Awatar użytkownika
lubie_gdy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 paź 2010, 13:12

Makijaz na slub

15 cze 2011, 19:04

powoli przygotowuje się do mojego slubu. zastanawiam się nad makijazem, a szczegolnie nad rzesami. wiadomo makijaz na pewno poprawi wyglad moich rzes. ale moze warto zrobic cos wiecej – przeciez to moj slub, musze wyglądać powalająco! i mysle nad przedluzeniem sobie rzes. ale nie mam o tym pojecia…

Awatar użytkownika
miaumiau
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2011, 14:16

17 cze 2011, 13:56

Gratuluję ślubu!:):) myślę, że to wyjątkowy dzień i warto zrobić wszystko żebyś go dobrze pamiętała. No i żeby ciebie wszyscy tez dobrze pamiętali:)

Awatar użytkownika
pomarancza00
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2011, 12:16

18 cze 2011, 12:49

Moja przyjaciółka zrobiła sobie zabieg przedłużania rzęs na ślub. Od tamtej pory nie rozstaje się z tymi rzęsami. Co jakiś czas je uzupełnia, ale musze przyznać, że wyglądała świetnie na ślubie, a co więcej, nadal dzięki tym rzęsom wygląda bardzo ładnie.

Awatar użytkownika
lubie_gdy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 paź 2010, 13:12

20 cze 2011, 12:12

wlasnie fajnie by było gdyby ten efekt utrzymal sie dluzej niz tylko na slub. przeciez jest jeszcze wesele a do tego bardzo chciałabym miec te ladne rzesy na nasz miesiac miodowy – czyli dwutygodniowy pobyt w Hhszpanii. wiesz moze gdzie twoja przyjaciolka robia te rzesy?

Awatar użytkownika
pomarancza00
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2011, 12:16

21 cze 2011, 14:25

Podobno była w salonie Xtreme Lashes. Jeśli chcesz efekt na dłużej to myślę, że to bardzo dobre rozwiązanie. Twojemu mężczyźnie też się spodoba!

Awatar użytkownika
lubie_gdy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 paź 2010, 13:12

22 cze 2011, 15:37

wielkie dzieki za pomoc! zadzwonie to nich jeszcze w tym tygodniu zeby dowiedziec sie wiecej o tym zabiegu przedluzania rzes i moze bede olsniewac na slubie wygladem moich oczu!

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość