magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

15 cze 2011, 11:02

witam,
u nas ok.
po spacerze porannym. powiem ze jest ..... rześko, biorąc pod uwage ostatnie dni to teraz dopiero mi i mojemu bzykowi taka pogoda na spacer odpowiada najbardziej.
fajna ta strona tylko jak jakis moderator ja wypatrzy to bedzie usunieta, bo nie wolno wklejac linkow innych niz allegro
nie wiedziałam ze takich stron nie moznatu umieszczać. Wykasuje to i tyle. I dzięki za info (tak to jest jak się nie do końca albo wcale czyta regu;amin. Chociaz dziwię się bo wiele dziewczyn ma ty pamiętniki bebiko. Niby cos innego ale zawsze odnosnik do strony innej niz allegro.
spadlamznieba, pytalas jak mala siedzi.
Jak ma za co sie chwycic to sie podnosi i siedzi co prawda chwiejnie ale nie podkladam jej niczego i czasem po prostu sie przewraca;)
co do pelzania to bardzieja przemieszczanie ale kombinuje moja kruszyna jak sie da;)
równiez niczego nie podkladam malemu i nawet samego go nie sadzam. Nawet jak mam na kolanach to pozycja pół leżąca i każdy kto go bierze ma zwracaną uwage jeśli robi inaczejk. Boję się przeciążeń na kręgosłup. Przeciez on musi mu służyć całe życie.
No i musze się wam pochwalić że wczoraj mój królewicz zrobił mi wielka niespodziankę i ...... usiadł sam. Co prawda trwało to zaledwie kilkanaście sekund bo zaraz sie przechylil i leżał na boczku, ale siedział. Zrobil dokładnie tak jak Twoja Julcia.
Chwysił sie za pałąk na macie edukacyjnej podciągnął puścił i siedział chwilke sam. I nagle bum na boczek. byłam w szoku.
Wiem ze sporo dzieci najpierw próbuje stawać a później siada (siadanie jest wynikiem upadku na pupcię ze stania) i szczerze mówiąc myślałam ze u mojego dziecka eż tak bedzie. Co prawda jedna jaskółka wiosny nie czyni ale zawsze to krok do przodu u takiego bąbla.
no i wczoraj niestety manna nie była juz tak super zjedzona. dużo pluł i nie chciał jeść.

tyle u nas.
Dziewczyny a co u Was???
jakoś cichuteńko tutaj.
Czyżby wszystkie spały w taka pogodę???

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 cze 2011, 07:59

witam

stawiam :ico_kawa:
pijcie

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

16 cze 2011, 08:48

Witajcie!
ówniez niczego nie podkladam malemu i nawet samego go nie sadzam. Nawet jak mam na kolanach to pozycja pół leżąca i każdy kto go bierze ma zwracaną uwage jeśli robi inaczejk. Boję się przeciążeń na kręgosłup. Przeciez on musi mu służyć całe życie.
jak mam Julke na kolanach tzn ja leze a ona w pozycji pol lezacej oparta o moje kolana to tez sie podnosi i anie ma mowy o tym zeby lezala tylko probuje siedziec.
No i musze się wam pochwalić że wczoraj mój królewicz zrobił mi wielka niespodziankę i ...... usiadł sam. Co prawda trwało to zaledwie kilkanaście sekund bo zaraz sie przechylil i leżał na boczku, ale siedział
super!!!
oj nasze maluszki musza sie nakombinowac zeby odkryc cos nowego nie?

u nas troche brak czasu
wczoraj caly dzie pakowania pozniej przewozenia... i konca nie widac...
Nie wiem skad tyle gratow sie uzbieralo...
szok...
a dzis jeszcze sporo zalatwiania...
bo msze isc do "spoldzielni" sprawdzic czy wszystko jest ok jesli chodzi o platnosci i jakby co sie rozliczyc...
pozniej mam lekarza...
a w miedzy czasie zrobic obiad troche popakowac...
na sama mysl mi sie nie chce...


Pozdrawiawiamy!!!
Milego dnia!!!

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

16 cze 2011, 10:59

jak mam Julke na kolanach tzn ja leze a ona w pozycji pol lezacej oparta o moje kolana to tez sie podnosi i anie ma mowy o tym zeby lezala tylko probuje siedziec.
to fjanie robisz :) Mala moze pocwiczyc miesnie - super!

kruszynka05, milego dnia i duzo sily :)

aniaj84, Ja chetnie sie napije... wlasnie pije, w sumie ;)

[ Dodano: 16-06-2011, 11:00 ]
mam do Was pytanie, o ktorej Wy wstajecie? Jak wyglada Wasz poranek ? :)

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

16 cze 2011, 13:04

spadlamznieba, gartulacje pierwszego zabka!!!
Goraczkowala Oliwia?
mam do Was pytanie, o ktorej Wy wstajecie? Jak wyglada Wasz poranek ? :)
wstajemy najpozniej 8,30 czasem 7,30 czasem 8 ale najpozniej 8,30;)
lezymy sobie w lozku tulimy bawimy itd pozniej przewaznie ja wstaje a Julka jeszcze troche sie bawi i ok 9,30-10 idzie spac dalej .
Spi ok pol godziny do godziny;)

[ Dodano: 16-06-2011, 13:05 ]
kruszynka05, milego dnia i duzo sily :)
dziekui;)
wlasnie wrocilam z miasta za kilka minut przyjda ogladac mieszkanie
pozniej znow powinnam wyjsc cos zalatwic potem mam lekarza i brak czasu na przygotowanie obiadu;)

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

16 cze 2011, 15:29

witam,
u nas ok.
o 8 juz na spacerku, później zakupy, lekarz, kawka z koleżanką na mieście i niedawno dopiero wróciliśmy. Jestem padnięta, niby w pomieszczeniach klimatyzowanych, ale jakoś padam ze zmeczenia.
Mały tez padł mimo tego ze spał w międzyczasie dwa albo trzy razy i to sporo (nie były to krótkie drzemki raczej dłuższe). Chyba taki dzień. Rano chłodno a teraz upał że pot po plecach płynie.

Musze sobie strzelić jeszcze jedną kawke bo zaraz padnę, a chciałabym jeszcze cos dosyc ważnego dla mnie zrobić.
spadlamznieba napisał/a:
mam do Was pytanie, o ktorej Wy wstajecie? Jak wyglada Wasz poranek ? :)
wstajemy najpozniej 8,30 czasem 7,30 czasem 8 ale najpozniej 8,30;)
lezymy sobie w lozku tulimy bawimy itd pozniej przewaznie ja wstaje a Julka jeszcze troche sie bawi i ok 9,30-10 idzie spac dalej .
Spi ok pol godziny do godziny;)
od wielu lat wstaje około 7 i jem sniadanie. Piotruś czasami śpi o tej porze a czasami nie śpi. Później idzie znowu spać około 8-8:30 i śpi długo czasami nawet do 11:30.
Teraz jak jest tak gorąco w ciągu dnia to wychodzę na spacer około 8 i wracam jak juz robi się gorąco. no chyba że jestem z kimś umówiona to wtedy jedziemy gdzieś dalej, ale nie na dworze. mój maluszek nie lubi gorąca i jest bardzo przygaszony jak jesteśmy na spacerze w taki upał dlatego następny spacer jest juz późnym popołudniem jak się ochłodzi.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

16 cze 2011, 21:55

kurde ja walcze z trzydniówką igora
dzisiaj nie był w porzedszkolu :ico_noniewiem:
mam nadzieję, ze jutro już bedzie dobrze :ico_sorki:

no i dziewczyny gratulacje za pierwsze ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mam do Was pytanie, o ktorej Wy wstajecie? Jak wyglada Wasz poranek ? :)
no u nas wygląda to tak
szymek budzi sie ok 5.30-6.00 :ico_noniewiem:
i tak sie bawi ze mną w łóżku do 7.00 bo musze wstać i igora do przedszkola wyszykować
potem zasypia znowu ok 8.00 i śpi 41 min z zegarkiem w ręku :ico_noniewiem:
ja w tym czasie je śniadanie
ma ok2 godz aktywności i zasypia znowu ale wtedy ide na dwór i mi śpi dłużej bo go na spacerze wybuja :-)

[ Dodano: 17-06-2011, 09:10 ]
witajcie

stawiam mocna kawę :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
coś sie dziś obudzić nie mogę :ico_noniewiem:
masakra...
w nocy spać nie mogłam
za gorąco i duszno, niby popadało ale i tak jakoś mi gorąco

szymek śpi
ja między czasie zrobiłam obiad dla igora tzn, kluski leniwe, później tylko je ugotuje i gotowe
dziś jesteśmy sami z chłopakami bo krzysiu ma targi w gnieźnie i wróci wieczorem, jeszcze na 17.00 idzie na ślub kolegi
tez miałam jechać ale jednak nie jade

ogólnie mam nygusa

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

17 cze 2011, 10:45

Goraczkowala Oliwia?
nie wlasnie... ale chyba kazde dziecko inaczej :ico_noniewiem:
awiam mocna kawę
ja sie chetnie napije, w sumie to juz teraz pije :)

stawiam Wam :ico_tort: do kawki za skonczone 6 mscy Mojej Malej :) :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 cze 2011, 15:55

stawiam Wam :ico_tort: do kawki za skonczone 6 mscy Mojej Malej :) :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój szymke w poniedziałek kończy 6 miseięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

boli mnie głowa :ico_placzek:
nie mam siły sie zajmować dziećmi :ico_noniewiem:
masakra jakaś dziś jest
niech ten dzień sie już skończy :ico_noniewiem:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

17 cze 2011, 16:37

boli mnie głowa :ico_placzek:
nie mam siły sie zajmować dziećmi :ico_noniewiem:
masakra jakaś dziś jest
niech ten dzień sie już skończy :ico_noniewiem:
aniu trzymam mocno kciuki za złe samopoczucie niech jak najszybciej odedzie. biedactwo. Jeszcze z tego co przeczytałam sama bidulka jesteś. Przykro mi.

Dziś zaczęłam rehabilitacje i masaże na moje bolące nogi. W tygodniu byłam u ortopedy i mialam usg. Przeciążenie ścięgien Achillesa. No i dziś mi Pan masażysta powiedział ze mam bardzo spięte mięśnie łydek i to moglo spowodowac te bóle i blokady nóg.
musze wam powiedzieć ze po dzisiejszych zabiegach czuje się lepiej. Nie wiem czy to tylko w głowie czuję czy faktycznie tak jest, ale to chyba zasługa tych masaży. po prostu o wiele lżejksze nogi. Dobrze że wkońcu wybrałam się do lekarza i zaczęłam te masaże i rehabilitację.

oj chyba mój bąbel sie obudził.
kończe i życzę milego weekendu

Acchhhhhh stawiam za jutrzejsze 6 miesięcy Piotrusia.

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

no i spadłam z nieba wszystkiego najlepszego dla Twojej niuni. Za ząbek i pół roczku. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości