Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

16 cze 2011, 08:09

Heeey Dziewczyny :)
Nie rodzee... nie wiem czy na szczescie czy nieszczescie...
Wczoraj dostałam powerka pomyłam okna :)
zrobiłam obiad młode kartofelki , kotlecik mielony , kalafiorek i pomidorek z cebulką...mniaaaam.
Potem z Patrykiem byłam na spacerku wieczornym i padłam jak mops o 22 :)
dzis moj na komisji wojskowej :ico_sorki: ciekawe po co to ... hm.
iw_rybka, dzieki dzieki :):***Karolina1980, matko boska dobrze,ze nic wam nie jest :ico_olaboga: :ico_szoking: :*****
zirafka, kochana podaj mi przepis na leeeczo :)
albo ktoś tam kto ma dorby i sprawdzwony bo mnie naszło coś... mniaaaam ;)
tosia, dobrze ,że już jestes :):*

[ Dodano: 16-06-2011, 08:18 ]
laseczki a miałyscie jakies objawy zbliżającego sie porodu ?
wyczytałam w necie ,że biegunka, wymioty, ból podobny do rwy kulszowej, ucisk na kość miednicy i kość łonową , zwiekszona ilosc upławów to własnie są te "przepowiednie" kurde a...
ja mam wszystkie od ok 2 tyg. a biegunke to co 2 dzien i nic... no....
no juz sama nie wiem :(

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

16 cze 2011, 09:03

martuśka
dziewczyny jeszcze takie pytanie. czy ktorejs z was w badaniu moczu wyszedl slad bialka ?
ja mam zwykle białako w moczu, to oznacza jedno - za mało pijesz kochana. Za cięzki, za gęsty mocz! Bierz flaszke z woda i jazda z nią :-D :-D

tosia no jasne, że i ja zastanawiam się jak to bedzie jak maleństwo przyjedzie do domu i mam w planie zrobic wszystko, żeby Dominik nie poczuł siejakis odrzucony. Codziennie "przeprowadzamy sobie rozmowę" w czym bedzie mi pomagał, jakie bedziemy dawac mleczko, co noworodek może jesć a czego nie.... :ico_haha_01: :ico_haha_01: No wiesz takie szmery bajery, które sprawiaja że czterolatek czuje sie juz teraz potrzebny, bo wie że bez niego nikt sobie nie da rady :ico_oczko: Zdaje sobie :-D sprawę też z tego że prawdopodobnie karmiac maliszka, po drugiej stronie bedzie siedział wtulony Dominik - ale ta wizja raczej mnie cieszy nie martwi. Raczej "przeraża" mnie wołanie: mama wytrzyj mi dupke akurat jak bede przewijac drugiego hahhah albo ubieranie z rana obydwóch, żeby jednego odprowadzić do przedszkola albo szkoły.... :ico_olaboga:
Malinkax33, ja niestety albo stety nie miałam żadnych

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 cze 2011, 09:16

Malinka u mnie tez zaczeło się bez objawów, hlustnęły ze mnie wody i wszystko :ico_sorki: :ico_olaboga:
Beti- my Kube tez staramy sie nastawic na role starszego braciszka ale on juz teraz jak mówie mu ze jest przeciez duzy to czasem sie upiera ze "Kuba malutki" tak wiec pewnie mi sie dziecko uwsteczni troche. Mamy tez małą kopareczke (bo to uby ulubione zabawki) od dzidziusia dla Kubusia- akie tam małe wkupne od młodszego brata - zobaczymy :ico_sorki: :-)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

16 cze 2011, 09:25

tosia,
ale on juz teraz jak mówie mu ze jest przeciez duzy to czasem sie upiera ze "Kuba malutki" tak wiec pewnie mi sie dziecko uwsteczni troche.
tosia nie przejmuj sie tym, z obserwacji u koleżanek widze ze to chyba normalka - więc tez się nzastawiam na to uwstecznienie hahahha. U kumpeli nawet 7-letnia córka zaczeła się gorzej zachowywac niż jej wtedy roczny braciszek :ico_szoking: Twój Kubus jeszcze bardzo malutki, więc jak bedziesz mu dawać duzo bliskości (zwłaszcza jak bedzie widział że mama ma dzidzie w ramionach) to bedzie się uparcie pchał na Ciebie. Jak bedzie widział ze go nie zsadzasz, bierzesz równie chętnie TEZ :-D to szybciej sie przestawi niz starsze dziecko.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

16 cze 2011, 09:34

tosia bo twoj Kubus jest jeszcze malutki, widze chociazby po mojej dwuletniej chrzesniaczce, nie dziwie sie ze twoj potrzebuje mamusi, bo nasza tez jest taka tuli-nonono, jeszcze na raczki potrzebuje, zabawy i sporo uwagi..z 4 latkami jak mowi beti, mysle ze jest troche latwiej, bo juz wiecej sie da wytlumaczyc, znalezc role dziecku w tej nowej rzeczywistosci...my tez od poczatku tlumaczymy jak to bedzie, Milcia na razie bardzo zaangazowana, ale tez widze ze chce juz spedzac czas po swojemu i mysle ze wiekszosc wakacji bedzie na dzialeczce u tesciow, bedzie miala "towarzyszy" do zabaw, my musimy tylko zadbac o to zeby czula sie tak samo kochana jak Malenstwo, zeby bylo jak najmniej zazdrosci :ico_noniewiem:

Malinka ja nie mialam wiekszych objawow, od ok 0:00 czulam jakby skurcze ale tak co kilkanascie minut niezbyt bolesne, a ok 1 odeszly mi wody i tyle...zadnych biegunek, wymiotow czy innych objawow nie mialam :ico_noniewiem:

a ja dzis spotkalam znajomego, ktorego zona urodzila w poniedzialek i powiedzial ze u nas porodowka przepelniona, full rodzacych ze R. musiala czekac w kolejce na fotel :ico_szoking: ale szybko i sprawnie urodzila, a on nie zdazyl nawet na porod bo kazaly sie mu isc przygotowywac i wrocil za pozno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

16 cze 2011, 09:36

tosia, hehe fajnie to napisałaś, uwsteczni ;)
ja zawsze chciałam być starszą siostrą ...
dobry pomysł z tymi zabaweczkami :)
pewnie nauczy sie z czasem bycia starszym bratem :) i bedziesz z niego dumna :)

[ Dodano: 16-06-2011, 09:40 ]
ladybird23, dzieki za wypowiedzi kobitki... cóż no...
se poczekam chyba jeszcze... przepakuje torbe, posprzątam wszystko na przyjscie dzidzi poraz enty..
moze jakies przemeblowanko... cos dokupie, pochodze... chciała bym miec wszystko na tip top :ico_brawa_01:
co do porodówki to w Radomiu też jakiś nawał :D
moja kumpela rodziła 2 tyg temu tam gdzie ja chce i na szczescie wszystko mi powiedziała co i jak...
a to prawda ,że noworodków w szpitalu w body nie ubierają?

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

16 cze 2011, 09:41

kurcze dziewczynym, ja po tej dziwnej akcji na poczcie wczoraj (jak doczytałyście może :-D ) dzisiaj juz od rana czuje ten dziwny tępy ból głęboko w pachwinie. Co to może byc, no?
Malinka
a to prawda ,że noworodków w szpitalu w body nie ubierają?
nic mi o tym nie wiadomo, to chyba zalezy od ciuchlandii, jaka dysponuje dany szpital.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

16 cze 2011, 09:54

beti, kurcz, moja kumpela jak dała ciuszki po kąpieli dla małej to body jej oddali, założyli tylko spioszki i kaftanik... bo bodów ponoc nie wolno ? :ico_puknij:
nic mi o tym nie wiadomo, a wam ?

[ Dodano: 16-06-2011, 09:56 ]
beti, co do tego bólu tez taki miałam ok 8 miesiaca jak mała sie ustawiała główką w dół, takie pierwsze przymiarki były i na kosc łonową mi naciskała i to było promieniowanie kosci łonowej na pachwiny, bardzo nieprzyjemne :(

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

16 cze 2011, 10:03

Malinkax33,
co do tego bólu tez taki miałam ok 8 miesiaca jak mała sie ustawiała główką w dół, takie pierwsze przymiarki były i na kosc łonową mi naciskała i to było promieniowanie kosci łonowej na pachwiny, bardzo nieprzyjemne
to może i u mnie to sie dzieje, ale ból był taki nieprzyjemny że przez chwile stałam jak bocian na rybach, bo mi dosłownie na te kilka sekund zcierpła noga.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

16 cze 2011, 10:29

Dzień dobry wszystkim! Chciałam was zapytać, bo od lekarza prywatnego dostałam nakaz zrobienia kilku badań, ale nie mam na nie skierowań i będę musiała zapłacić. Jak myślicie czy od lekarza rodzinnego mogłabym dostać skierowanie na badania: odczyn Coombasa (pośredni), oznaczenie miana toksoplazmozy i oznaczenie HBS??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość