Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 cze 2011, 14:46

Pewnie się cieszysz, a co się stało że jest w więzieniu jeśli mogę spytać?
pewnie,że się cieszę,w końcu 1,5 roku siedział,a byłam u niego w odwiedzinach 1 czy 2 razy :ico_sorki:
a siedział za kradzież z włamaniem i jeszcze jakiś paragraf + coś mu odwiesili i w sumie miał 2 lata :ico_sorki:
Ja się położyłam z małym, Filipek dpo nas przyszedł i też zasnął. Spaliśmy w trójkę na jego materacu 80 cm. :-D Nie wiem jak się zmieściliśmy.
widać wszystko jest możliwe :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

14 cze 2011, 15:47

hej !!
wreszcie zaglądam i ja .....

powiem wam ze jestem wiecznie zmeczona.córa daje tak popalic ze hej.........
Tymonowe szczescie spokojne.....
no i juz popisałam...młody sie obudził....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 cze 2011, 15:50

powiem wam ze jestem wiecznie zmeczona.córa daje tak popalic ze hej.........
Tymonowe szczescie spokojne.....
normalnie jak w kołowrotku :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 cze 2011, 17:22

Marktotka za skończone tygodnie i spanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U nas Mateusz to jak chce jeść to zaczyna cicho a później coraz głośniej krzyczy. Moja teściowa biegała co chwila na balkon bo mały spał w gondoli ale tylko patrzyła, nie ruszała. Nie przebierałabym chyba w słowach jakby mi go zbudziła. mamuśki to mają czasem pomysły :ico_olaboga:
myślała któraś z was nad nauką pływania dla noworodków??? ja się nad tym zastanawiam żeby zachować naturalny instynkt małego...
My z mężem bardzo chcieliśmy ale jednak nie stać nas na to. W Warszawie strasznie dużo to kosztuje :ico_sorki:
Ja też o tym myślałam ale u mnie cena zaczyna się od 260 zł za 4 zajęcia po 30 min. Dla mnie to za drogo.

Aniu to jednak brat będzie na chrzcinach :-)

Emilia, nie ma za co. Smacznego.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 cze 2011, 17:44

my już po spacerku, w drodze powrotnej kupiłam truskawki na bazarku, zjadłam kilka sztuk i zobaczymy co to będzie :ico_oczko:

Murchinson wściekłam się na mamę strasznie, a najlepsze było to, że jak mały zaczął płakać to zawinęła się i już jej nie było, a ja męczyłam się pół godziny, żeby znowu zasnął :ico_noniewiem:

Ania fajnie, że brata wypuścili :ico_brawa_01:

Jak czyścicie noski swoim maluszkom?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 cze 2011, 18:32

Jak czyścicie noski swoim maluszkom?
Ściągam wszystko przy pomocy fridy, psikam też wodę morską.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

14 cze 2011, 19:28


Jak czyścicie noski swoim maluszkom?
Ja gazikiem albo gruszeczką :-)


Kobietki przez rozmiar piersi czuję się większa niż jestem :-D mój rozmiar na mnie nie wchodzi a inne wiszą na brzuchu :ico_szoking: też macie takie głupie wrażenie???

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 cze 2011, 20:27

Witam się po całym dniu poza domem :-)

Byliśmy na zakupach, kupiłam sobie znowu buty :ico_wstydzioch: 2 pary :ico_wstydzioch: już mi się nie mieszczą w szafce, ale nałóg silniejszy....
Jak czyścicie noski swoim maluszkom?
Też mam fride i wodę morską, ale mam też aspirator na baterie z melodyjkami od teściowej na większy kaliber :-)

Markotka, fajnie, że się uregulowało z tym jedzeniem :-) możesz odetchnąć wreszcie :ico_sorki: A wiesz mój Maksio też na początku pluł smoka i nie chciał, ale mój K stał nad nim chyba z 10 minut i tak długo mu smoczka podtrzymywał, aż ten załapał. Zła byłam na niego jak nie wiem, bo nie chciałam smoka dawać, ale i tak rzadko go ssie póki co :-)

Aniu, fajnie, że z bratem się wreszcie spotkasz :-) Mama się pewnie najbardziej cieszy co?

Co do nauki pływania to ja jak najbardziej chce z Maksiem chodzić, bo ja to uwielbiam pływać i on pewnie też będzie uwielbiał :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 cze 2011, 20:27

Murchinson ja do tej pory psikałam Krzysiowi tylko wodę morską, ale zauważyłam dzisiaj, że ma coś w nosku i chcieliśmy z mężem fridą ściągnąć, ale mały tak strasznie zaczął płakać, że spasowaliśmy :ico_noniewiem: i wyczyściłam mu delikatnie patyczkiem.

Mariola ja musiałam kupić sobie kilka bluzek właśnie ze względu na biust :ico_oczko:

uciekam, bo Krzysiu się budzi

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 cze 2011, 20:50

...ale mam też aspirator na baterie z melodyjkami od teściowej na większy kaliber :-)
Nawet nie wiedziała, że jest aspirator z melodyjkami, czego to nie wymyślą :ico_noniewiem:
Murchinson ja do tej pory psikałam Krzysiowi tylko wodę morską, ale zauważyłam dzisiaj, że ma coś w nosku i chcieliśmy z mężem fridą ściągnąć, ale mały tak strasznie zaczął płakać, że spasowaliśmy :ico_noniewiem: i wyczyściłam mu delikatnie patyczkiem.
Markotka ściągaj z fridą a krzykiem się nie przejmuj. Mateusz też się darł przez kilka pierwszych razy a teraz grzecznie leży i nawet nie stęknie. Jak ma zły humor to tylko rączkami odpycha moje ręce. A to co ma w nosku to oprócz typowego glutka to jeszcze trochę mleczka. Czasami troszeczkę dłużej muszę zasysać bo brudek siedzi głębiej, patyczków nie używam ani do nosa ani do uszu.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość