ustalił sobie rytm jedzenia i spania. Markotka to może przed wyjściem na spacer ściągnij mleko i weź se sobą w butelce i jak Krzyś będzie chciał to mu podasz.

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

13 cze 2011, 21:46

Nika a jak tam u Was ze spaniem?
W dzien standardowo tylko na spacerach a w nocy potrafi 6 godzin bez jedzenia :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

13 cze 2011, 22:53

Hej Kobietki :-)
MamaIzuni witamy wreszcie :-)

Motylek zdjęcia świetne :-)
polecam moje ćwiczenie :-D spacer z wózkiem z 4 piętra i na 4 piętro po spacerze :-D normalnie dieta cud :-D

Wiola a próbowałaś przemyć oczko herbatą zwykłą??? mojemu Igorkowi po herbacie przeszło ropienie oczka

Markotka ja mam silne postanowienie karmić małego co najmniej rok piersią jeśli się da oczywiście
Zmieniłam tryb nauki na zaoczny więc mam nadzieję że dam radę

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 cze 2011, 07:46

WItam,

Dziś u nas nocka ładnie przespana, tylko późno zasnęliśmy bo dopiero o 00.00 ale Pawełek obudził się dopiero o 05.00 Za nim zasnął to trochę marudził, brzuszek przeszkadzał ale delikatnie bo noszenia na ramieniu pomagało.
polecam moje ćwiczenie spacer z wózkiem z 4 piętra i na 4 piętro po spacerze normalnie dieta cud
Ja mam na 3 pięterko więc myślę że też się nada :ico_haha_01: Ale z tym zacznę ćwiczyć jak mąż do pracki wróci bo narazie mam tragaża :ico_oczko:

wiola85, dobrze że przynajmniej wiesz co małemu jest :ico_sorki: Ale Ty nie karmisz piersią?

Moje kochanie dziś kończy tydzień :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 cze 2011, 09:24

czesc

wczoraj mialam zamiar jeszcze usiasc do komputera, ale usnelam

Markotka w dzien Antosia odbija, a w nocy karmie ja na lezaco i zazwyczaj razem przysypioamy, chyba ze widze ze ja cos meczy, to spionizuje i mala odbije

wyszla jej ciemieniucha na brwiach :ico_noniewiem:
Aniu a jak u Milenki? zeszla juz ciemieniucha?

dzis na obiad planuje rybe i brokul

ja zamierzam karmic piersia do momentu jak Antosia sama zdecyduje, ze dosyc, tak jak bylo u Marcela, no chyba ze cos wypadnie po drodze...

Patrycja jak oczka Filipka?oba mu ropialy? my dzis ostatni dzien podajemy kropelki, ale widze, ze od wczoraj jedno juz jej nie ropieje, a drugie delikatnie, oby to pomoglo :ico_sorki:

pepek nadal sie trzyma, w niedziele minelo 5 tygodni, pewnie wszystkie dzieciaczki nas przegonia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 cze 2011, 09:26

hej

Młoda zasnęła, pobudka o 5, ale w sumie pospałyśmy do 7 na raty :-).
Wczoraj wieczorem walka z młodą, nie za bardzo chce z butli pić :ico_olaboga: , mąż sie nieźle eksploatował, a mnie to karmienie z butli wieczorem pasuje, mam troche spokoju moge czas poświecić tylko Poli, wczoraj jak maż mnie do Liwii zawołał to strasznie za mną płakała :ico_noniewiem:

mamaizuni witaj, jak się mieszka w nowym mieszkaniu?

markotka uważam, ze powinnaś dać Wam więcej czasu, to dopiero 2 tyg. mysle, ze z czasem sie ustabilizuje, musisz uzbroić się w cierpliwość :ico_sorki: , widocznie Krzyś na tym etapie tak często potrzebuje jeść :ico_sorki:
Ja wróciłam do pracy po macierzyńskim, a karmiłam 9 miesięcy, sciagałam przez 2 mies. mleczko w pracy, zobaczymy jak będzie teraz, w każdym bądz razie chcę karmić min. 6 mies. :ico_sorki:


Dziś byc może przyjedzie nowy narożnik :ico_brawa_01:

Na polku przyjemnie, zaraz wystawie mała na taras i może ja pójdę sie trochę poopalać, czekam jeszcze bo w ddtvn ma byc test fotelików :-)

[ Dodano: 14-06-2011, 09:33 ]
A jak u Was ze smoczkami, dajecie?

Liwia nie chce niesttety, poluje i wkurza się, a niestety dlatego, ze Pola tez nie chciała, a potem upodobała sobie kciuka, ssała praktycznie do 2.5 r.z, chocby z tego wzgledu chciałabym, zeby Liwia załapała

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 cze 2011, 09:52

WItam!

U nas niebo zachmurzone- a czy ciepło to nie wiem!
zaraz wystawie mała na taras i może ja pójdę sie trochę poopalać
Też bym się z chęcią poopalała...nio ale nie mam gdzie, chyba, że do mamy pojade! Ale to i tak nie dzisiaj bo słoneczko sie nie pokazuje

Markotka, a no widzisz Johnsona wkładek nie używałam. Jak te się skończą to spróbuje i porównam. A co do tego karmienia poczekaj jeszcze troszkę tak jak piszą dziewczyny....na pewno wszystko się ureguluje samo! U nas też na początki karmienia były często! A ściągasz sobie pokarm?

Emilia jeździcie nad jeziorko do Jarosławek?? My kiedyś bywaliśmy tam bardzo często. Ze Śremu macie niedaleko :-)

wiola85, a jednak skaza...nie martw się po tym mleczku powinno być dobrze!

Motylek22, możesz już pomalutku ćwiczyć, z dnia na dzień coraz intensywniej, jeśli boli Cię jeszcze brzuszek to z brzuszkami się wstrzymaj, żeby niepotrzebnie nie potęgować bólu.
Ja chce się na spinning zapisać, bo kondycja mi bardzo spadła przez ciążę :-)

Ja karmić zamierzam co najmniej przez pół roku, zobaczymy czy dotrwam w postanowieniu :-)

[ Dodano: 14-06-2011, 09:53 ]

Dziś byc może przyjedzie nowy narożnik :ico_brawa_01:
Super! :ico_brawa_01:
Jeszcze troszkę i ja będę wybierać takie akcesoria :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość