Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

15 cze 2011, 16:24

Śpi raptem po pół godziny!
to ci się pewnie daje we znaki co nie?

Milenka za to jak przed 12 usnęła tak o 16 wstała :-)
aniawlkp86 a córcia nie ma problemu z migdałkami? Często jest tak ze gdy migdałki są powiększone to uciskają na bębenek i dziecko zaczyna niedosłyszeć
nie wiem :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 cze 2011, 19:14

My po szczepieniu, nawet nie było tak źle-ja nie wyłam, mały krzyczał 10 min. i spokój. Następne 27 lipca. Młody przez tydzień przytył 240g.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

15 cze 2011, 20:05

to ci się pewnie daje we znaki co nie?
Ma dzisiaj ewidentnie gorszy dzień! Pewnie przez pogodę- duchota u nas dzisiaj straszna :ico_olaboga: Mażę o deszczu :ico_sorki:
Milenka za to jak przed 12 usnęła tak o 16 wstała :-)
Tylko pozazdrościć :-)
My po szczepieniu, nawet nie było tak źle-ja nie wyłam, mały krzyczał 10 min. i spokój. Następne 27 lipca. Młody przez tydzień przytył 240g
Mały głodomorek- bardzo ładnie przybiera :ico_brawa_01: Dobrze, że zniósł szczepienie dobrze i że mamusia nie płakała, ciekawe jak ja zareaguje- my szczepimy 29tego czerwca

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

15 cze 2011, 20:50

Mały głodomorek- bardzo ładnie przybiera :ico_brawa_01: Dobrze, że zniósł szczepienie dobrze i że mamusia nie płakała, ciekawe jak ja zareaguje- my szczepimy 29tego czerwca
Żebyś wiedziała, ze głodomorek-konkretny facet musi najeść się do syta czyli min. na 4 godz., a nie po troszeczkę. Jak chce jeść to wrzask na całe osiedle :ico_oczko: Teraz trochę rozdrażniony jest i nie może zasnąć, mam nadzieję że 4. podejścia do uśnięcia nie będzie :ico_sorki: . W pogotowiu mam viburcol ale podam w ostateczności. Będę trzymać kciuki 29 czerwca za Was.
Mo głowa pęka drugi dzień :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 cze 2011, 21:09

Witam jak jak zwykle tylko na chwilke.

U nas juz lepiej wysypka prawie cała znikneła, ale niestety płacz został,, juz nie taki silny jak wczesniej ale nadal mały jest niespokojny.

Ostatnio go wykapowałam ze jak płacze tak tylko zeby go nosic to puszczam mu odkurzacz i sie uspokaja, wiec moge cos porobic :-D
Podobno ja jak byłam mała miałam tak samo i mama mi go puszczała zebym spała :-D

ANiu wspołczuje ci bardzo, mam nadzieje ze Hania wyjdzie z tego i bedzie zdrowiutka :-D

Emilia u nas jest podobnie jak u ciebie i tez nie wiem z czego sie to bierze, chociaz mały ciagle purka i robi kupki bez problemu to jest drazliwy i płaczliwy.

My tez jestesmy juz po szczepieniu, tez robiłam podstawowe szczepienia mały dobrze je zniosł.

Nie wiem co tam jeszcze miałam napisac, jutro mam jeszcze gosci odwiedzajacych Dawidka. :ico_olaboga:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 cze 2011, 21:40

aniawlkp86, powiklania po szczeieniach sa bardzo rozne, nie moge podac linka, wpisz w przegladarke to mnostwo stron wyskoczy
My po szczepieniu, nawet nie było tak źle-ja nie wyłam, mały krzyczał 10 min. i spokój. Następne 27 lipca. Młody przez tydzień przytył 240g.
kawal chlopaka :ico_brawa_01:
no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzielnej mamusi :ico_brawa_01:
a na co dzis szczepiliscie?
trzymam kciuki aby wszytko bylo ok :ico_sorki:
Ostatnio go wykapowałam ze jak płacze tak tylko zeby go nosic to puszczam mu odkurzacz i sie uspokaja, wiec moge cos porobic :-D
na Tose dzial P maszynka do golenia, albo suszarka, zreszta odkurzacz tez lubi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

16 cze 2011, 07:49

dziewczyny czym smarowac potówki??? mały ma tylko na buzi wiec kampiel w krochwalu lub kalii odpada........mam nadzieje ze to nie tradzik........lekarza jeszcze nie było...... :ico_zly: :ico_zly: ......chyba zadzwonie do przychodni i powiem co o tym mysle :ico_zly:

[ Dodano: 16-06-2011, 07:51 ]
my tez bedzioemy szczepic systemem podstawowym.......mała tak szczepiłam i jest ok........

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 cze 2011, 08:18

Hej,
u nas noc ciężka. Mateusz zasnął wieczorem tak jak pisałam za 3 podejściem spał do 2, normalnie. No ale po karmieniu usnąć nie mógł, nadal rozdrażniony. Wzięłam go do nas ale to też nic nie dało. W końcu położyłam go sobie na piersi i się uspokoił, i usnął, i śpi do teraz. Oby pospał jeszcze z godzinę :ico_sorki: Tym sposobem jak poszłam spać przed 4.
U nas zapowiada się bardzo ciepły dzień.
kawal chlopaka :ico_brawa_01: ...
a na co dzis szczepiliscie?
Jest już co dźwigać (4,4kg) na 3 piętro :ico_oczko:
a na co dzis szczepiliscie?
Szczepiliśmy hexą + rotawirusy + pneumokoki.
Co do powikłań to tak jak przy każdej szczepionce-rozdrażnienie, zaczerwienieni i opuchlizna w miejscu w kłucia, temperatura, rozdrażnienie, czasami wymioty i/lub biegunka. To są najczęściej występujące. Owszem mogą być inne ale są rzadkie i występują u 1 osoby na 1000 szczepionych lub rzadziej.
dziewczyny czym smarowac potówki??? mały ma tylko na buzi wiec kampiel w krochwalu lub kalii odpada........
Zoola mi pediatra kazała smarować bepanthen. Przemywam kilka razy w ciągu dnia przegotowaną wodą. Wieczorem też ale dodatkowo myję w oilatum i smaruję. U nas to skutkuje. Możesz przemyć buzię naparem z rumianku. Któraś z dziewczyn pisała, że przemywa spirytusem.

Wiola może Dawidek wcześniej płakał bo jak uczulony na mleko to go brzuch bolał, a teraz to tak jak napisałaś przyzwyczaił się-mały cwaniaczek z niego :ico_oczko:

[ Dodano: 16-06-2011, 08:23 ]
Nowa a Ty używałaś tych plasterków lub maści emla przy Poli? Wczoraj jak prosiłam pielęgniarkę by powiedziała gdzie przykleić plaster przed następnym szczepieniem to powiedziała, że to znieczula ale tylko wkłucie, a dzieciaki płaczą dopiero jak wstrzykuje a na to emla nie działa.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 cze 2011, 08:49

Murchinson, oby juz dzis bylo lepiej :ico_sorki:
U nas zapowiada się bardzo ciepły dzień.
podobnie u nas
Szczepiliśmy hexą
czyli 6w1?

zapomnialam Wam wczoraj pisac, ze bylismy na kontroli bioderek, wszystko juz ok, ciesze sie :ico_brawa_01:

dzis ma przyjsc polozna, zobaczyc pepek

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 cze 2011, 09:38

Emilia, tak to ta szczepionka 6w1.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tosi, że z bioderkami wszystko dobrze. A jak brzuszek po debridacie?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości