beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

18 cze 2011, 13:24

zirafka,
beti napisał/a:
Boshe a tu jeszcze półtora miesiąca
e no 5 tygodni w najgorszym przypadku :ico_oczko:
no mam nadzieje!!!!!!!!!!!! Mi tu własnie koleżanka powiedziała, ze po tych tabletkach, kroplówkach to przenosiła do 42 tyg. :ico_olaboga:
I żeby nie było, pamietaj, że ja rodze 1 dzień wcześniej :ico_haha_01: :ico_haha_01:
beti napisał/a:
ciekawa nowego domu

no ja jestem bardzo ciekawa... kiedy sie pochwalisz... wogóle to cieszysz się?
mam zdjęcia z zewnątrz, bo narazie byli właściciele zamieszkują )co najmniej do końca miesiaca) ale nei wiem czy tu moge takie fotki wklejać? Ze już nie wspomne że ja lewa do wklejania.
Zirafka, ciesze się bardzo!!! A jednocześnie jestem przerażona, bo nigdy nie miałam domu - w sensie mieszkanie i dozorca dbał o wszystko. A tu mi monsz mówi, że jakies kubły trzeba zamówić, kosiarke kupić, podatek od nieruchomości zapłacić.....boshe, mam nadzieję, że mnie to nie przerośnie. Teraz człowiek ma tyle na głowie.

Słuchajcie, ile w Pl. kosztuja pampersy te New Baby Born i ile jest ich w paczce?
_________________

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

18 cze 2011, 13:31

I żeby nie było, pamietaj, że ja rodze 1 dzień wcześniej

no to trzymajmy sie tego scenariusza do końca :ico_oczko:
mam zdjęcia z zewnątrz, bo narazie byli właściciele zamieszkują )co najmniej do końca miesiaca) ale nei wiem czy tu moge takie fotki wklejać? Ze już nie wspomne że ja lewa do wklejania.

a dlaczego nie mozna by było?
Zirafka, ciesze się bardzo!!! A jednocześnie jestem przerażona
ja na Twoim miejscu też bym się bardzo cieszyła... a tymi pozostałymi rzeczami poradzicie sobie pomalutku, do wszystkiego człowiek jest się w stanie przezwyczaić i wszystkiego nauczyć :ico_brawa_01:

[ Dodano: 18-06-2011, 13:34 ]
Słuchajcie, ile w Pl. kosztuja pampersy te New Baby Born i ile jest ich w paczce?

niewiem bo jeszcze nie mam kupionych , ale kojarze , ze jest ich 43 szt i cos koło 30-32 zł.

Awatar użytkownika
uskrzydlona
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2011, 16:28

18 cze 2011, 17:26

Może któras z was ma gdzies niedaleko imieniny albo urodziny :ico_oczko: ???
Ja mam dzisiaj jedno i drugie ;P Mama moja nie wiedziała jakie mi imię dać, każdy coś podpowiadał, to spojrzała w kalendarz no i jest sobie teraz taka Ela.

W ogóle to mi się dzisiaj nic nie chcę, ale po 18 jade z moim i siostrą zobaczyć co ciekawego się dzieje na tych Dniach Elbląga ;)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

18 cze 2011, 18:52

A u mnie dzisiaj kurczaczek slodko kwasny - z 'pomysl na..' bo mi sie nic wymyslac nie chcialo :D z kaszka gryczana mmmmmniammm!! i ogoreczkiem konserwowym :ico_brawa_01: taki polski obiadek :-D

Ja tez mam termin za 6 tyg! I ani dnia dluzej, co najwyzej moze byc 5 tyg, nie obraze sie :ico_sorki:

Uskrzydlona Sto lat w takim razie!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zdrowka, szczescia, dobrego rozwiazania i pociechy z dzieciatka! :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01:

A ogolem to czesc Wam :-) Dawno mnie tu nie bylo, to znaczy podczytywalam Was ale takie urwanie glowy ze wszystkim mam ze nie mialam czasu napisac..
Martwie sie troszke bo wczoraj wieczorem mnie straszne bole zlapaly takie jak przy okresie, a moze i nawet troche silniejsze :ico_sorki: I nie wiem co to oznacza, miala tak ktoras z Was? W pon ide do poloznej to z nia pogadam ale poki co moze ktoras mi tu powie czy to normalne?

Lece zaraz jesc obiadek, juz taka glodna jestem ze ho ho ho, ale kaszka za 5 min powinna byc :ico_brawa_01:

Pozdrowka dla Was, milego dzionka :-) Albo w sumie wieczora :ico_oczko:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

18 cze 2011, 19:30

uskrzydlona, no to Twoje zdrowie kochana!! :ico_brawa_01:
Agus,
Martwie sie troszke bo wczoraj wieczorem mnie straszne bole zlapaly takie jak przy okresie, a moze i nawet troche silniejsze
mnie już dziwne rzeczy się w tej ciązy przydarzyły, ale to nie, więc wątpliwości Twoich nie rozwieję. Nie mam pojęcia co to może oznaczać. Ale jak się nie powtarza, spokój cisza, to chyba spokojnie doczekasz do tej położnej? Normalnie to niepokojące sa te regularne z zegarkiem na ręku.
Ja dzisiaj źle się czuje cały dzien i też nie wiem czy to normalne, że dzidziek w brzuchu tak tańczy i spiewa, że az wszystko boli. Naprawde, az jakos nieprzyjemne sie to stało. Dosłownie brzuch mi faluje!!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

18 cze 2011, 21:41

Wszystkiego najlepszego dla naszych Eli :) zdrówka i szczęścia kochane :ico_brawa_01:

ja przez cały dzień szukałam sukienki na ślub (tz nie mój,mam niedługo w rodzinie),jej dziewczyny,ale trudno znaleźć coś odpowiedniego :<
ale przy okazji zrobiłyśmy z mamą spore zakupy dla Alka,wykupiłyśmy chyba pół h&m hihi,narzeczony dumny jak paw z ubranek z napisem i love my dad,słodki widok :ico_brawa_01:
a jak macie h&m gdzies niedaleko to wybierzcie się cudowne ciuszki,i wyprzedaże się zaczynają, ale nawet bez nich ceny przyzwoite


Beti: ja ostatnio kupiłam huggies new born 90 sztuk za 37 zł w superpharmie

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

18 cze 2011, 22:16

beti napisał/a:
Słuchajcie, ile w Pl. kosztuja pampersy te New Baby Born i ile jest ich w paczce?

niewiem bo jeszcze nie mam kupionych , ale kojarze , ze jest ich 43 szt i cos koło 30-32 zł.


Beti: ja ostatnio kupiłam huggies new born 90 sztuk za 37 zł w superpharmie
o kurcze, to jakie bym nie wybrała, to sa połowe tańsze w PL.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 22:16 przez beti, łącznie zmieniany 1 raz.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 cze 2011, 22:16

beti ja kupilam takie z Pampersa Premium Care ( nr 1) za 42 zl w promocji :-/ za szt = 78, a co ty planujesz sobie z Pl przywiezc pampy?
i nie boj sie mieszkania w domu, ja widze same plusy :ico_sorki: no chyba ze jakis generalny remont to jedynie wiekszy wydatek :ico_noniewiem:

u nas nic nowego sie nie wydarzylo dzis...poza tym ze znow mialam sen, snilo mi sie ze gdzies w supermarkecie w wc wyszedl mi ten czop (tzn tak myslalam ze to to, po waszych opisach, bo przy Milce nic takiego nie zaobserwowalam ) i od razu zemdlalam z obawy ze zaczynam rodzic :ico_szoking: normalnie schizuje :ico_olaboga:
juz nie mowiac o tym ze ok 22 ledwo co wczoraj zasnelam chwycil mnie jakis okropny skurcz jakby nad nerka i wystraszylam sie czy to czasem nie juz jakies bole od krzyza :ico_olaboga:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

18 cze 2011, 22:21

ladybird23,
beti ja kupilam takie z Pampersa Premium Care ( nr 1) za 42 zl w promocji :-/ za szt = 78, a co ty planujesz sobie z Pl przywiezc pampy?
no zaczynam sie poważnie nad tym zastanawiac. Ja dzisiaj przylukałam promocje na necie 27 Pampersy New Baby Born za 4,99. A jak zrobie abonament (nie pytajcie co to bo sama ne wiem jeszcze) to 3,99 euro
nie boj sie mieszkania w domu, ja widze same plusy :ico_sorki: no chyba ze jakis generalny remont to jedynie wiekszy wydatek :ico_noniewiem:
do domu jako tako można się spokojnie wprowadzać, chociaż styl mi nie podchodzi. No ale jak to 60-cio latkowie. Nie wiele im trzeba było do szcześcia. :ico_haha_01: lanujemy powoli robić pomieszczenie po pomieszczeniu i zacząć od kuchni bo jest duuuża (nareszcie) i można zaszaleć

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 cze 2011, 23:52

wszystkiego co najlepsze dla naszych solenizantek i jubilatek :ico_zdrowko: To co? Choć po jakimś karmi bezalkoholowym wypadałoby chlapnąć :-)
Zirafka- fajny pomysł z tymi łączonymi urodzinami tylko właśnie mam nadzieje że wszyscy wezmą pod uwagę faktt że jesteś na ostatnic nogsch i za dużo Ci robić ani latać nie dadzą :ico_sorki:
Ja już też mam powoli pokompletowane wszystko dla dzidziolka i do szpitala. Myślę że na dniach spakuję torbę- a tak żeby potem nie było- poza tym myślę że spokojniejsza będę. Poza tym powiem Wam że tego porodu boję się bardziej niż poprzedniego- pewnie dlatego że teraz trochę wiem czym to się je, choć nie mam pojęcia jak mogło boleć dalej gdyby mi nie zrobili cc. No i mam przede wszystkim nadzieje że moja dzidzia odwróci się jeszcze główką w dół bo inaczej cesarka murowana :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość