emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 cze 2011, 14:15

a synka nie możesz komuś zostawić?
nie bardzo mam komu :ico_olaboga: zreszta ja musze isc z P bo podejrzewam, ze tez bede plakala razem z mala, z Marcelem na szczepieniu tez lzy sie laly :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 cze 2011, 14:24

czy kolka moze wystepowac niecodziennie? :ico_noniewiem:
Mogą, mi nawet pediatra o tym mówiła, że nie zawsze jest tak że w dzień w dzień. Jak to ona stwierdziła-zaobserwować zasadę 3- 3 godziny przez min 3 dni w tygodniu przez 3 tygodnie. Cały układ pokarmowy uczy się funkcjonowania do 3 miesięcy, u jednego dziecka problem występuje już w pierwszym tygodniu, u innego w 8, nie ma na to reguły.

Aniu zdrówka dla Hani i oby to nie było nic poważnego. Dobrze, że ksiądz nie robił problemu.

Markotka to Krzyś bardzo silnym jest. Mateusz też szybko zaczął odwracać się na plecy ale z pleców na bok jeszcze nie umie. Jak leży na brzuchu to czasami mu się udaje przekręcić na plecy. Za każdym razem próbuje jak nie che ćwiczyć głowy i tak śmiesznie wtedy przekłada nóżkę za bioderko.
Mariola Krzysiu też miał badany słuch w szpitalu na sprzęcie Wielkiej Orkiestry, ale to nie gwarantuje, że nic się ze słuchem nie będzie działo w przyszłości, trzeba obserwować dziecko.
W Polsce (jedyny kraj na świecie) 100% noworodków dzięki WOŚP ma przebadany słuch po urodzeniu.

Mariola wiesz mnie to już nie dziwią takie ceny za mieszkania jak usłyszałam ile zapłacił mój brat cioteczny, fakt że nowe i w centrum Warszawy ale cena powalająca. U mnie za 160 tys. to masz maks. 3 pokoje (40mkw.) w bloku 30 lat do generalnego remontu w kiepskiej dzielnicy. Szukajcie i oglądajcie jak najwięcej mieszkań bo można trafić na fajne, w dobre lokalizacji tylko trzeba czasu. Super, że K przyjedzie i zostanie z Wami tak długo, tym bardziej że ślubne przygotowania Was czekają.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 cze 2011, 14:27

Mogą, mi nawet pediatra o tym mówiła, że nie zawsze jest tak że w dzień w dzień. Jak to ona stwierdziła-zaobserwować zasadę 3- 3 godziny przez min 3 dni w tygodniu przez 3 tygodnie. Cały układ pokarmowy uczy się funkcjonowania do 3 miesięcy, u jednego dziecka problem występuje już w pierwszym tygodniu, u innego w 8, nie ma na to reguły.
dzieki
czyli 3 godziny placzu tak?
wiec w mysl tej zasady u nas to nie sa kolki? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 15-06-2011, 14:29 ]
a mnie meczy teraz jeszcze problem tych dodatkowych szczepien, strasznie sie boje powiklan po nich :ico_noniewiem: jednak Tosia bedzie narazona na choroby, bo Marcel bedzie chodzil do przedszkola i pewnie razem z nia bede go zaprowadzac i odbierac - zreszta sam maly moze cos przyniesc z przedszkola

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 cze 2011, 14:30

emilia7895ja ci powiem,że teraz tylko przy pierwszym wkłuciu trochę mi łzy poleciały ale potem już na szczęście się nie rozkleiłam :ico_sorki: ale nawet ten płacz nie był taki okropny :ico_sorki:

Milenka też na bok z pleców się przekręca,patrzeć teraz jak na brzuszek się przekręci :ico_oczko:
Aniu zdrówka dla Hani i oby to nie było nic poważnego
dziękuję :ico_sorki:

[ Dodano: 15-06-2011, 14:32 ]
a mnie meczy teraz jeszcze problem tych dodatkowych szczepien, strasznie sie boje powiklan po nich :ico_noniewiem: jednak Tosia bedzie narazona na choroby, bo Marcel bedzie chodzil do przedszkola i pewnie razem z nia bede go zaprowadzac i odbierac - zreszta sam maly moze cos przyniesc z przedszkola
ja dodatkowo nie szczepię,Hani też nie szczepiłam,a pomimo,że Hania chodzi teraz do pkola to małej jeszcze nie zaraziła na szczęście :ico_sorki: od września też nie idzie to nic nam nie grozi na razie :ico_sorki:
pogadaj z pediatrą co wam doradzi może

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

15 cze 2011, 14:34

Dziś Malutki uraczył mnie ślicznym uśmiechem :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 cze 2011, 14:40

Dziś Malutki uraczył mnie ślicznym uśmiechem :-)
piękny uśmiech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 cze 2011, 14:43

od września też nie idzie to nic nam nie grozi na razie :ico_sorki:
a dlaczego od wrzesnia nie bedzie chodzila?
pogadaj z pediatrą co wam doradzi może
wlasnie nam pediatra doradzal
Dziś Malutki uraczył mnie ślicznym uśmiechem :-)
slodziak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 cze 2011, 15:00

a dlaczego od wrzesnia nie bedzie chodzila?
bo się nie dostała :ico_sorki: w razie jak się miejsce zwolni to może ją siostra A wciśnie :ico_sorki:
wlasnie nam pediatra doradzal
a jakie są powikłania?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 cze 2011, 15:45

Hejo!
Ja już po obiadku- czekam na K i jedziemy na wieś :-)
Młody marudzi troche, chyba dlatego, że taka duchota. Śpi raptem po pół godziny!

Markotka to rzeczywiście Krzysiu silny bardzo, ale Maksio też nieźle sobie radzi. Jak leży na moim czy K brzuszku to wysoko podnosi głowę i próbuję podpełzać do góry, odpycha się nóżkami o moje nogi. We wózku też potrafi się wyżej podciągnąć :ico_szoking:

Aniu ojj biedna Hania! Trzymam kciuki by nie było to nic poważnego :ico_sorki: Ale przebadać ją musisz! Nie martw się będzie dobrze! Fajnie, że ksiądz nie robił problemów :-) U mojego by to nie przeszło!

Mariola, śliczny uśmiech :ico_brawa_01: mój Maluch też się coraz więcej śmieje- już do każdego :-)

Emilia, w takim razie to pewnie nie kolki tylko Tosia kupki nie może zrobić, ale pewnoeści mieć nie można więc może zapytaj lekarza czy tak mogą wyglądać kolki?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

15 cze 2011, 15:48

aniawlkp86 a córcia nie ma problemu z migdałkami? Często jest tak ze gdy migdałki są powiększone to uciskają na bębenek i dziecko zaczyna niedosłyszeć

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość